Nasze wyniki

25. Międzynarodowy Półmaraton Philips, Piła 2015

6 września 2015 r.
647.Kostrowicki Jakub(M35 - 228)czas: 1.35.49

I Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania, 10 km 2015

30 sierpnia 2015 r.
165.Proszewski Marek(M30 - 50)czas: 54.40
168.Tabaka Zbigniew(M30 - 51)czas: 55.06
169.Chojecka Weronika(K30 - 5)czas: 55.06(debiut)
244.Obałka Szymon(M60 - 9)czas: 1.10.15
pełne wynikiukończyło: 264

V Bieg Fabrykanta, 10 km 2015

29 sierpnia 2015 r.
169.Kłys Sebastian(M30 - 76)czas: 43.37(RŻ)
364.Błaszczyk Rafał(M40 - 72)czas: 46.56
752.Antosik Jakub(M16 - 16)czas: 52.37(RŻ)
1053.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 85)czas: 57.09(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 1594

Ultra Trail du Mont Blanc TDS 119 km 2015

27 sierpnia 2015 r.
675.Wieła Mariusz(M30 - 297)czas: 28.46.26

I Bieg Uliczny Górka Żerkowska, 10 km 2015

23 sierpnia 2015 r.
34.Gnysiński Jacek(M50 - 2)czas: 45.40
43.Błaszczyk Rafał(M40 - 15)czas: 47.25

I Półmaraton Aleksandrowski 2015

15 sierpnia 2015 r.
52.Kłys Sebastian(M30 - 17)czas: 1.51.22
86.Tabaka Zbigniew(M30 - 26)czas: 1.57.25
120.Bartnicki Jędrzej(M20 - 23)czas: 2.06.18
194.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 13)czas: 2.35.54

II Czastarska Piątka 2015

1 sierpnia 2015 r.
42.Obałka Szymon()czas: 29.58

XXV Bieg Powstania Warszawskiego, 5 km 2015

25 lipca 2015 r.
141.Żórawski Kacper(M20 - 61)czas: 20.09(RŻ)
220.Bartnicki Jędrzej(M20 - 87)czas: 21.33(RŻ)
4318.Buda Jarosław(M40 - 775)czas: 1.00.33
pełne wynikiukończyło: 3295

X Dobrodzieńska Dycha 2015

18 lipca 2015 r.
152.Gnysiński Jacek(M50 - 19)czas: 47.07
191.Kłys Sebastian(M30 - 67)czas: 48.19
524.Obałka Szymon(M60 - 31)czas: 1.11.38
pełne wynikiukończyło: 545

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich, K-B-L 110 km 2015

18 lipca 2015 r.
66.Walczuk Marcin(M30 - 28)czas: 17.54.57
pełne wynikiukończyło: 142

Go to Hell, 80 km 2015

18 lipca 2015 r.
41.Wieła Mariusz()czas: 9.29.11
pełne wynikiukończyło: 107

Parkrun Jelenia Góra, 5 km 2015

11 lipca 2015 r.
3.Kłys Sebastian(M - 3)czas: 24.11

V Sztafetowy Maraton Szakala 2015

5 lipca 2015 r.
16.Grupa biegowa Sieradz biega I()czas: 2.44.13
33.Grupa biegowa Sieradz biega II()czas: 3.12.32
pełne wyniki

3 x Śnieżka = 1 Mont Blanc (17,7 km) 2015

4 lipca 2015 r.
149.Jasiewicz Tomasz(M-117)czas: 3.11.03

3 x Śnieżka = 1 Mont Blanc (54 km) 2015

4 lipca 2015 r.
.Bartnicki Jędrzej()czas: 11.46.40
.Żórawski Kacper()czas: 11.46.40

Extermalny Bieg przełajowy Extermynator 2015

27 czerwca 2015 r.
43.Tabaka Zbigniew(M30 - 19)czas: 1.15.04

IV Bieg Janowicki, 10 km 2015

27 czerwca 2015 r.
51.Kłys Sebastian(M2 - 22)czas: 51.24

I Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur 2015

26 czerwca 2015 r.
378.Olejniczak Krzysztof(M20 - 64)czas: 2.10.41
380.Tasarz-Spętana Aleksandra(K30 - 30)czas: 2.10.44(debiut)
439.Molski Witold(M30 - 148)czas: 2.43.01(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 443

Bieg Świętojański od zmierzchu do świtu, Kalisz 2015

26 czerwca 2015 r.
14.Wieła Mariusz(pokonany dystans: 45 km)czas: 4.50.00
pełne wyniki

Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce, Toruń 2015

26 czerwca 2015 r.
3.Obałka Szymon(2000 m zp, M-60)czas: 13.35.70(debiut)
4.Obałka Szymon(300 m ppl, M-60)czas: 1.03.62(RŻ)
4.Obałka Szymon(400 m, M-60)czas: 1.17.29

I Zduńskowolska Dycha 2015

21 czerwca 2015 r.
19.Wieła Mariusz(M30 - 5)czas: 40.08
43.Ciepłucha Artur(M40 - 16)czas: 42.49
83.Bartnicki Jędrzej(M20 - 19)czas: 46.58
88.Tabaka Zbigniew(M30 - 25)czas: 47.16
112.Florczak Wiesław(M60 - 3)czas: 48.58
114.Dawiduk Aneta(K40 - 2)czas: 49.06(debiut)
171.Antosik Jakub(M16 - 55)czas: 54.39(RŻ)
200.Tasarz-Spętana Aleksandra(K30 - 12)czas: 59.04
201.Olejniczak Krzysztof(M20 - 28)czas: 59.04
pełne wynikiukończyło: 225

III Nocny Półmaraton Wrocław 2015

20 czerwca 2015 r.
305.Ciepłucha Artur(M40 - 69, kat. OB - 5)czas: 1.28.25(RŻ)
754.Wróblewski Piotr(M40 - 189)czas: 1.34.34(RŻ)
1235.Bartnicki Jędrzej(M20 - 259)czas: 1.38.43(RŻ)
1444.Kłos Tomasz(M30 - 607)czas: 1.39.57
2154.Gościmska Żaneta(K30 - 79)czas: 1.44.45(RŻ)
5615.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 465)czas: 2.08.21(RŻ)
5645.Gościmski Piotr(M30 - 1857)czas: 2.08.42(RŻ)
6304.Żórawski Kacper(M20 - 1123)czas: 2.17.52
68.GB Sieradz biega(klasyfikacja drużynowa)czas: 4.41.42
pełne wynikiwyniki drużynoweukończyło: 6948

Volvo Triathlon Series, 1/4 IM, Brodnica 2015

20 czerwca 2015 r.
352.Latus Kamila(K1 - 8)czas: 3.54.38

II Bieg Maleński, 10 km 2015

14 czerwca 2015 r.
6.Ciepłucha Artur(M - 6)czas: 42.11
16.Bartnicki Jędrzej(M - 16)czas: 46.38

XXXII Ogólnopolskie Biegi Przełajowe im. Elżbiety Katolikowej, 1500 m 2015

14 czerwca 2015 r.
2.Wróblewski Piotr(kat: oldboye)czas:

VII Ogólnopolski Supermaraton Ozorków, 25 km 2015

13 czerwca 2015 r.
39.Błaszczyk Rafał(M - 37)czas: 2.11.42
pełne wynikiukończyło: 201

Poddębicki Bieg Bez Barier, 10 km 2015

31 maja 2015 r.
70.Gnysiński Jacek(M - 67)czas: 45.24
97.Tabaka Zbigniew(M - 90)czas: 47.51
pełne wynikiukończyło: 226

XIII Bieg Ulicą Piotrkowską, 10 km 2015

23 maja 2015 r.
273.Wróblewski Piotr(M40 - 50)czas: 41.41
373.Kłos Tomasz(M30 - 140)czas: 42.33
537.Żórawski Kacper(M16 - 13)czas: 44.02(RŻ)
543.Bartnicki Jędrzej(M20 - 160)czas: 44.06(RŻ)
967.Błaszczyk Rafał(M40 - 205)czas: 47.10
1054.Tabaka Zbigniew(M30 - 394)czas: 47.40
2730.Antosik Jakub(M16 - 51)czas: 57.10(debiut)
3142.Buda Jarosław(M40 - 513)czas: 1.00.15
3342.Latus Kamila(K20 - 343)czas: 1.02.43
pełne wynikiukończyło: 3732

Chojnik Maraton 2015

23 maja 2015 r.
145.Wieła Mariusz(M30 - 64)czas: 6.47.48
pełne wynikiukończyło: 189

XV Bieg Przełajowy w Rossoszycy, 2,6 km 2015

23 maja 2015 r.
12.Obałka Szymon()czas: 10.51

Chester Half Marathon 2015

17 maja 2015 r.
271.Ciepłucha Artur(M40 - 46)czas: 1.29.34
pełne wyniki

VIII Bieg Piastowski Półmaraton Kryszwica - Innowrocław 2015

9 maja 2015 r.
637.Latus Kamila(K18 - 36)czas: 2.30.01
pełne wyniki

II Gwint Ultra Cross, 161 km 2015

9 maja 2015 r.
27.Wieła Mariusz(M30 - 12)czas: 25.12.30
pełne wynikiukończyło: 48

II Gwint Ultra Cross, 55 km 2015

9 maja 2015 r.
135.Walczuk Marcin(M30 - 53)czas: 7.12.32
pełne wynikiukończyło: 190

V Majowy Piknik Sportowy, Łódź 10 km 2015

3 maja 2015 r.
31.Wieła Mariusz(M30-12)czas: 43.53
pełne wyniki


IV Ćwierćmaraton Muzyczny, Piła 2015

1 maja 2015 r.
324.Kostrowicki Jakub(M35 - 99)czas: 50.47

ORLEN Warsaw Marathon 2015

26 kwietnia 2015 r.
1971.Walczuk Marcin(M30 - 808)czas: 3.36.02

I Sieradzki Cross Towarzyski 2015

25 kwietnia 2015 r.
3.Wieła Mariusz(M - 2)czas: 54 km
4.Gościmska Żaneta(K - 2)czas: 50 km
7.Kłos Tomasz()czas: 42 km
13.Bartnicki Jędrzej()czas: 24 km
14.Tabaka Zbigniew()czas: 22 km
14.Żórawski Kacper()czas: 22 km
15.Florczak Wiesław()czas: 20 km
17.Kuras-Smolnik Magdalena()czas: 16 km
17.Wróblewski Piotr()czas: 16 km
19.Gnysiński Jacek()czas: 12 km
20.Antosik Jakub()czas: 10 km
20.Błaszczyk Rafał()czas: 10 km
20.Ciepłucha Artur()czas: 10 km
20.Jasianek Zbigniew()czas: 10 km
20.Konieczny Piotr()czas: 10 km
20.Latus Kamila()czas: 10 km
20.Molski Witold()czas: 10 km
20.Obałka Szymon()czas: 10 km
20.Olejniczak Krzysztof()czas: 10 km
20.Walczuk Marcin()czas: 10 km
20.Włochacz Piotr()czas: 10 km

V Łódź Maraton (dystans maratoński) 2015

19 kwietnia 2015 r.
771.Gil Józef(M30 - 281)czas: 4.06.55(debiut)
878.Bartnicki Jędrzej(M20 - 134)czas: 4.18.51(debiut)
969.Żórawski Kacper(M20 - 156)czas: 4.27.14(debiut)
1099.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 59)czas: 4.52.36(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 1169

V Łódź Maraton (dystans 10 km) 2015

19 kwietnia 2015 r.
135.Wieła Mariusz(M30 - 58)czas: 41.56
246.Kłos Tomasz(M30 - 100)czas: 44.12
1581.Olejniczak Krzysztof(M20 - 392)czas: 56.24
1583.Tasarz-Spętana Aleksandra(K30 - 111)czas: 56.25(debiut)
1610.Buda Jarosław(M40 -322)czas: 1.03.18
2334.Latus Kamila(K20 - 314)czas: 1.04.52
2502.Molski Witold(M30 - 716)czas: 1.10.07(debiut)
2559.Obałka Szymon(M60 - 39)czas: 1.12.52
pełne wynikiukończyło: 2640

42. Maraton Dębno 2015

12 kwietnia 2015 r.
150.Jasiewicz Tomasz(M30 - 67)czas: 3.14.08
166.Ciepłucha Artur(M40 - 42)czas: 3.14.53(RŻ)
385.Walczuk Marcin(M30 - 171)czas: 3.30.12(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 1820

X Bieg Papieski, Łask, 4 km 2015

12 kwietnia 2015 r.
67.Obałka Szymon()czas: 22.00

X Półmaraton Warszawski 2015

29 marca 2015 r.
2252.Wróblewski Piotr(M40 - 529)czas: 1.38.09(debiut)
pełne wynikiukończyło: 12.958

V Pabianicki Półmaraton 2015

29 marca 2015 r.
156.Ciepłucha Artur(M40 - 29)czas: 1.32.30
162.Jasiewicz Tomasz(M30 - 69)czas: 1.32.54
240.Walczuk Marcin(M30 - 103)czas: 1.35.43(RŻ)
282.Gnysiński Jacek(M50 - 25)czas: 1.37.23
287.Kłys Sebastian(M30 - 119)czas: 1.37.35(RŻ)
592.Bartnicki Jędrzej(M20 - 100)czas: 1.49.17
940.Tabaka Zbigniew(M30 - 316)czas: 2.04.28
1060.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 70)czas: 2.18.25
1100.Latus Kamila(K20 - 50)czas: 2.31.02
pełne wynikiukończyło: 1109

Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów w Lekkiej Atletyce w Toruniu 2015

23 marca 2015 r.
18.Obałka Szymon(400 m, M-60)czas: 1.12.81

II ICE MAT Półmaraton 2015

22 marca 2015 r.
494.Błaszczyk Rafał(M40 - 142)czas: 1.49.31
pełne wynikiukończyło: 712

II Dziesiątka Wroactiv 2015

15 marca 2015 r.
395.Kłos Tomasz(M30 - 152)czas: 43.26
524.Kłys Sebastian(M30 - 210)czas: 45.06
pełne wynikiukończyło: 1786

XXX Los Angeles Marathon 2015

15 marca 2015 r.
1496.Wieła Mariusz(M25 - 202)czas: 3.46.52
pełne wyniki

Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce w Toruniu 2015

28 lutego 2015 r.
3.Obałka Szymon(400 m, M-60)czas: 1.12.00
5.Obałka Szymon(200 m, M-60)czas: 0.31.71

III Bieg Powstańca, 10 km, Dobra k. Łodzi 2015

22 lutego 2015 r.
24.Wieła Mariusz(M-24)czas: 42.55
76.Kłys Sebastian(M-72)czas: 46.14
87.Bartnicki Jędrzej(M-83)czas: 46.46
pełne wyniki

Bieg Urodzinowy Gdyni, 10 km 2015

21 lutego 2015 r.
4419.Latus Kamila(K20 - 384)czas: 1.00.44(RŻ)
pełne wyniki

Zimowa zaDyszka, 10 km 2015

8 lutego 2015 r.
113.Kłys Sebastian(M30 - 38)czas: 45.16
pełne wyniki

Grand Prix Łódź CITY TRAIL, 5 km 2015

8 lutego 2015 r.
29.Wieła Mariusz(M20 - 10)czas: 21.31
pełne wynikiukończyło: 238

Księżycowy Cross, półmaraton i ćwierćmaraton 2015

31 stycznia 2015 r.
39.Walczuk Marcin(M - 36)czas: 1.48.34
43.Kłys Sebastian(M - 40)czas: 1.49.40
pełne wyniki

Grand Prix Łódź CITY TRAIL, 5 km 2015

25 stycznia 2015 r.
43.Wieła Mariusz(M20 - 16)czas: 21.50
pełne wynikiukończyło: 263

Grand Prix Łódź CITY TRAIL, 5 km 2015

11 stycznia 2015 r.
33.Wieła Mariusz(M20 - 11)czas: 20.08
pełne wynikiukończyło: 303

IX Śląski Maraton Noworoczny Cyborg 2015

1 stycznia 2015 r.
49.Wieła Mariusz()czas: 4.04.17

Jubileuszowy 30. Uliczny Bieg Sylwestrowy, 10 km 2014

31 grudnia 2014 r.
880.Gościmska Żaneta(K30 - 47)czas: 51.59
882.Kłos Tomasz(M20 - 145)czas: 52.00
1258.Gościmski Piotr(M30 - 360)czas: 57.44(debiut)
pełne wynikiukończyło: 1511

XXX Bieg Sylwestrowy w Łodzi, 10 km 2014

31 grudnia 2014 r.
133.Wieła Mariusz(M20 - 47)czas: 44.54
183.Walczuk Marcin(M30 - 71)czas: 46.22(RŻ)
200.Wróblewski Piotr(M40 - 39)czas: 46.36
462.Tabaka Zbigniew(M30 - 164)czas: 53.17
pełne wynikiukończyło: 867

III Bieg Świąteczny w Ruścu, 6 km 2014

28 grudnia 2014 r.
9.Wieła Mariusz()czas: 25.41
27.Bartnicki Jędrzej()czas: 28.33
28.Kłys Sebastian()czas: 28:39
31.Żórawski Kacper()czas: 28.48
46.Włochacz Piotr()czas: 30.58
75.Konieczny Piotr()czas: 34.55
103.Latus Kamila()czas: 39.34
108.Tasarz-Spętana Aleksandra()czas: 41.35
109.Molski Witold()czas: 41.35

Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu 2014

19 grudnia 2014 r.
33.Ciepłucha Artur()czas: 42,2 km
33.Jasiewicz Tomasz()czas: 42,2 km
33.Wieła Mariusz()czas: 42,2 km
49.Bartnicki Jędrzej()czas: 36,6 km
49.Żórawski Kacper()czas: 36,6 km
pełne wyniki

Grand Prix Łódź CITY TRAIL, 5 km 2014

14 grudnia 2014 r.
36.Wieła Mariusz(M20 - 13)czas: 19.58
pełne wynikiukończyło: 302

XII Półmaraton Świętych Mikołajów 2014

7 grudnia 2014 r.
3143.Latus Kamila(K25 - 130)czas: 2.28.54(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 3295

18. Uliczny Bieg "Bełchatowska Piętnastka" 2014

23 listopada 2014 r.
72.Jasiewicz Tomasz(M30 - 21)czas: 59.38(debiut)
181.Wieła Mariusz(M20 - 48)czas: 1.05.33(RŻ)
348.Żórawski Kacper(M16 - 13)czas: 1.11.30(debiut)
349.Kłys Sebastian(M30 - 110)czas: 1.11.30(debiut)
448.Walczuk Marcin(M30 - 142)czas: 1.14.25(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 937

I Bieg Niepodległości Gminy Wróblew, 4 km 2014

12 listopada 2014 r.
.Obałka Szymon()czas: 21.11

I Łódzki Bieg Niepodległości, 10 km 2014

11 listopada 2014 r.
24.Wieła Mariusz(M - 24)czas: 39.40(RŻ)
240.Tabaka Zbigniew(M - 225)czas: 49.00
pełne wynikiukończyło: 345

XXV Biegi Niepodległości, Turek, 10 km 2014

11 listopada 2014 r.
108.Gnysiński Jacek(M50 - 19)czas: 44.27
293.Jasianek Zbigniew(M50 - 35)czas: 57.51
pełne wynikiukończyło: 320

III Bieg Niepodległości Zduńska Wola - Strońsko 9,1 km 2014

11 listopada 2014 r.
.Żórawski Kacper()czas: 41.21

X Półmaraton Kościański 2014

9 listopada 2014 r.
169.Ciepłucha Artur(M40 - 23)czas: 1.29.32(RŻ)
293.Kłos Tomasz(M20 - 61)czas: 1.35.15(RŻ)
739.Bartnicki Jędrzej(M20 - 142)czas: 1.46.42(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 1530

Wycombe Rye parkrun, 5 km 2014

1 listopada 2014 r.
4.Jasiewicz Tomasz(M30 - 2)czas: 18.59
pełne wynikiukończyło: 417

Łemkowyna Ultra Trail 150 km 2014

26 października 2014 r.
67.Wieła Mariusz(M - 62)czas: 34.06.37

34 Międzynarodowy Bieg Warciański 10 km 2014

26 października 2014 r.
74.Ciepłucha Artur(M40 - 16)czas: 41.07(RŻ)
85.Kłos Tomasz(M20 - 18)czas: 42.09(RŻ)
131.Żórawski Kacper(M19 - 9)czas: 44.40(RŻ)
149.Kłys Sebastian(M30 - 39)czas: 45.21
286.Włochacz Piotr(M30 - 79)czas: 50.26(RŻ)
388.Jasianek Zbigniew(M50 - 34)czas: 56.22
pełne wynikiukończyło: 458

VIII Ogólnopolski Bieg „Do Gorących Źródeł - Sanus Per Aquam" 10 km 2014

19 października 2014 r.
396.Olejniczak Krzysztof(M20 - 75)czas: 46.58
419.Kłys Sebastian(M30 - 145)czas: 47.19
465.Walczuk Marcin(M30 - 165)czas: 48.02(debiut)
494.Tabaka Zbigniew(M30 - 174)czas: 48.25
884.Konieczny Piotr(M40 - 197)czas: 54.48(RŻ)
1093.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 93)czas: 59.06
pełne wynikiukończyło: 1356

Parkrun Łódź, 5 km 2014

18 października 2014 r.
4.Jasiewcz Tomasz(M - 4)czas: 19.21
pełne wynikiukończyło: 95

XV Poznań Maraton 2014

12 października 2014 r.
3910.Kłys Sebastian(M30 - 1522)czas: 4.15.55(debiut)
pełne wynikiukończyło: 6326

54. Bieg Ulicami Sieradza, 5 km 2014

12 października 2014 r.
37.Wieła Mariusz(M - 22)czas: 18.57(RŻ)
64.Kłos Tomasz(M - 39)czas: 20.18(RŻ)
73.Ciepłucha Artur(M40 - 8)czas: 20.37(debiut)
83.Żórawski Kacper(M - 54)czas: 21.26(RŻ)
90.Bartnicki Jędrzej(M - 58)czas: 21.52(RŻ)
96.Walczuk Marcin(M - 62)czas: 22.12(RŻ)
104.Florczak Wiesław(M60 - 4)czas: 22.24
111.Wróblewski Piotr(M40 - 12)czas: 22.40
146.Konieczny Piotr(M40 - 20)czas: 24.58
170.Różański Henryk(M60 - 6)czas: 26.56
176.Kuras-Smolnik Magdalena(K - 35)czas: 27.10
188.Jasianek Zbigniew(M50 - 15)czas: 28.17
195.Latus Kamila(K - 44)czas: 29.07(RŻ)
207.Obałka Szymon(M60 - 10)czas: 30.44
pełne wynikiukończyło: 235

34. Międzynarodowy Bieg Ptolemeusza w Kaliszu, 10 km 2014

5 października 2014 r.
199.Kłys Sebastian(M30 - 80, sł. więz. - 9)czas: 44.17(RŻ)
843.Obałka Szymon(M60 - 23)czas: 1.01.51
pełne wynikiukończyło: 919

18 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa 2014

3 października 2014 r.
281.Tabaka Zbigniew(M30 - 121)czas: 55.07

XXXVI Maraton Warszawski 2014

28 września 2014 r.
246.Jasiewicz Tomasz(M30 - 103)czas: 3.07.37(RŻ)
461.Ciepłucha Artur(M40 - 132)czas: 3.18.01(RŻ)
974.Wieła Mariusz(M20 - 204)czas: 3.32.45(RŻ)
2797.Trojak Tobiasz(M20 - 524)czas: 3.59.37(debiut)
4051.Florczak Wiesław(M60 - 78)czas: 4.24.06
4444.Gnysiński Jacek(M50 - 398)czas: 4.24.42
pełne wynikiukończyło: 6675

I Międzynarodowy Masowy Bieg Uliczny MAKSY MILA 2014

21 września 2014 r.
6.Jasiewicz Tomasz()czas: 1.05.33
11.Wieła Mariusz()czas: 1.10.32
18.Gnysiński Jacek()czas: 1.14.13
41.Walczuk Marcin()czas: 1.23.46
79.Kuras-Smolnik Magdalena()czas: 1.42.55
83.Latus Kamila()czas: 1.43.51
1.Grupa biegowa "Sieradz biega"()czas: 6.37.02
pełne wyniki indywidualniepełne wyniki drużynowoukończyło: 93

XXXIII Łowicki Półmaraton Jesieni o Puchar Burmistrza Miasta 2014

21 września 2014 r.
87.Olejniczak Krzysztof(M20 - 20)czas: 1.33.53
172.Kłys Sebastian(M30 - 50)czas: 1.42.15(RŻ)
332.Bartnicki Jędrzej(M20 - 57)czas: 1.55.30(RŻ)
333.Żórawski Kacper(M16 - 10)czas: 1.55.51(debiut)

I Bieg Warcki na rzecz dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Warcie, 5 km 2014

14 września 2014 r.
17.Kłys Sebastian(M - 17)czas: 20.48(RŻ)
23.Żórawski Kacper(M - 23)czas: 21.28(RŻ)
54.Konieczny Piotr(M - 46)czas: 24.51(RŻ)
60.Molski Witold(M - 52)czas: 26.18(RŻ)
76.Obałka Szymon(M - 59)czas: 29.58

II Cross Zapaleńców, 10 km, Mykanów 2014

14 września 2014 r.
10.Cabaj Jacek(M18 - 4)czas: 51.34
41.Bartnicki Jędrzej(M18 - 27)czas: 1.03.31
pełne wynikiukończyło: 77

Maraton wokół Jeziora Sulejowskiego 50km 2014

13 września 2014 r.
55.Wieła Mariusz(M20 - 11)czas: 5.40.35
pełne wynikiukończyło: 88

33 Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego, 10 km 2014

7 września 2014 r.
221.Tabaka Zbigniew(M30 - 70)czas: 49.30

I Półmaraton ROCK’N’RUN 2014

7 września 2014 r.
22.Ciepłucha Artur(M40 - 5)czas: 1.37.15
27.Olejniczak Krzysztof(M20 - 7)czas: 1.39.19
101.Kłys Sebastian(M30 - 46)czas: 1.49.16
197.Gościmska Żaneta(K30 - 8)czas: 1.58.33(debiut)
198.Kłos Tomasz(M20 - 36)czas: 1.58.31
212.Bartnicki Jędrzej(M20 - 40)czas: 1.59.28
216.Walczuk Marcin(M30 - 95)czas: 2.00.00(RŻ)
285.Błaszczyk Rafał(M40 - 59)czas: 2.07.00
355.Wieła Mariusz(M20 - 64)czas: 2.13.31
389.Konieczny Piotr(M40 - 71)czas: 2.19.37(debiut)
485.Molski Witold(M30 - 168)czas: 2.50.54(debiut)
pełne wynikiukończyło: 487

IV Złoczewski Bieg "Po Węgiel" 4,5 km 2014

6 września 2014 r.
6.Wieła Mariusz()czas: 18.12
8.Gnysiński Jacek()czas: 19.01
11.Bartnicki Jędrzej()czas: 20.06

V Festiwal Biegowy Krynica Zdrój 10 km 2014

6 września 2014 r.
1610.Obałka Szymon(M50 - 253)czas: 1.05.23
pełne wynikiukończyło: 1778

Festiwal Biegowy Krynica-Zdrój - Bieg 7 Dolin, 100 km 2014

6 września 2014 r.
138.Jasiewicz Tomasz(M30 - 25)czas: 14.18.05
pełne wynikiukończyło: 489

IV Bieg Fabrykanta, 10 km 2014

30 sierpnia 2014 r.
64.Wieła Mariusz(M-56)czas: 41.50(RŻ)
207.Bartnicki Jędrzej(M-192, klas. stud. - 19)czas: 46.37(RŻ)
238.Kłys Sebastian(M-222)czas: 47.23
pełne wynikiukończyło: 730

XV Toyota Półmaraton Wałbrzych 2014

24 sierpnia 2014 r.
123.Olejniczak Krzysztof(M20 - 15)czas: 1.33.50(debiut)
pełne wynikiukończyło: 1078

III. Półmaraton Termy Uzdrowisko Ciechocinek 2014

24 sierpnia 2014 r.
136.Błaszczyk Rafał(M40 - 32)czas: 1.35.04(RŻ)
164.Gnysiński Jacek(M50 - 17)czas: 1.37.34
pełne wynikiukończyło: 316

Bieg Niezłomnych – Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Sobótka 10 km 2014

23 sierpnia 2014 r.
56.Wieła Mariusz(M20 - 20)czas: 45.10
78.Olejniczak Krzysztof(M20 - 29)czas: 46.00
219.Cabaj Jacek(M20 - 69)czas: 50.34
433.Bartnicki Jędrzej(M20 - 135)czas: 54.58
pełne wynikiukończyło: 1103

3x Śnieżka = 1 Mont Blanc 2014

16 sierpnia 2014 r.
58.Bartnicki Jędrzej(M-55)czas: 2.32.50

3x Śnieżka = 1 Mont Blanc 57 km 2014

16 sierpnia 2014 r.
43.Wieła Mariusz(M-38)czas: 8.29.56
44.Jasiewicz Tomasz(M-39)czas: 8.29.57

I Bieg Górski Kowary - Okraj 10,4km 2014

15 sierpnia 2014 r.
29.Jasiewicz Tomasz(kat2 M7)czas: 59:14
30.Wieła Mariusz(kat1 M8)czas: 59:15

II Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego 10 km 2014

15 sierpnia 2014 r.
113.Kłys Sebastian(M30 - 29)czas: 46.59
159.Tabaka Zbigniew(M30 - 42)czas: 49.23
pełne wynikiukończyło: 303

IV Bieg do Pani Fatimskiej, Oleśnica, 10 km 2014

15 sierpnia 2014 r.
145.Obałka Szymon()czas: 1.00.54

III Malutkie RUN 10 km 2014

10 sierpnia 2014 r.
32.Bartnicki Jędrzej(M18 - 24)czas: 1.01.11
34.Olejniczak Krzysztof(M18 - 25)czas: 1.01.11
37.Wieła Mariusz(M18 - 27)czas: 1.01.12
37.Błaszczyk Rafał(M18 - 26)czas: 1.01.12
39.Kłos Tomasz(M18 - 28)czas: 1.01.13
40.Jasiewicz Tomasz(M18 - 28)czas: 1.01.15