Nasze wyniki

IV Bieg Leśny Teodory, 10 km 2020

6 września 2020 r.
55.Polowczyk Piotr(K40-20)czas: 50.46
58.Chojecka Weronika(K30-1)czas: 51.13
63.Dawiduk Aneta(K40-1)czas: 51.32
ukończyło: 172

VI Bieg Formuły 1, Poznań 5 km 2020

6 września 2020 r.
69.Karwasz Paulina(K-7)czas: 21.17(RŻ)

Supraski Maraton Leśny, 10 km 2020

5 września 2020 r.
31.Latus Kamila(K30-6)czas: 1.09.58
ukończyło: 38

II Bieg Pamięci Bitwy Pod Mokrą, 5 km 2020

30 sierpnia 2020 r.
93.Polowczyk Piotr(M--85)czas: 51.30
98.Chojecka Weronika(K-11)czas: 51.55
pełne wynikiukończyło: 199

PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 100 km, Pabianice 2020

30 sierpnia 2020 r.
13.Walczuk Marcin(M40-2)czas: 8.55.21(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 44

Wieczorny Puchar 5 Biegów, 5 km Bełchatów 2020

28 sierpnia 2020 r.
13.Wieła Mariusz(M-13)czas: 18.11(RŻ-0.31)

8. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce 15,3 km 2020

16 sierpnia 2020 r.
85.Polowczyk Piotr(M3-23)czas: 1.39.06
141.Błaszczyk Rafał(M4-12)czas: 1.51.05
pełne wynikiukończyło: 277

Ultra Kamieńsk, 25 km 2020

2 sierpnia 2020 r.
8.Wieła Mariusz(M-8)czas: 2.15.02
29.Tabaka Zbigniew(M-28)czas: 2.41.04
46.Dawiduk Aneta(K-2)czas: 2.48.39
69.Chojecka Weronika(K-6)czas: 3.04.17
pełne wynikiukończyło: 131


III Półmaraton Wielkanocny, Kamieńsk 24 km 2020

25 lipca 2020 r.
42.Błaszczyk Rafał(M3-7)czas: 2.03.33
pełne wynikiukończyło: 70




Przehyba Trial, 24 km 2020

11 lipca 2020 r.
36.Polowczyk Piotr(M-31)czas: 2.43.44
pełne wynikiukończyło: 90

Łódzkie Biegi Górskie 10,5 km (bieg V) 2020

5 lipca 2020 r.
73.Kardacka Anna(K-16)czas: 1.02.26
pełne wynikiukończyło: 129

XVI RECORDOWA DZIESIĄTKA - wirtualna 2020

28 czerwca 2020 r.
609.Polowczyk Piotr(M40-209)czas: 50.07
pełne wynikiukończyło: 1741

Bieg Rzeźnika, 82,7 km 2020

13 czerwca 2020 r.
636.Kuras-Smolnik Magdalena(K-139)czas: 24.30.31
pełne wynikiukończyło: 700


Wirtualny Białystok Półmaraton 2020

22 maja 2020 r.
657.Polowczyk Piotr(M-583)czas: 1.52.22
pełne wynikiukończyło: 2577

Konstytucyjna Piątka, 5 km 2020

3 maja 2020 r.
92.Polowczyk Piotr()czas: 28.12
pełne wynikiukończyło: 345

Zdobądź swój Everest i pokonaj COVID-19 2020

26 kwietnia 2020 r.
.Błaszczyk Rafał()czas: 8,85 km
.Polowczyk Piotr()czas: 8,85 km

7. Dziesiątka WROACTIV 2020

8 marca 2020 r.
135.Kłys Sebastian(M40-36)czas: 38.04(RŻ-1.59)
pełne wynikiukończyło: 1427

IX Zimowy Bieg Dębowy, Dąbrowa 5 km 2020

7 marca 2020 r.
37.Karwasz Paulina(K-3)czas: 21.23

I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Łubianka 8,4 km

1 marca 2020 r.
65.Karwasz Paulina(K-1)czas: 38.56

40. Półmaraton Wiązowski 2020

23 lutego 2020 r.
1815.Piotrowski Krzysztof(M50-179)czas: 1.50.59(RŻ-2.46)
2514.Piotrowski Wojciech(M30-716)czas: 1.59.24(debiut)
pełne wynikiukończyło: 4447

Pączek Run, Łódź 5 km 2020

22 lutego 2020 r.
11.Tabaka Zbigniew()czas: 21.40

III Cross wokół Małego Giewontu, 5 km 2020

22 lutego 2020 r.
140.Chojecka Weronika(K30-6)czas: 28.36
154.Polowczyk Piotr(K40-42)czas: 28.58
pełne wynikiukończyło: 496

Zimowy Bieg Zbója, Bielsko-Biała 11 km 2020

16 lutego 2020 r.
39.Polowczyk Piotr(M-37)czas: 1.16.41
pełne wynikiukończyło: 276

XXXVI Ogólnopolski Otwarty Bieg Zimowy im. Mariana Michalskiego 9,4 km 2020

15 lutego 2020 r.
24.Gnysiński Jacek(M60-4)czas: 43.55

XVI Cross Maratonie im. Adama Mariana Walczaka, półmaraton, Kalisz 2020

15 lutego 2020 r.
10.Chojecka Weronika(K-open-1, K30-1)czas: 1.43.53
20.Błaszczyk Rafał(M50-3)czas: 1.59.24
pełne wynikiukończyło: 39


Łódzkie Biegi Górskie 6,6 km (bieg IV) 2020

9 lutego 2020 r.
50.Chwiałkowska Anna(K-13)czas: 36.06
pełne wynikiukończyło: 122

VII Zimowa Zadyszka, 10 km Ostrów Wlkp 2020

9 lutego 2020 r.
26.Tabaka Zbigniew(M30-8)czas: 42.07
45.Chojecka Weronika(K-2, K30-1)czas: 44.24
pełne wynikiukończyło: 278

VII Zimowa Zadyszka, 5 km Ostrów Wlkp 2020

9 lutego 2020 r.
18.Polowczyk Piotr(M-14)czas: 24.09
pełne wynikiukończyło: 79

II Bieg Babskim Lasem, Mogilno 10 km 2020

25 stycznia 2020 r.
40.Karwasz Paulina(K-3)czas: 46.52

Zimowy Półmaraton Gór Stołowych 2020

18 stycznia 2020 r.
402.Bartnicki Jędrzej(M20-29)czas: 3.35.46
403.Błaszczyk Rafał(M50-24)czas: 3.35.46
pełne wynikiukończyło: 484

Łódzkie Biegi Górskie 10,5 km (bieg III) 2020

12 stycznia 2020 r.
9.Walczuk Marcin(M-8)czas: 44.09
103.Kardacka Anna(K-15)czas: 59.06
pełne wynikiukończyło: 187

II Bieg WOŚP, Turzno 10 km 2020

12 stycznia 2020 r.
.Karwasz Paulina(K-4, K20-1)czas: 46.18

Bieg dla WOŚP, Toruń 5 km 2020

11 stycznia 2020 r.
.Karwasz Paulina(K-1)czas: 22.43

IV Bieg Trzech Króli, Łódź 5 km 2020

6 stycznia 2020 r.
80.Kłys Sebastian(M40-18)czas: 19.00(RŻ-1.12)
207.Tabaka Zbigniew(M30-68)czas: 20.44
365.Karwasz Paulina(K20-7)czas: 21.56
371.Chojecka Weronika(K30-12)czas: 21.57
441.Gnysiński Jacek(M60-5)czas: 22.20
723.Maślak Marcin(M40-219)czas: 24.00
814.Polowczyk Piotr(M40-241)czas: 24.26
859.Chwiałkowska Anna(K20-24)czas: 24.43
pełne wynikiukończyło: 2750

Bieg Noworoczny, Warszawa 5,4 km 2020

1 stycznia 2020 r.
201.Walczak Sylwia(K-450)czas: 29.35
pełne wynikiukończyło: 409

XXXV Bieg Sylwestrowy, 10 km Łódź 2019

31 grudnia 2019 r.
91.Żórawski Kacper(M20-15)czas: 43.25
120.Ciepłucha Artur(M40-20)czas: 45.03
276.Piotrowski Wojciech(M30-96)czas: 50.26
281.Piotrowski Krzysztof(M50-33)czas: 50.36
309.Polowczyk Piotr(M30-105)czas: 51.00
pełne wynikiukończyło: 751

Łódzkie Biegi Górskie 10,5 km (bieg II) 2019

15 grudnia 2019 r.
153.Kardacka Anna(K-20)czas: 1.03.37

XV Nocny Bieg Wigilijny - Od zmierzchu do świtu, Kalisz 2019

14 grudnia 2019 r.
50.Błaszczyk Rafał(M-34)czas: 30 km
87.Chojecka Weronika(K-28)czas: 18 km
87.Tabaka Zbigniew(M-60)czas: 18 km
pełne wynikiukończyło: 101

Honolulu Marathon 2019

8 grudnia 2019 r.
169.Wieła Mariusz(M30-24)czas: 3.22.10
pełne wynikiukończyło: 18.774

I Ogólnopolski Bieg Po Strefie, 10 km Radomsko 2019

1 grudnia 2019 r.
66.Gnysiński Jacek(M50-10)czas: 45.24
pełne wynikiukończyło: 134

Bieg i Marsz Mikołajów 4,7 km 2019

1 grudnia 2019 r.
33.Dziedzic Grzegorz(M50-3)czas: 20.27
53.Chojecka Weronika(K30-3)czas: 21.08
95.Chwiałkowska Anna(K30-6)czas: 22.46
102.Polowczyk Piotr(M30-27)czas: 23.08
pełne wynikiukończyło: 279

Łódzkie Biegi Górskie 10,5 km (bieg I) 2019

24 listopada 2019 r.
9.Walczuk Marcin(M-9)czas: 44.39
148.Kardacka Ann(K-20)czas: 1.02.28
pełne wynikiukończyło: 221

XXIII Bełchatowska Piętnastka 2019

24 listopada 2019 r.
206.Romek Andrzej(M50-21)czas: 1.09.53(RŻ-3.12)
376.Piotrowski Krzysztof(M50-43)czas: 1.16.06(debiut)
pełne wynikiukończyło: 723

V Jubileuszowy Andrzejkowy Bieg Morsów, 5 km 2019

23 listopada 2019 r.
.Walczak Sylwia(K-3)czas: 21.19

VI Półmaraton Gdańsk 2019

17 listopada 2019 r.
51.Wieła Mariusz(M30-9)czas: 1.20.02(RŻ-01.31)
255.Ciepłucha Artur(M45 -27)czas: 1.29.41
pełne wynikiukończyło: 3158

31. Bieg Niepodległości, Warszawa 10 km 2019

11 listopada 2019 r.
286.Walczuk Marcin(M40-73)czas: 37.54
pełne wynikiukończyło: 20.601

Bieg Niepodległości Zduńska Wola–Strońsko, 10 km 2019

11 listopada 2019 r.
23.Dziedzic Grzegorz()czas: 42.14(RŻ-0.20)
97.Dawiduk Aneta()czas: 49.56
170.Frankowska Aneta()czas: 57.58(RŻ-1.46)
pełne wynikiukończyło: 207

XXX Bieg Niepodległości Turek, 10 km 2019

11 listopada 2019 r.
46.Ciepłucha Artur(M40-15)czas: 41.25
55.Tabaka Zbigniew(M30-16)czas: 42.00
88.Gnysiński Jacek(M50-11)czas: 44.49
104.Chojecka Weronika(K30-8)czas: 45.55
pełne wynikiukończyło: 273

4. Poznański Bieg Niepodległości 10 km 2019

11 listopada 2019 r.
2159.Polowczyk Piotr(M30-776)czas: 48.57(RŻ)

III Bieg Niepodległośc, Inowrocław 5 km 2019

11 listopada 2019 r.
30.Karwasz Paulina(K-2)czas: 21.48

Jesienne Święto Biegów, Bieg Niepodległości, Węgorzewo 10 km 2019

10 listopada 2019 r.
76.Walczak Sylwia(K20-2)czas: 50.54

XV Międzynarodowy Kościański Półmaraton im. dra H. Florkowskiego 2019

10 listopada 2019 r.
333.Romek Andrzej(M50-13)czas: 1.40.29(RZ-2.28)
pełne wynikiukończyło: 916

XXV Gniewkowski Bieg na 10 km im. Rodziny Milewskich 2019

3 listopada 2019 r.
136.Karwasz Paulina(K20-2)czas: 44.58

Armagedon Active - bieg z przeszkodami, Loszka 6 km 2019

26 października 2019 r.
91.Chwiałkowska Anna(K30-12)czas: 1.29.45
pełne wynikiukończyło: 189

III Niebieski Bieg Niepodległości, Łódź 10 km 2019

26 października 2019 r.
58.Proszewski Marek(M-50)czas: 49.10
pełne wynikiukończyło: 168

X Bieg św. Huberta,Tuchola 15 km 2019

26 października 2019 r.
109.Karwasz Paulina(K20-3)czas: 1.11.51

Szczycieński Bieg Niepodległości 5,2 km 2019

20 października 2019 r.
65.Walczak Sylwia(M20-1)czas: 22.22
pełne wynikiukończyło: 287

39. Międzynarodowy Bieg Warciański, 10 km 2019

20 października 2019 r.
165.Romek Andrzej(M50-12)czas: 44.19(RŻ-0.54)
pełne wynikiukończyło: 550

XX Poznań Maraton 2019

20 października 2019 r.
842.Dziedzic Grzegorz(M50-36)czas: 3.28.12(RŻ-20.29)
1623.Tabaka Zbigniew(M30-633)czas: 3.45.09(pacemaker)
2610.Chojecka Weronika(K30-122)czas: 4.00.09(debiut)
2634.Gnysiński Jacek(M50-55)czas: 4.03.28
pełne wynikiukończyło: 6000

X Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego 2019

20 października 2019 r.
404.Bartnicki Jędrzej(M20-38)czas: 2.03.22
pełne wynikiukończyło: 800

XIII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł 2019

13 października 2019 r.
69.Kłys Sebastian(M40-19)czas: 41.25
234.Romek Andrzej(M50-27)czas: 47.29
267.Dziedzic Grzegorz(M50-32)czas: 48.24
350.Polowczyk Piotr(M30-105)czas: 50.31
373.Piotrowski Krzysztof(M50-50)czas: 51.30(RŻ -0.02)
pełne wynikiukończyło: 893

VI Cracovia Półmaraton Królewski 2019

13 października 2019 r.
6132.Buda Jarosław(M50-434)czas: 2.13.21
pełne wynikiukończyło: 9972

7. Bydgoski Półmaraton

13 października 2019 r.
267.Karwasz Paulina(K20-3)czas: 1.44.45(RŻ)

Łemkowyna Ultra Trail, 70 km 2019

12 października 2019 r.
291.Kuras-Smolnik Magdalena(K-52)czas: 11.23.02
pełne wynikiukończyło: 351

XI Silesia Marathon 2019

6 października 2019 r.
900.Polowczyk Piotr(M30-310)czas: 4.10.57(debiut)

XVII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck, 5 km 2019

6 października 2019 r.
16.Karwasz Paulina(K-1, K20-1)czas: 21.41

Berlin Marathon 2019

29 września 2019 r.
1661.Wieła Mariusz(M30-404)czas: 2.56.07(RŻ-0.07)
pełne wyniki

41 Maraton Warszawski 2019

29 września 2019 r.
1795.Miłosz Magdalena(K40-53)czas: 3.56.50(RŻ-5.19)
1910.Gnysiński Jacek(M50-148)czas: 3.58.40
pełne wynikiukończyło: 4559

Tbilisi Marathon, dystans półmaratoński 2019

29 września 2019 r.
124.Romek Andrzej(M50-12)czas: 1.47.39
pełne wynikiukończyło: 525

Festiwal Biegowy Warmów, 5 km 2019

22 września 2019 r.
23.Walczak Sylwia(K20-2)czas: 22.59
pełne wynikiukończyło: 65

Bieg w Brzezinach Dzika Dyszka 2019

22 września 2019 r.
42.Polowczyk Piotr(M30-19)czas: 49.55

Jurajski Festiwal Biegowy, 26,5 km 2019

21 września 2019 r.
43.Błaszczyk Rafał(M-38)czas: 3.07.28
pełne wynikiukończyło: 75

VI Bieg Warcki, 5 km 2019

21 września 2019 r.
12.Chojecka Weronika(K30-3)czas: 21.38
13.Dziedzic Grzegorz(M50-1)czas: 21.48
24.Proszewski Marek(M40-5)czas: 23.04
36.Piotrowski Krzysztof(M50-6)czas: 24.19(debiut)
70.Kicińska Sylwia(K40-4)czas: 36.38
pełne wynikiukończyło: 70

III Maraton 7 Jezior 2019

21 września 2019 r.
51.Dawiduk Aneta(K-7)czas: 5.03.45
pełne wynikiukończyło: 79

Wielki Tour Piątek, Chełmża 5 km 2019

21 września 2019 r.
25.Karwasz Paulina(K-3)czas: 22.29

42 Bieg Lechitów 2019

15 września 2019 r.
620.Karwasz Paulina(K20-7)czas: 1.45.12
623.Tabaka Zbigniew(M30-231)czas: 1.45.14
1522.Buda Jarosław(M50-114)czas: 1.58.34
pełne wynikiukończyło: 2834

59. Biegi Ulicami Sieradza - Pomarańczowa Dycha po Sieradzu 2019

14 września 2019 r.
27.Dziedzic Grzegorz(M50-4)czas: 42.34(RŻ - 0.29)
61.Chojecka Weronika(K30-1)czas: 45.50
73.Miłosz Magdalena(K40-1)czas: 46.33
97.Proszewski Marek(K40-21)czas: 48.08
120.Chwiałkowska Anna(K30-8)czas: 49.30
128.Dawiduk Aneta(K40-5)czas: 50.10
132.Kardacka Anna(K30-11)czas: 50.17
139.Piotrowski Krzysztof(M50-19)czas: 51.32(debiut)
pełne wynikiukończyło: 250

Ultramaraton Nadbużański, 35 km - Trasa Chazior 2019

14 września 2019 r.
194.Kuras-Smolnik Magdalena(K-56)czas: 4.40.53
pełne wynikiukończyło: 223

29. Międzynarodowy Półmaraton Philips 2019

8 września 2019 r.
1329.Kardacka Anna(K30-71)czas: 1.52.42
1641.Buda Jarosław(M50-132)czas: 1.57.47(RŻ-0.32)
pełne wynikiukończyło: 2668

V Dycha nad Wisłą, Tczew 10 km 2019

8 września 2019 r.
80.Karwasz Paulina(K20-3)czas: 48.42

Bieg 7 Dolin-34 km 2019

7 września 2019 r.
506.Kuras-Smolnik Magdalena(K40-44)czas: 5.18.53
pełne wynikiukończyło: 827

4. Kamieńszczańska Dycha 2019

7 września 2019 r.
96.Polowczyk Piotr(M30-31)czas: 51.13

XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami- Lubiewo, 15 km 2019

7 września 2019 r.
72.Karwasz Paulina(K20-1, Gmina Lubiewo K-1)czas: 1.10.35(RŻ)

VI Nocny Półmaraton Praski 2019

31 sierpnia 2019 r.
959.Gnysiński Jacek(M50-51)czas: 1.39.24
pełne wynikiukończyło: 6444

Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania, 10 km 2019

25 sierpnia 2019 r.
46.Gnysiński Jacek(M50-4)czas: 46.01
113.Polowczyk Piotr(M30-29)czas: 53.08
pełne wynikiukończyło: 286


20 Półmaraton Wałbrzych 2019

18 sierpnia 2019 r.
517.Tabaka Zbigniew(M30-176)czas: 1.49.13
790.Karwasz Paulina(K20-14)czas: 1.55.44
pełne wynikiukończyło: 2335

XX Toyota Półmaraton Wałbrzych

18 sierpnia 2019 r.
1211.Polowczyk Piotr(M30-40)czas: 2.04.30(RŻ)

Wielki Tour Piątek, Chełmża 5 km 2019

17 sierpnia 2019 r.
39.Karwasz Paulina(K-5)czas: 22.43

7 Aleksandrowski Bieg Z Okazji Święta Wojska Polskiego 5 km

15 sierpnia 2019 r.
146.Polowczyk Piotr(M30-57)czas: 23.56(RŻ)

Nocny Bieg Ulicami Torunia, 10 km 2019

10 sierpnia 2019 r.
167.Karwasz Paulina(K25-3)czas: 48.28

29. Bieg Powstania Warszawskiego 10 km, 2019

27 lipca 2019 r.
455.Żórawski Kacper(M20-106)czas: 43.17
478.Tabaka Zbigniew(M30-210)czas: 43.29
962.Dziedzic Grzegorz(M50-58)czas: 46.33
1003.Chojecka Weronika(K30-24)czas: 46.42
1093.Proszewski Marek(M40-283)czas: 47.05
pełne wynikiukończyło: 6956

XI Półmaraton Karkonoski 2019

27 lipca 2019 r.
269.Błaszczyk Rafał(M50-24)czas: 2.47.05
270.Bartnicki Jędrzej(M20-24)czas: 2.47.07
pełne wynikiukończyło: 660

II Kaliski Półmaraton Nocny „Bursztynowa Hellena” 2019

21 lipca 2019 r.
83.Tabaka Zbigniew(M30-32)czas: 1.36.32
89.Ciepłucha Artur(M40-31)czas: 1.37.20
179.Gnysiński Jacek(M50-9)czas: 1.45.39
189.Miłosz Magdalena(K40-3)czas: 1.46.19(RŻ-5.08)
242.Chojecka Weronika(K30-13)czas: 1.50.26
368.Polowczyk Piotr(M30-117)czas: 1.58.57(RŻ)
483.Piotrowski Krzysztof(M50-38)czas: 2.06.41
pełne wynikiukończyło: 633