Nasze wyniki

Wielki Tour Piątek, Chełmża 5 km 2019

21 lipca 2019 r.
43.Karwasz Paulina(K-4)czas: 22.02

IV Warmiński Bieg Uliczny 5 km 2019

13 lipca 2019 r.
21.Walczak Sylwia(K-open-2)czas: 22.57
pełne wynikiukończyło: 47

Półmaraton Wydminy - Garbata Piątka, 5 km 2019

13 lipca 2019 r.
34.Walczak Sylwia(K29-1)czas: 22.45
pełne wynikiukończyło: 108

Ultra Chojnik 102 km

13 lipca 2019 r.
32.Walczuk Marcin(M40-15)czas: 15.52.57
pełne wynikiukończyło: 109

V Polska Biega w Tarchałach Wielkich o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta, 10 km 2019

7 lipca 2019 r.
81.Gnysiński Jacek(M50-6)czas: 45.32
142.Dawiduk Aneta(K40-3)czas: 51.18
pełne wynikiukończyło: 214

Pomarańczowy Dzień Sportu 4,7 km 2019

7 lipca 2019 r.
31.Dziedzic Grzegorz(M50-1)czas: 20.32
52.Walczak Sylwia(K20-2)czas: 21.17
81.Chwiałkowska Anna(K30-10)czas: 22.39
120.Kardacka Anna(K30-14)czas: 23.56
pełne wynikiukończyło: 270

Blue Run Four Colours, Inowrocław 10 km 2019

30 czerwca 2019 r.
72.Karwasz Paulina(K18-3)czas: 48.20

III Bieg Leśny Teodory, 5 km 2019

29 czerwca 2019 r.
12.Dziedzic Grzegorz(M50-1)czas: 21.13
49.Chwiałkowska Anna(K30-3)czas: 25.38
pełne wynikiukończyło: 202

VI Półmaraton Unisławski i Dziesiątka Unisławska, 10 km 2019

22 czerwca 2019 r.
69.Karwasz Paulina(K-3, K18-2)czas: 46.44

XV Bieg Świętojański Od zmierzchu do świtu 2019

21 czerwca 2019 r.
73.Błaszczyk Rafał(M-52)czas: 20 km
pełne wynikiukończyło: 98

Bukowa Piątka, Gałków Duży 2019

21 czerwca 2019 r.
18.Chojecka Weronika(K-1)czas: 21.35
24.Walczak Sylwia(K-4)czas: 22.25
pełne wynikiukończyło: 97

V Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur

21 czerwca 2019 r.
334.Dawiduk Aneta(K40-10)czas: 1.53.17
pełne wynikiukończyło: 891

XVI Bieg Rzeźnika, 80 km

21 czerwca 2019 r.
.Kuras-Smolnik Magdalena()czas: 70 km
.Tabaka Zbigniew()czas: 70 km
pełne wynikiukończyło: 468 par

XI Bieg Rekreacyjny, Bełchatów 10 km 2019

16 czerwca 2019 r.
6.Ciepłucha Artur(M-6)czas: 43.29
8.Tabaka Zbigniew(M-8)czas: 46.33
12.Chojecka Weronika(K-1)czas: 47.45
ukończyło: 57

Widawa Na Piątkę

16 czerwca 2019 r.
47.Dziedzic Grzegorz(M50-4)czas: 21.55
208.Latus Kamila(K30-38)czas: 34.24
pełne wynikiukończyło: 209

7. Nocny Wrocław Półmaraton

16 czerwca 2019 r.
3404.Kardacka Anna(K30-177)czas: 1.52.21

Wielki Tour Piątek, Zalesie 5 km 2019

16 czerwca 2019 r.
43.Karwasz Paulina(K-4)czas: 23.29

94 Comrades Marathon 89 km

9 czerwca 2019 r.
3778.Wieła Mariusz(M30-1722)czas: 9.27.03
pełne wynikiukończyło: 16.704

I Wieluńska Piona 2019

8 czerwca 2019 r.
72.Chojecka Weronika(K30-3)czas: 21.00
91.Walczak Sylwia(K20-7)czas: 21.33(RŻ-0.10)
125.Chwiałkowska Anna(K30-8)czas: 22.39
172.Buda Jarosław(M50-12)czas: 24.31(debiut)
pełne wynikiukończyło: 345

III Osjakowska Mila 10 km 2019

8 czerwca 2019 r.
21.Gnysiński Jacek - czas: 45()czas: 45.40
47.Dawiduk Aneta - czas: 51()czas: 51.12
pełne wynikiukończyło: 71



I Bieg Wolności, Rząśna 8 km 2019

2 czerwca 2019 r.
17.Tabaka Zbigniew(M30-1)czas: 31.22
30.Chojecka Weronika(K30-1)czas: 33.41
pełne wynikiukończyło: 130


I Bieg na Zaporę, Świnna Poręba, 10 km

2 czerwca 2019 r.
82.Kardacka Anna(K30-3)czas: 58.03



IV Lisewski Bieg Jaszczurczy, Lisewo 10 km 2019

1 czerwca 2019 r.
89.Karwasz Paulina(K18-2)czas: 47.34

V Sieradzki Cross Towarzyski 2019

26 maja 2019 r.
19.Chojecka Weronika(K-4)czas: 5.59.57(48 km)
20.Karwasz Paulina(K-5)czas: 5.51.15
24.Kuras-Smolnik Magdalena(Sieradzanka - 3)czas: 5.52.36(46 km)
25.Chwiałkowska Anna()czas: 5.58.15(46 km)
60.Gnysiński Jacek()czas: 22 km
62.Proszewski Marek()czas: 22 km
63.Miedziński Piotr()czas: 22 km
95.Wieła Mariusz()czas: 18 km
112.Dawiduk Aneta()czas: 16 km
129.Paszkowska Patrycja()czas: 14 km
135.Frankowska Aneta()czas: 14 km
143.Grzesiak Grzegorz()czas: 12 km
144.Dziedzic Grzegorz()czas: 12 km
168.Kicińska Sylwia()czas: 12 km
169.Osetek Dawid()czas: 12 km
173.Latus Kamila()czas: 12 km
177.Piotrowski Krzysztof()czas: 10 km
198.Skupińska Ewelina()czas: 10 km
213.Tabaka Zbigniew()czas: 10 km
214.Walczuk Marcin()czas: 10 km
215.Florczak Wiesław()czas: 10 km
217.Bartnicki Jędrzej()czas: 10 km
218.Błaszczyk Rafał()czas: 10 km
219.Buda Jarosław()czas: 10 km
220.Jasiewicz Tomasz()czas: 10 km
221.Ciepłucha Artur()czas: 10 km
222.Kłys Sebastian()czas: 10 km
227.Maślak Marcin()czas: 10 km
pełne wynikiukończyło: 228

XVII Bieg Ulicą Piotrkowską, 10 km 2019

25 maja 2019 r.
478.Dziedzic Grzegorz(M50-27)czas: 43.05(RŻ-0.43)
615.Chojecka Weronika(K30-26)czas: 44.07
703.Tabaka Zbigniew(M30-255)czas: 44.39(pacemaker na 45`)
799.Proszewski Marek(M40-220)czas: 45.20
964.Karwasz Paulina(K20-30)czas: 46.26
1614.Chwiałkowska Anna(K30-82)czas: 49.34
1895.Polowczyk Piotr(M30-655)czas: 50.56
pełne wynikiukończyło: 6122

III Piątka Pomarańczowej Pomocy, 5 km 2019

19 maja 2019 r.
90.Dziedzic Grzegorz(M50-7)czas: 21.29
93.Chojecka Weronika(K30-5)czas: 21.31
126.Gnysiński Jacek(M50-12)czas: 22.33
144.Walczak Sylwia(K20-9)czas: 23.17
160.Chwiałkowska Anna(K30-13)czas: 23.51
pełne wynikiukończyło: 402

Wielki Tour Piątek, Skąpe 5km

19 maja 2019 r.
43.Karwasz Paulina(K-5)czas: 22.49

Leśna Nagonka 43 km 2019

18 maja 2019 r.
3.Wieła Mariusz(M-3)czas: 3.41.12
pełne wynikiukończyło: 57

19. Dycha Kowalewska, Kowalewo Pomorskie

18 maja 2019 r.
115.Karwasz Paulina(K20-1)czas: 46.24

Bieg Pamięci św. Jana Pawła II 5 km, Łask 2019

12 maja 2019 r.
19.Tabaka Zbigniew(M30-7)czas: 19.58
25.Dziedzic Grzegorz(M50-2)czas: 20.39(RŻ-0.54)
26.Chojecka Weronika(K open-1; K30-1)czas: 20.41(RŻ-0.56)
63.Chwiałkowska Anna(K30-3)czas: 22.56

VI Bieg Rycerski, Świecie 10 km 2019

11 maja 2019 r.
240.Karwasz Paulina(K20-6)czas: 48.16

Prague Marathon 2019

5 maja 2019 r.
3056.Gnysiński Jacek(M55-150)czas: 3.59.31
pełne wynikiukończyło: 7294

Wings for Life World Run Poznań 2019

5 maja 2019 r.
1435.Tabaka Zbigniew(M35-291)czas: 24.04 km
1446.Karwasz Paulina(K-31)czas: 24 km
pełne wynikiukończyło: 7381

7. PKO Białystok Półmaraton

5 maja 2019 r.
2398.Polowczyk Piotr(M30-696)czas: 2.04.55(debiut)

VI Bieg Uliczny o Puchar Starosty Powiatu Kępińskiego, 10 km 2019

1 maja 2019 r.
62.Chojecka Weronika(K30-3)czas: 42.24(RŻ-2.04)
80.Walczak Sylwia(K20-6)czas: 43.26(RŻ-2.41)
pełne wynikiukończyło: 265

18 Cracovia Maraton 2019

28 kwietnia 2019 r.
98.Wieła Mariusz(M30-44)czas: 2.57.46
739.Tabaka Zbigniew(M30-284)czas: 3.27.34
pełne wynikiukończyło


V Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 3 km 2019

28 kwietnia 2019 r.
1.Chojecka Weronika(K open)czas:
2.Chwiałkowska Anna(K open)czas:
2.Dziedzic Grzegorz(M open)czas:

Orlen Warsaw Marathon 10 km 2019

14 kwietnia 2019 r.
1088.Walczak Sylwia(K-107)czas: 46.07(RŻ-2.13)
pełne wynikiukończyło: 7217

XII Poznań Półmaraton 2019

14 kwietnia 2019 r.
3002.Karwasz Paulina(K18-73)czas: 1.45.45
3811.Kardacka Anna(K30-152)czas: 1.49.14(RŻ)
.Tabaka Zbigniew()czas: 1.49.46(pacemaker na 1.50)
5251.Buda Jarosław(M50-234)czas: 1.58.47
pełne wynikiukończyło: 10.265

Orlen Warsaw Marathon 2019

14 kwietnia 2019 r.
1885.Proszewski Marek(M40-706)czas: 3.47.39(debiut)
1983.Maślak Marcin(M40-747)czas: 3.49.40(debiut)
1984.Dziedzic Grzegorz(M50-180)czas: 3.49.41(debiut)
1988.Romek Andrzej(M50-181)czas: 3.49.45(debiut)
2368.Wróblewski Piotr(M40-897)czas: 3.56.08
3951.Chwiałkowska Anna(K30-219)czas: 4.37.17(debiut)
pełne wynikiukończyło: 4681

46 Maraton Dębno 2019

7 kwietnia 2019 r.
287.Tabaka Zbigniew(M30-122)czas: 3.25.52(RŻ-8.37)
1554.Dawiduk Aneta(K40-83)czas: 4.24.45
pełne wynikiukończyło: 2294

IX Łódź Maraton, maraton 2019

7 kwietnia 2019 r.
93.Kłys Sebastian(M40-31)czas: 3.06.09(RŻ-22.15)
110.Ciepłucha Artur(M40-38)czas: 3.07.33(RŻ-0.47)
588.Wieła Mariusz(M30-229)czas: 3.47.58
812.Gnysiński Jacek(M50-87)czas: 4.01.58
1190.Piotrowski Krzysztof(M50-135)czas: 4.35.44(debiut)
pełne wynikiukończyło: 1447

IX Łódź Maraton, 10 km 2019

7 kwietnia 2019 r.
234.Proszewski Marek(M40-53)czas: 44.15(RŻ-1.31)
235.Dziedzic Grzegorz(M50-6)czas: 44.15
1760.Maślak Marcin(M40-353)czas: 1.00.05
pełne wynikiukończyło: 2401

Four Colours Grand Prix Inowrocław, 5 km 2019

6 kwietnia 2019 r.
52.Walczak Sylwia(K16-2)czas: 22.21

Four Colours Grand Prix Inowrocław, 10 km 2019

6 kwietnia 2019 r.
40.Chojecka Weronika(K30-2)czas: 44.28(RŻ -3.06)

Wielki Tour Piątek, Chełmża 5 km

6 kwietnia 2019 r.
34.Karwasz Paulina(K-5)czas: 22.34

14. Półmaraton Warszawski

31 marca 2019 r.
5004.Karwasz Paulina(K20-139)czas: 1.51.29

IX Półmaraton Pabianice 2019

24 marca 2019 r.
30.Wieła Mariusz(M30-15)czas: 1.21.33(RŻ-2.05)
66.Kłys Sebastian(M40-19)czas: 1.26.26(RŻ-2.27)
227.Dziedzic Grzegorz(M50-18)czas: 1.37.38(RŻ-5.12)
267.Maślak Marcin(M40-92)czas: 1.39.06(RŻ-8.10)
281.Walczuk Marcin(M40-99)czas: 1.39.25(pacemaker na 1.40)
320.Chojecka Weronika(K30-15)czas: 1.40.54(RŻ-20.05)
377.Romek Andrzej(M50-30)czas: 1.42.57(RŻ-3.58)
411.Gnysiński Jacek(M50-33)czas: 1.44.05
628.Dawiduk Aneta(K40-26)czas: 1.51.28
691.Piotrowski Krzysztof(M50-59)czas: 1.53.45(RŻ-10.34)
725.Proszewski Marek(M40-241)czas: 1.55.13
734.Chwiałkowska Anna(K30-4, OSP kobieta - 1)czas: 1.55.25(RŻ-1.50)
855.Tabaka Zbigniew(M30-285)czas: 1.58.58(pacemaker na 2.00)
pełne wynikiukończyło: 1195

Armagedon Active - Loszka, 5 km 2019

23 marca 2019 r.
47.Chwiałkowska Anna(K30-9; kat. naucz.2)czas: 1.31.12
pełne wynikiukończyło: 86

Bieg Wiosenny Smerfna Piątka, Kalisz 2019

17 marca 2019 r.
42.Chojecka Weronika(K-3; K30-2)czas: 21.37(RŻ-1.34)
52.Walczak Sylwia(K20-2)czas: 22.15
pełne wynikiukończyło: 283

IV Zelowski Szus o Czółenko, 10 km 2019

17 marca 2019 r.
28.Kłys Sebastian(M40-10)czas: 40.03(RŻ-0.32)
62.Żórawski Kacper(M20-14)czas: 43.03
95.Miedziński Piotr(M30-29)czas: 45.18
117.Bartnicki Jędrzej(M20-19)czas: 46.23
118.Gnysiński Jacek(M50-11)czas: 46.34
180.Dawiduk Aneta(K40-10)czas: 50.55
pełne wynikiukończyło: 309

IV Gdynia Półmaraton 2019

17 marca 2019 r.
224.Ciepłucha Artur(M40-52)czas: 1.26.44(RŻ-1.20)
737.Tabaka Zbigniew(M30-317)czas: 1.35.40
2130.Karwasz Paulina(K20-50)czas: 1.48.05
3262.Kardacka Anna(K30-192)czas: 1.56.48(RŻ)
4116.Buda Jarosław(M50-300)czas: 2.03.01
pełne wynikiukończyło: 6237

III Setka Komandosa, 101,5 km Lubliniec 2019

15 marca 2019 r.
14.Walczuk Marcin(M-13)czas: 11.47.33
pełne wynikiukończyło: 189

15. Recordowa Dziesiątka 2019

10 marca 2019 r.
1432.Karwasz Paulina(K20-33)czas: 47.53
2863.Polowczyk Piotr(M30-914)czas: 53.48(debiut)

Bieg "Tropem Wilczym", 1963 m Zduńska Wola 2019

3 marca 2019 r.
1.Walczak Sylwia()czas:
2.Chojecka Weronika()czas:
ukończyło 150


XV Cross Maraton im. Adama Mariana Walczaka, dystans 21 km 2019

9 lutego 2019 r.
31.Tabaka Zbigniew(M30-13)czas: 1.49.35
33.Chojecka Weronika(K-3)czas: 1.50.51
63.Piotrowski Krzysztof(M55-11)czas: 2.04.19(debiut)
85.Chwiałkowska Anna(K30-5)czas: 2.17.53
pełne wynikiukończyło: 106

Walentynkowy Piknik Morsów, Szczytno 5 km 2019

9 lutego 2019 r.
.Walczak Sylwia()czas: 23.06

IV Trail Kamieńsk 6 km 2019

27 stycznia 2019 r.
71.Chojecka Weronika(K - 13)czas: 42.20
78.Błaszczyk Rafał(M- 65)czas: 42.38
pełne wynikiukończyło: 187

II Zduńskowolski Bieg WOŚP 2019

13 stycznia 2019 r.
.Bartnicki Jędrzej()czas: 15 km
.Miedziński Piotr()czas: 15 km
.Chwiałkowska Anna()czas: 10 km

Bieg dla WOŚP, Toruń 5 km 2019

12 stycznia 2019 r.
.Karwasz Paulina(K-1)czas: 24.43

III Bieg Trzech Króli, Łódź 5 km 2019

6 stycznia 2019 r.
102.Tabaka Zbigniew(M30-37)czas: 19.40(RŻ-0.07)
131.Bartnicki Jędrzej(M20-26)czas: 20.00(RŻ-0.30)
248.Miedziński Piotr(M30-97)czas: 21.29
329.Dziedzic Grzegorz(M50-15)czas: 22.03
331.Proszewski Marek(M40-82)czas: 22.03(RŻ-0.15)
344.Miłosz Magdalena(K40-7)czas: 22.10(RŻ-0.57)
380.Chojecka Weronika(K30-13)czas: 22.28(RŻ-0.43)
582.Chwiałkowska Anna(K20-24)czas: 23.41
614.Karwasz Paulina(K20-16)czas: 23.53
1220.Polowczyk Piotr(M30-389)czas: 27.13(debiut)
1571.Maślak Marcin(K40-216)czas: 29.12
pełne wynikiukończyło: 2270

XXXIV Bieg Sylwestrowy, Łódź 10 km 2018

31 grudnia 2018 r.
45.Ciepłucha Artur(K40-5)czas: 40.44
74.Tabaka Zbigniew(M30-33)czas: 42.14
214.Chojecka Weronika(K30-7)czas: 47.44
320.Osetek Dawid(M20-51)czas: 50.59
391.Bartnicki Jędrzej(M20-56)czas: 53.06
pełne wynikiukończyło: 861

Parkrun Chełm, 5 km 2018

22 grudnia 2018 r.
1.Walczuk Marcin(M40-1)czas: 19.24
pełne wynikiukończyło: 12

Bieg Wigilijny Od Zmierzchu Do Świtu, Kalisz 2018

15 grudnia 2018 r.
105.Tabaka Zbigniew(M-79)czas: 15 km
118.Chwiałkowska Anna(K-32)czas: 12 km
pełne wynikiukończyło: 139

Festiwal Biegów Świętych Mikołajów, 10 km 2018

9 grudnia 2018 r.
145.Tabaka Zbigniew(M35-41)czas: 53.47
246.Karwasz Paulina(K25-11)czas: 53.47
pełne wynikiukończyło: 1083

3 Świąteczny Bieg Charytatywny, Zduńska Wola 5 km

9 grudnia 2018 r.
56.Kardacka Anna(K-7)czas: 24.10

XXVII Bieg o Lampkę Górniczą, 10 km 2018

8 grudnia 2018 r.
109.Romek Andrzej(M50-10)czas: 46.40
pełne wynikiukończyło: 235

Bieg i Marsz Pomarańczowych Mikołajów, ok. 5 km 2018

2 grudnia 2018 r.
15.Tabaka Zbigniew(M30-8)czas: 19.48
25.Bartnicki Jędrzej(M20-3)czas: 20.44
27.Dziedzic Grzegorz(M50-2)czas: 21.05
41.Miłosz Magdalena(K40-1)czas: 21.49
49.Chwiałkowska Anna(K30-3)czas: 22.10
50.Chojecka Weronika(K30-5)czas: 22.10
62.Maślak Marcin(M40-19)czas: 22.53
74.Walczak Sylwia(K20-3)czas: 23.30
172.Frankowska Aneta(K30-34)czas: 30.42
174.Skupińska Ewelina(K20-10)czas: 30.50
pełne wynikiukończyło: 202

III Poznański Bieg Niepodległości, 10 km 2018

11 listopada 2018 r.
4595.Karwasz Paulina(K30-93)czas: 49.43
6939.Buda Jarosław(M50 - 403)czas: 52.50(RŻ)
9665.Walczak Sylwia(K20 - 275)czas: 55.45
13671.Tabaka Zbigniew(M30 - 4176)czas: 59.54
13832.Florczak Wiesław(M60 - 200)czas: 1.00.05
pełne wynikiukończyło: 22.463

VII Powiatowego Biegu Niepodległości Zduńska Wola – Strońsko, ok. 10 km 2018

11 listopada 2018 r.
22.Gnysiński Jacek(M50 - 1)czas: 44.02
33.Dziedzic Grzegorz(M50 - 2)czas: 44.59
62.Bartnicki Jędrzej(M20 - 16)czas: 48.10
63.Proszewski Marek(M40 - 15)czas: 48.13
64.Maślak Marcin(M40 - 16)czas: 48.14
81.Dawiduk Aneta(K40 - 3)czas: 49.20
125.Chwiałkowska Anna(K30 - 9)czas: 52.54
pełne wynikiukończyło: 222

V Bieg Uliczny św. Marcina, 10 km 2018

11 listopada 2018 r.
75.Miłosz Magdalena(K40 - 1)czas: 45.05(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 222

Bieg Ulicami Sieradza, 5 km

10 listopada 2018 r.
91.Kardacka Anna(K30-3)czas: 23.27(debiut)

XII Bełchatowska Piętnastka 2018

4 listopada 2018 r.
55.Ciepłucha Artur(M40 - 11)czas: 1.00.27(RŻ)
83.Kłys Sebastian(M40 - 21)czas: 1.02.36
268.Miłosz Magdalena(K40 - 2)czas: 1.10.54(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 837

XXIV Gniewkowski Bieg na 10km im. Rodziny Milewskich 2018

3 listopada 2018 r.
209.Karwasz Paulina(K18-4)czas: 47.41

38. Bieg Warciański, 10 km, Koło 2018

28 października 2018 r.
158.Gnysiński Jacek(M50 - 12)czas: 43.04
193.Dziedzic Grzegorz(M50 - 15)czas: 44.23
215.Romek Andrzej(M50 - 20)czas: 45.13(RŻ)
277.Chojecka Weronika(K30 - 15)czas: 47.22(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 587

36. Maraton Toruń, półmaraton

28 października 2018 r.
167.Karwasz Paulina(K18-3)czas: 1.50.10

Biegowy Potop Szwedzki, 5 km 2018

21 października 2018 r.
12.Latus Kamila()czas: 33.55

III Bydgoski Festiwal Biegowy, półmaraton

21 października 2018 r.
652.Karwasz Paulina(K20-17)czas: 1.58.00

XIX Poznań Maraton 2018

14 października 2018 r.
2622.Dawiduk Aneta(K40-47)czas: 4.12.41
2733.Tabaka Zbigniew(M30 - 950)czas: 4.14.45(pacemaker na 4.15)
pełne wynikiukończyło: 4877

20km de Paris 2018

14 października 2018 r.
756.Wieła Mariusz(M30 - 142)czas: 1.24.19
pełne wynikiukończyło: 26.281

XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł, 10 km 2018

14 października 2018 r.
209.Miłosz Magdalena(K40 - 4)czas: 46.42(RŻ)
210.Kłys Sebastian(M40 - 52)czas: 46.43
269.Dziedzic Grzegorz(M50 - 34)czas: 47.58
291.Romek Andrzej(M50 - 36)czas: 48.23
388.Chojecka Weronika(K20 - 15)czas: 50.36
478.Grzesiak Grzegorz(M30 - 155)czas: 52.53
pełne wynikiukończyło: 1179

Pomarańczowa Pętla, 10 km 2018

13 października 2018 r.
40.Chojecka Weronika(K30 - 3)czas: 50.02
42.Chwiałkowska Anna(K30 - 4)czas: 51.11
46.Buda Jarosław(M50 - 2)czas: 52.06
48.Maślak Marcin(M40 - 16)czas: 52.29
49.Proszewski Marek(M40 - 17)czas: 52.32
79.Skupińska Ewelina(K20 - 7)czas: 1.11.51
pełne wynikiukończyło: 81

Łemkowyna Ultra Trail, 70 km 2018

13 października 2018 r.
323.Kuras-Smolnik Magdalena(K-60)czas: 11.38.09
pełne wynikiukończyło: 367

II Ultramaraton Leśna Doba 2018

13 października 2018 r.
89.Walczuk Marcin(M40 - 33)czas: 86,1 km
pełne wynikiukończyło: 141

Bieg Ptolemeusza, Kalisz 10 km 2018

7 października 2018 r.
275.Walczak Sylwia(K20-8)czas: 49.13
pełne wynikiukończyło: 839

Półmaraton Włocławek 2018

7 października 2018 r.
357.Chwiałkowska Anna(k30-14)czas: 2.06.07
pełne wynikiukończyło: 403

Bieg o Nóż Komandosa, 5 km 2018

6 października 2018 r.
22.Walczak Sylwia(kat. cywil - 3)czas: 28.11
pełne wynikiukończyło: 80

Bieg o Nóż Komandosa, 10 km 2018

6 października 2018 r.
85.Tabaka Zbigniew(kat. wojska lądowe - 29)czas: 50.35
pełne wynikiukończyło: 497

40 Maraton Warszawski 2018

30 września 2018 r.
1329.Tabaka Zbigniew(M30 - 309)czas: 3.33.29(RŻ)
3436.Gnysiński Jacek(M50 - 300)czas: 3.59.25
3631.Miłosz Magdalena(K40 - 121)czas: 4.02.09(debiut)
3883.Dawiduk Aneta(K40 - 148)czas: 4.06.22
pełne wynikiukończyło: 7415

V Warcki Bieg Niepodległości, 5 km 2018

23 września 2018 r.
11.Tabaka Zbigniew(M30-8)czas: 19.51
15.Kłys Sebastian(M40-2)czas: 20.12(RŻ)
25.Osetek Dawid(M20-6)czas: 21.20(debiut)
28.Kołeczek Maciej(M30-14)czas: 21.27(debiut)
34.Dziedzic Grzegorz(M50-2)czas: 21.33(RŻ)
35.Bartnicki Jędrzej(M20-8)czas: 21.35
37.Walczak Sylwia(K20-3)czas: 21.43(RŻ)
65.Grzesiak Grzegorz(M30-20)czas: 23.51(debiut)
67.Chwiałkowska Anna(K30-3)czas: 24.02
68.Chojecka Weronika(K30-4)czas: 24.02
95.Florczak Wiesław(M60-2)czas: 27.34
97.Frankowska Aneta(K30-9)czas: 28.08(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 123

Bieg 5 mil po gminie Zduńska Wola 2018

16 września 2018 r.
71.Chwiałkowska Anna(K20-12)czas: 43.07
pełne wynikiukończyło: 112

41. Bieg Lechitów 2018

16 września 2018 r.
2176.Tabaka Zbigniew(M30-683)czas: 02.03.45
pełne wynikiukończyło: 4675

Ultramaraton Nadbużański, 50 km 2018

16 września 2018 r.
128.Kuras-Smolnik Magdalena(K-14)czas: 7.13.08
pełne wynikiukończyło: 141