Nasze wyniki

I Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych, Wieruszów 2021

19 września 2021 r.
15.Wieła Mariusz(M30-5)czas: 1.23.42
43.Ciepłucha Artur(M40-15)czas: 1.33.47
92.Karwasz Paulina(K20-2)czas: 1.43.04(RŻ-1.41)
165.Piotrowski Krzysztof(M50-17)czas: 1.56.42
3.KS Sieradz Biega()czas: 6.37.14
pełne wynikiukończyło: 215

Wojewódzki Rodzinny Festiwal Sportowy - Sieradz 4,7 km 2021

18 września 2021 r.
22.Bartnicki Jędrzej(M-21)czas: 23:41
pełne wynikiukończyło: 60

18. Bieg Ulicą Piotrkowską, 10 km 2021

18 września 2021 r.
82.Kłys Sebastian(M40-24)czas: 39:11
624.Dziedzic Grzegorz(M50-51)czas: 47.41
625.Proszewski Marek(M40-216)czas: 47.42
641.Polowczyk Piotr(M40-223)czas: 47.49
642.Chojecka Weronika(K30-27)czas: 47.49
723.Dawiduk Aneta(K40-32)czas: 48.43
pełne wynikiukończyło: 2532

Ultramaraton Nadbużański, Chazior 37 km 2021

18 września 2021 r.
171.Kuras-Smolnik Magdalena(K-58)czas: 5.16.28
pełne wynikiukończyło: 185

Choszczeńska 10 2021

12 września 2021 r.
83.Gnysiński Jacek(M60-2)czas: 46.11
pełne wynikiukończyło: 349

Bieg po Gminie Zduńska Wola, 10 km 2021

12 września 2021 r.
75.Bartnicki Jędrzej(M-58)czas: 51:31
pełne wynikiukończyło: 120

VII Warcki Bieg Uliczny, 5 km 2021

11 września 2021 r.
13.Żórawski Kacper(M-12)czas: 22.53
16.Karwasz Paulina(K-3)czas: 23.33
17.Polowczyk Piotr(M-14)czas: 23.36(RŻ-0.20)
18.Chojecka Weronika(K-4)czas: 23.45
24.Piotrowski Krzysztof(M-20)czas: 24.33
36.Chwiałkowska Anna(K-10)czas: 26.24
38.Bartnicki Jędrzej(M-27)czas: 26.56
pełne wynikiukończyło: 54

VIII Ultra Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego, 54 km 2021

11 września 2021 r.
5.Walczuk Marcin(M40-1)czas: 5.01.36
12.Tabaka Zbigniew(M40-6)czas: 5.27.45
pełne wynikiukończyło: 76

VI Kamieńszczańska Dycha 2021

11 września 2021 r.
28.Miłosz Magdalena(K-3, K40-1)czas: 45.35
pełne wynikiukończyło: 97

Bieg 7 Dolin, 61 km 2021

11 września 2021 r.
243.Maślak Marcin(M40-103)czas: 11.34.22
pełne wynikiukończyło: 275

61. Biegi Ulicami Sieradza, 10 km 2021

5 września 2021 r.
22.Kłys Sebastian(M40-5)czas: 39.36
57.Romek Andrzej(M50-5)czas: 44.36
73.Dziedzic Grzegorz(M50-9)czas: 46.28
100.Dawiduk Aneta(K40-3)czas: 49.10
108.Bartnicki Jędrzej(M16-12)czas: 50.28
109.Chojecka Weronika(K30-5)czas: 50.29
pełne wynikiukończyło: 173

XXVI Ogólnopolski Bieg Masowy "Pętla Rudnicka" 13,3 km 2021

4 września 2021 r.
33.Gnysiński Jacek(M60-1)czas: 1.02.09
pełne wynikiukończyło: 100


VII Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania, 5 km 2021

29 sierpnia 2021 r.
53.Gnysiński Jacek(M60-2)czas: 21.59
62.Karwasz Paulina(K20-3)czas: 22.33
79.Chojecka Weronika(K30-3)czas: 23.34
pełne wynikiukończyło: 203

17. Krakowski Półmaraton Marzanny 2021

28 sierpnia 2021 r.
256.Ciepłucha Artur(M40-89)czas: 1.37.00
1007.Piotrowski Krzysztof(M50-99)czas: 1.55.06
pełne wynikiukończyło: 1840

VI Sieradzki Cross Towarzyski 2021

22 sierpnia 2021 r.
11.Karwasz Paulina()czas: 52 km(K-4)
19.Kuras-Smolnik Magdalena()czas: 44 km(K-9)
24.Tabaka Zbigniew()czas: 38 km(M-15)
33.Dawiduk Aneta()czas: 30 km(K-10)
34.Kardacka Anna()czas: 30 km(K-11)
35.Miłosz Magdalena()czas: 28 km(K-12)
37.Chojecka Weronika()czas: 28 km(K-14)
45.Gnysiński Jacek()czas: 24 km(M-30)
80.Piotrowski Krzysztof()czas: 18 km(M-59)
128.Romek Andrzej()czas: 12 km(M-87)
129.Chwiałkowska Anna()czas: 12 km(K-42)
179.Maślak Marcin()czas: 10 km(M-116)
180.Dziedzic Grzegorz()czas: 10 km(M-117)
181.Proszewski Marek()czas: 10 km(M-118)
182.Ciepłucha Artur()czas: 10 km(M-119)
183.Bartnicki Jędrzej()czas: 10 km(M-120)
184.Jasiewicz Tomasz()czas: 10 km(M-121)
185.Walczuk Marcin()czas: 10 km(M-122)
186.Kłys Sebastian()czas: 10 km(M-123)
187.Wieła Mariusz()czas: 10 km(M-124)
189.Żórawski Kacper()czas: 10 km(M-126)
pełne wynikiukończyło: 190

Mororun II Pandemiczna Dycha, Aleksandrów Łódzki 2021

15 sierpnia 2021 r.
58.Gnysiński Jacek(M60-4)czas: 46.34
pełne wynikiukończyło: 183

Trzeźwościowy Cross Maraton, Ruda k. Wielunia 10 km 2021

8 sierpnia 2021 r.
14.Żórawski Kacper()czas: 49.03
20.Bartnicki Jędrzej()czas: 52.46
ukończyło: 45

30. Bieg Powstania Warszawskiego, 10 km 2021

7 sierpnia 2021 r.
578.Dziedzic Grzegorz(M50-24)czas: 46.25
pełne wynikiukończyło: 4347

III Kaliski Półmaraton Nocny "Bursztynowa Hellena" 2021

7 sierpnia 2021 r.
159.Gnysiński Jacek(M60-4)czas: 1.44.00
225.Chojecka Weronika(K30-6)czas: 1.50.21
282.Piotrowski Krzysztof(M50-26)czas: 1.56.10
pełne wynikiukończyło: 430 uczestników

VI Polska Biega w Tarchałach, 10 km 2021

11 lipca 2021 r.
77.Gnysiński Jacek(M60-3)czas: 47.43
95.Dawiduk Aneta(K40-3)czas: 49.52
pełne wynikiukończyło: 183

V Bieg Leśny Teodory 5 km 2021

4 lipca 2021 r.
19.Dziedzic Grzegorz(M50-4)czas: 20.41
65.Chwiałkowska Anna(K30-6)czas: 24.35
pełne wynikiukończyło: 80

V Bieg Leśny Teodory 10 km 2021

4 lipca 2021 r.
111.Dawiduk Aneta(K40-6)czas: 55.23
pełne wynikiukończyło: 249 uczestników


VII Bieg Uliczny Św. Marcina w Kępnie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno, 10 km 2021

26 czerwca 2021 r.
54.Gnysiński Jacek(M60-1)czas: 48.57
66.Miłosz Magdalena(K40-3)czas: 50.06
71.Chojecka Weronika(K30-3)czas: 50.36
pełne wynikiukończyło: 127

XXIII Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - Konin 10 km 2021

26 czerwca 2021 r.
26.Kłys Sebastian(M40-8)czas: 39.09
60.Ciepłucha Artur(M40-19)czas: 42.59
78.Tabaka Zbigniew(M40-26)czas: 44.48
130.Żórawski Kacper(M20-22)czas: 48.44
133.Chojecka Weronika(K30-9)czas: 48.49
161.Bartnicki Jędrzej(M20-26)czas: 51.47
pełne wynikiukończyło: 263

Wirtualny Białystok Półmaraton

19 czerwca 2021 r.
59.Polowczyk Piotr(M-48)czas: 2.02.35

V Setka Komandosa, 100 km 2021

18 czerwca 2021 r.
2.Walczuk Marcin(M-2)czas: 11.14.08
pełne wynikiukończyło: 117

IV Piątka Pomarańczowej Pomocy w Zduńskiej Woli 2021

13 czerwca 2021 r.
60.Dziedzic Grzegorz(M50-7)czas: 21.28
73.Chojecka Weronika(K30-2)czas: 22.09
78.Gnysiński Jacek(M60-3)czas: 22.32
pełne wynikiukończyło: 203

VII RYKOwisko ULTRA Trail, Rącza Łania – 72 km

5 czerwca 2021 r.
22.Tabaka Zbigniew(M-20)czas: 8.44.04
39.Dawiduk Aneta(K-6)czas: 9.23.41
pełne wynikiukończyło: 79

VII RYKOwisko ULTRA Trail, Szybkie Badyle, 36 km

5 czerwca 2021 r.
85.Chojecka Weronika(K-12)czas: 4.02.12
pełne wynikiukończyło: 237

Rykowisko Ultra Trail, Gorzewo 10 km 2021

5 czerwca 2021 r.
42.Karwasz Paulina(K-9)czas: 1.09.05

RUNda Żubra 2021, 21 km Spała

30 maja 2021 r.
123.Dawiduk Aneta(K40-4)czas: 1.50.09
pełne wynikiukończyło: 237

IV Dycha Na Jeleni Skok, 11 km, VII Festiwal Biegu Rzeźnika

28 maja 2021 r.
106.Kuras-Smolnik Magdalena(K40-12)czas: 01.52.59
pełne wynikiukończyło: 276

Rzeźnik SKY, 47,6 km, VII Festiwal Biegu Rzeźnika 2021

28 maja 2021 r.
268.Kuras-Smolnik Magdalena(K40-23)czas: 11.21.47
pełne wynikiukończyło: 320

VII Bieg Formuły 1, Poznań 5 km 2021

15 maja 2021 r.
111.Karwasz Paulina(K-15)czas: 21.47

Cross Wilcze Kąty 10 km 2021

25 kwietnia 2021 r.
.Karwasz Paulina(K20-3)czas: 47.33

17. Rekordowa Dziesiątka, Poznań 2021

15 marca 2021 r.
372.Karwasz Paulina(K20-12)czas: 45.34

17 Recordowa Dziesiątka, Poznań 2021

14 marca 2021 r.
417.Gnysiński Jacek(M60-10)czas: 46.34
.Polowczyk Piotr -()czas: 47.38(start wirtualny)
pełne wynikiukończyło: 987

5 Bieg Trzech Króli Łódź (wirtualny) 2021

6 stycznia 2021 r.
55.Polowczyk Piotr(M40-17)czas: 23.25
pełne wynikiukończyło: 402

Mistrzostwa Polski w maratonie kobiet i mężczyzn Olesno 2020

6 grudnia 2020 r.
34.Kłys Sebastian(M-34)czas: 2.57.49(RŻ-08.30)
wyniki

Bieg i Marsz Pomarańczowych Mikołajów 4,5 km 2020

6 grudnia 2020 r.
23.Miedziński Piotr(M30-8)czas: 19.55
38.Dziedzic Grzegorz(M50-5)czas: 21.15
49.Chojecka Weronika(K30-2)czas: 22.06
93.Kardacka Anna(K30-6)czas: 25.00
pełne wynikiukończyło: 142

III Bieg Ognia i Wody, Poznań 10 km 2020

17 października 2020 r.
144.Karwasz Paulina(K20-4)czas: 44.12(RŻ)

IV Maraton Selekcja, 26 km 2020

10 października 2020 r.
3.Walczuk Marcin(M-3)czas: 3.27.23
pełne wynikiukończyło: 140

33 Bieg Uliczny z Dąbrowy Chełmińskiej do Ostromecka 7,5 km 2020

4 października 2020 r.
67.Karwasz Paulina(K20-3)czas: 33.10

Bieg 7 Dolin, 35 km 2020

3 października 2020 r.
223.Maślak Marcin(M40-74)czas: 5.11.31
pełne wynikiukończyło: 343

42. Maraton Warszawski 2020

26 września 2020 r.
312.Gnysiński Jacek(M60-3)czas: 3.49.40
pełne wynikiukończyło: 854

Jurajski Festiwal Biegowy 27,1 km 2020

26 września 2020 r.
8.Ciepłucha Artur(M40-5)czas: 2.24.54
.Wieła Mariusz()czas: 2.08.55
pełne wynikiukończyło: 136

60. Biegi Ulicami Sieradz, 10 km 2020

20 września 2020 r.
20.Kłys Sebastian(M40-5)czas: 38.51
22.Wieła Mariusz(M30-9)czas: 38.52(RŻ-0.04)
35.Ciepłucha Artur(M40-9)czas: 40.00
66.Żórawski Kacper(M20-15)czas: 43.42
77.Gnysiński Jacek(M60-2)czas: 44.21
83.Miedziński Piotr(M30-32)czas: 44.41
101.Miłosz Magdalena(K40-3)czas: 46.36
102.Jasiewicz Tomasz(M30-39)czas: 46.37
114.Grzesiak Grzegorz(M30-41)czas: 47.40(RŻ-1.30)
115.Chojecka Weronika(K30-3)czas: 48.02
116.Dawiduk Aneta(K40-4)czas: 48.03
138.Piotrowski Krzysztof(M50-11)czas: 49.06(RŻ-1.24)
156.Kardacka Anna(K30-7)czas: 51.06
190.Bartnicki Jędrzej(M20-24)czas: 54.46
192.Maślak Marcin(K40-54)czas: 54.46
Drużynowa.()czas:
2.Grupa Biegowa Sieradz biega()czas:
pełne wynikiukończyło: 232zdjęcia z biegu: nasze.fm, sieradz.naszemiasto.pl, Sieradz biega, FOTO Doktorek 55, Jacek Placek foto, sieradz.eu

Wykuwamy Biegową Moc, Oźnia 5 km 2020

19 września 2020 r.
3.Walczak Sylwia(K20)czas: 21.41

9 Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega 5 km

13 września 2020 r.
52.Walczak Sylwia(K20-5)czas: 22.16
pełne wynikiukończyło: 148

VII Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego, 10 km 2020

12 września 2020 r.
38.Polowczyk Piotr(M-34)czas: 49.35
39.Chojecka Weronika(K-5)czas: 51.25
pełne wynikiukończyło: 86

VII Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego, 50 km 2020

12 września 2020 r.
30.Tabaka Zbigniew(M30-7)czas: 5.12.47
32.Dawiduk Aneta(K40-1, K open- 5)czas: 5.16.48
pełne wynikiukończyło: 110

IV Bieg Leśny Teodory, 10 km 2020

6 września 2020 r.
55.Polowczyk Piotr(K40-20)czas: 50.46
58.Chojecka Weronika(K30-1)czas: 51.13
63.Dawiduk Aneta(K40-1)czas: 51.32
ukończyło: 172

VI Bieg Formuły 1, Poznań 5 km 2020

6 września 2020 r.
69.Karwasz Paulina(K-7)czas: 21.17(RŻ)

Supraski Maraton Leśny, 10 km 2020

5 września 2020 r.
31.Latus Kamila(K30-6)czas: 1.09.58
ukończyło: 38

II Bieg Pamięci Bitwy Pod Mokrą, 5 km 2020

30 sierpnia 2020 r.
93.Polowczyk Piotr(M--85)czas: 51.30
98.Chojecka Weronika(K-11)czas: 51.55
pełne wynikiukończyło: 199

PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 100 km, Pabianice 2020

30 sierpnia 2020 r.
13.Walczuk Marcin(M40-2)czas: 8.55.21(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 44

Wieczorny Puchar 5 Biegów, 5 km Bełchatów 2020

28 sierpnia 2020 r.
13.Wieła Mariusz(M-13)czas: 18.11(RŻ-0.31)

8. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce 15,3 km 2020

16 sierpnia 2020 r.
85.Polowczyk Piotr(M3-23)czas: 1.39.06
141.Błaszczyk Rafał(M4-12)czas: 1.51.05
pełne wynikiukończyło: 277

Ultra Kamieńsk, 25 km 2020

2 sierpnia 2020 r.
8.Wieła Mariusz(M-8)czas: 2.15.02
29.Tabaka Zbigniew(M-28)czas: 2.41.04
46.Dawiduk Aneta(K-2)czas: 2.48.39
69.Chojecka Weronika(K-6)czas: 3.04.17
pełne wynikiukończyło: 131


III Półmaraton Wielkanocny, Kamieńsk 24 km 2020

25 lipca 2020 r.
42.Błaszczyk Rafał(M3-7)czas: 2.03.33
pełne wynikiukończyło: 70




Przehyba Trial, 24 km 2020

11 lipca 2020 r.
36.Polowczyk Piotr(M-31)czas: 2.43.44
pełne wynikiukończyło: 90

Łódzkie Biegi Górskie 10,5 km (bieg V) 2020

5 lipca 2020 r.
73.Kardacka Anna(K-16)czas: 1.02.26
pełne wynikiukończyło: 129

XVI RECORDOWA DZIESIĄTKA - wirtualna 2020

28 czerwca 2020 r.
609.Polowczyk Piotr(M40-209)czas: 50.07
pełne wynikiukończyło: 1741

Bieg Rzeźnika, 82,7 km 2020

13 czerwca 2020 r.
636.Kuras-Smolnik Magdalena(K-139)czas: 24.30.31
pełne wynikiukończyło: 700


Wirtualny Białystok Półmaraton 2020

22 maja 2020 r.
657.Polowczyk Piotr(M-583)czas: 1.52.22
pełne wynikiukończyło: 2577

Konstytucyjna Piątka, 5 km 2020

3 maja 2020 r.
92.Polowczyk Piotr()czas: 28.12
pełne wynikiukończyło: 345

Zdobądź swój Everest i pokonaj COVID-19 2020

26 kwietnia 2020 r.
.Błaszczyk Rafał()czas: 8,85 km
.Polowczyk Piotr()czas: 8,85 km

7. Dziesiątka WROACTIV 2020

8 marca 2020 r.
135.Kłys Sebastian(M40-36)czas: 38.04(RŻ-1.59)
pełne wynikiukończyło: 1427

IX Zimowy Bieg Dębowy, Dąbrowa 5 km 2020

7 marca 2020 r.
37.Karwasz Paulina(K-3)czas: 21.23

I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Łubianka 8,4 km

1 marca 2020 r.
65.Karwasz Paulina(K-1)czas: 38.56

40. Półmaraton Wiązowski 2020

23 lutego 2020 r.
1815.Piotrowski Krzysztof(M50-179)czas: 1.50.59(RŻ-2.46)
2514.Piotrowski Wojciech(M30-716)czas: 1.59.24(debiut)
pełne wynikiukończyło: 4447

Pączek Run, Łódź 5 km 2020

22 lutego 2020 r.
11.Tabaka Zbigniew()czas: 21.40

III Cross wokół Małego Giewontu, 5 km 2020

22 lutego 2020 r.
140.Chojecka Weronika(K30-6)czas: 28.36
154.Polowczyk Piotr(K40-42)czas: 28.58
pełne wynikiukończyło: 496

Zimowy Bieg Zbója, Bielsko-Biała 11 km 2020

16 lutego 2020 r.
39.Polowczyk Piotr(M-37)czas: 1.16.41
pełne wynikiukończyło: 276

XXXVI Ogólnopolski Otwarty Bieg Zimowy im. Mariana Michalskiego 9,4 km 2020

15 lutego 2020 r.
24.Gnysiński Jacek(M60-4)czas: 43.55

XVI Cross Maratonie im. Adama Mariana Walczaka, półmaraton, Kalisz 2020

15 lutego 2020 r.
10.Chojecka Weronika(K-open-1, K30-1)czas: 1.43.53
20.Błaszczyk Rafał(M50-3)czas: 1.59.24
pełne wynikiukończyło: 39


Łódzkie Biegi Górskie 6,6 km (bieg IV) 2020

9 lutego 2020 r.
50.Chwiałkowska Anna(K-13)czas: 36.06
pełne wynikiukończyło: 122

VII Zimowa Zadyszka, 10 km Ostrów Wlkp 2020

9 lutego 2020 r.
26.Tabaka Zbigniew(M30-8)czas: 42.07
45.Chojecka Weronika(K-2, K30-1)czas: 44.24
pełne wynikiukończyło: 278

VII Zimowa Zadyszka, 5 km Ostrów Wlkp 2020

9 lutego 2020 r.
18.Polowczyk Piotr(M-14)czas: 24.09
pełne wynikiukończyło: 79

II Bieg Babskim Lasem, Mogilno 10 km 2020

25 stycznia 2020 r.
40.Karwasz Paulina(K-3)czas: 46.52

Zimowy Półmaraton Gór Stołowych 2020

18 stycznia 2020 r.
402.Bartnicki Jędrzej(M20-29)czas: 3.35.46
403.Błaszczyk Rafał(M50-24)czas: 3.35.46
pełne wynikiukończyło: 484

Łódzkie Biegi Górskie 10,5 km (bieg III) 2020

12 stycznia 2020 r.
9.Walczuk Marcin(M-8)czas: 44.09
103.Kardacka Anna(K-15)czas: 59.06
pełne wynikiukończyło: 187

II Bieg WOŚP, Turzno 10 km 2020

12 stycznia 2020 r.
.Karwasz Paulina(K-4, K20-1)czas: 46.18

Bieg dla WOŚP, Toruń 5 km 2020

11 stycznia 2020 r.
.Karwasz Paulina(K-1)czas: 22.43

IV Bieg Trzech Króli, Łódź 5 km 2020

6 stycznia 2020 r.
80.Kłys Sebastian(M40-18)czas: 19.00(RŻ-1.12)
207.Tabaka Zbigniew(M30-68)czas: 20.44
365.Karwasz Paulina(K20-7)czas: 21.56
371.Chojecka Weronika(K30-12)czas: 21.57
441.Gnysiński Jacek(M60-5)czas: 22.20
723.Maślak Marcin(M40-219)czas: 24.00
814.Polowczyk Piotr(M40-241)czas: 24.26
859.Chwiałkowska Anna(K20-24)czas: 24.43
pełne wynikiukończyło: 2750

Bieg Noworoczny, Warszawa 5,4 km 2020

1 stycznia 2020 r.
201.Walczak Sylwia(K-450)czas: 29.35
pełne wynikiukończyło: 409

XXXV Bieg Sylwestrowy, 10 km Łódź 2019

31 grudnia 2019 r.
91.Żórawski Kacper(M20-15)czas: 43.25
120.Ciepłucha Artur(M40-20)czas: 45.03
276.Piotrowski Wojciech(M30-96)czas: 50.26
281.Piotrowski Krzysztof(M50-33)czas: 50.36
309.Polowczyk Piotr(M30-105)czas: 51.00
pełne wynikiukończyło: 751

Łódzkie Biegi Górskie 10,5 km (bieg II) 2019

15 grudnia 2019 r.
153.Kardacka Anna(K-20)czas: 1.03.37

XV Nocny Bieg Wigilijny - Od zmierzchu do świtu, Kalisz 2019

14 grudnia 2019 r.
50.Błaszczyk Rafał(M-34)czas: 30 km
87.Chojecka Weronika(K-28)czas: 18 km
87.Tabaka Zbigniew(M-60)czas: 18 km
pełne wynikiukończyło: 101

Honolulu Marathon 2019

8 grudnia 2019 r.
169.Wieła Mariusz(M30-24)czas: 3.22.10
pełne wynikiukończyło: 18.774

I Ogólnopolski Bieg Po Strefie, 10 km Radomsko 2019

1 grudnia 2019 r.
66.Gnysiński Jacek(M50-10)czas: 45.24
pełne wynikiukończyło: 134

Bieg i Marsz Mikołajów 4,7 km 2019

1 grudnia 2019 r.
33.Dziedzic Grzegorz(M50-3)czas: 20.27
53.Chojecka Weronika(K30-3)czas: 21.08
95.Chwiałkowska Anna(K30-6)czas: 22.46
102.Polowczyk Piotr(M30-27)czas: 23.08
pełne wynikiukończyło: 279