Nasze wyniki

XVII Poznań Maraton 2016

9 października 2016 r.
403.Ciepłucha Artur(M40 - 78)czas: 3.13.50(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 5885

Franek Run, Łask 5 km 2016

8 października 2016 r.
286.Obałka Szymon()czas: 33.08

XXXVI Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza, 10 km 2016

2 października 2016 r.
53.Żórawski Kacper(M16 - 3)czas: 39.55(RŻ)
190.Dziedzic Grzegorz(M40 - 45, kat. pol. - 8)czas: 44.56(RŻ)
1055.Obałka Szymon(M60 - 29)czas: 1.10.12
pełne wynikiukończyło: 1076


Great Bristol Halmarathon 2016

25 września 2016 r.
304.Wieła Mariusz()czas: 1.29.45(RŻ)
pełne wyniki

38 Maraton Warszawski 2016

25 września 2016 r.
2485.Bartnicki Jędrzej(M20 - 231)czas: 3.56.54(RŻ)
2964.Gnysiński Jacek(M50 - 228)czas: 4.04.19
pełne wynikiukończyło: 5921

Bieg 5 Mil Po Gminie Zduńska Wola, 8,05 km 2016

25 września 2016 r.
59.Wróblewska Iwona(K - 14)czas: 46.46

XI Biegi Uliczne „Malanowska Jesień", 10 km 2016

24 września 2016 r.
.Tabaka Zbigniew()czas: 45.13

IV Kleszczów na Piątkę 2016

18 września 2016 r.
120.Tabaka Zbigniew(M2 - 39)czas: 21.50(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 309

III Bieg Warcki 4,4 km 2016

18 września 2016 r.
8.Żórawski Kacper(M - 8)czas: 16.42
20.Miedziński Piotr(M - 20)czas: 17.46
27.Bartnicki Jędrzej(M - 26)czas: 18.35
34.Dziedzic Grzegorz(M - 32)czas: 19.08
35.Proszewski Marek(M - 33)czas: 19.15
62.Dawiduk Aneta(K - 9)czas: 21.20
106.Obałka Szymon(M - 72)czas: 27.24
wynikiukończyło: 95

Ostravsky Maraton - dystans półmaratoński 2016

11 września 2016 r.
10.Żórawski Kacper(M39 - 6)czas: 1.38.33(RŻ)
14.Ciepłucha Artur(M49 - 5)czas: 1.39.46
35.Gnysiński Jacek(M50 - 1)czas: 1.49.43
52.Tabaka Zbigniew(M49 - 35)czas: 1.54.31
61.Bartnicki Jędrzej(M39 - 40)czas: 1.56.08
92.Dawiduk Aneta(K49 - 2)czas: 2.01.49
97.Kłys Sebastian(M49 - 21)czas: 2.03.47
pełne wynikiukończyło: 307

V Półmaraton Zielonogórski

11 września 2016 r.
311.Dawid Rafał(M20-77)czas: 1.39.54
pełne wynikiukończyło: 1204

Bieg 7 Dolin 100 km 2016

10 września 2016 r.
220.Walczuk Marcin(M40 - 64)czas: 15.09.49
pełne wynikiukończyło: 450

II Zduńskowolska Dycha 2016

4 września 2016 r.
58.Bartnicki Jędrzej(M20 - 16)czas: 44.20
100.Dziedzic Grzegorz(M40 - 18)czas: 46.44
204.Grzesiak Grzegorz(M30 - 81)czas: 51.39
210.Dawiduk Aneta(K40 - 2)czas: 51.53
389.Kicińska Sylwia(K30 - 36)czas: 1.10.37
391.Frankowska Aneta(K20 - 24)czas: 1.10.43
pełne wynikiukończyło: 405

XXVI Półmaraton Piła 2016

4 września 2016 r.
457.Kostrowicki Jakub(M30 - 176)czas: 1.34.52
748.Miedziński Piotr(M30 - 324)czas: 1.40.32(debiut)

VI Złoczewski Biegu Po Węgiel 7,5 km 2016

3 września 2016 r.
7.Bartnicki Jędrzej()czas: 32.00
8.Gnysiński Jacek()czas: 32.20
30.Jasianek Zbigniew()czas:

Ultra Trail du Mont Blanc, 170 km 2016

28 sierpnia 2016 r.
968.Wieła Mariusz()czas: 43.23.02

II Wieluński Biegu Pokoju i Pojednania, 10 km 2016

28 sierpnia 2016 r.
98.Kołeczek Maciej(M30 - 30)czas: 47.18
103.Proszewski Marek(M40 - 15)czas: 47.25
146.Grzesiak Grzegorz(M30 - 35)czas: 50.14
279.Kicińska Sylwia(K30 - 14)czas: 1.10.57
291.Obałka Szymon(M60 - 13)czas: 1.16.08
pełne wynikiukończyło: 293

IV Bieg Służb Mundurowych, 10 km 2016

27 sierpnia 2016 r.
20.Walczuk Marcin(kat. wojsko - 3)czas: 41.56
55.Dziedzic Grzegorz(kat. policja - 17)czas: 48.17

VI Bieg Fabrykanta, 10 km 2016

27 sierpnia 2016 r.
658.Romek Andrzej(M40 - 138)czas: 54.08
941.Chojecka Weronika(K30 - 60)czas: 59.01
1302.Buda Jarosław(M40 - 218)czas: 1.06.43
pełne wynikiukończyło: 1522

II Półmaraton Aleksandrowski 2016

15 sierpnia 2016 r.
128.Olejniczak Krzysztof(M20 - 26)czas: 1.51.53
134.Tabaka Zbigniew(M30 - 56)czas: 1.52.09
pełne wynikiukończyło: 218

IV Bieg Aleksandrowski 5 km 2016

15 sierpnia 2016 r.
196.Tabaka Zbigniew(M30 - 59)czas: 26.11
pełne wynikiukończyło: 319

Letni Bieg Piastów - Jakuszycka Dziesiątka 11,7 km 2016

7 sierpnia 2016 r.
98.Proszewski Marek(M40 - 27)czas: 1.01.58
pełne wynikiukończyło: 374

II Ultra Kamieńsk, 25 km 2016

7 sierpnia 2016 r.
10.Wieła Mariusz(M - 10)czas: 2.10.38
147.Tabaka Zbigniew(M - 117)czas: 3.05.45
148.Tasarz-Spętana Aleksandra(K - 31)czas: 3.06.02
pełne wynikiukończyło: 178

III Czastarska Piątka, 5 km 2016

6 sierpnia 2016 r.
127.Obałka Szymon()czas: 31.28
pełne wynikiukończyło: 131

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich, K-B-L 110 km 2016

23 lipca 2016 r.
122.Walczuk Marcin(M40 - 38)czas: 18.39.03
pełne wynikiukończyło: 186

26. Bieg Powstania Warszawskiego 2016

23 lipca 2016 r.
922.Dziedzic Grzegorz(M40 - 215)czas: 45.22(RŻ)
2150.Grzesiak Grzegorz(M30 - 856)czas: 49.53(RŻ)
5416.Buda Jarosław(M40 - 1059)czas: 59.21
pełne wynikiukończyło: 8343

XI Dobrodzieńska Dycha 2016

16 lipca 2016 r.
118.Gnysiński Jacek(M50 - 10)czas: 43.46
pełne wynikiukończyło: 514

Półmaraton Wielka Pętla Izerska 2016

16 lipca 2016 r.
348.Błaszczyk Rafał(M40 - 100)czas: 1.51.36
pełne wynikiukończyło: 782

VI Sztafetowy Maraton Szakala 2016

3 lipca 2016 r.
23.Grupa biegowa Sieradz biega II()czas: 2.53.12
26.Grupa biegowa Sieradz biega I()czas: 2.55.33
wyniki drużynwyniki indywidualne

Pomarańczowy Dzień Sportu, 5 km 2016

3 lipca 2016 r.
36.Maślak Marcin(M40 - 7)czas: 23.48
pełne wynikiukończyło: 39

Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce, Opole 2016

2 lipca 2016 r.
3.Obałka Szymon(300 mppł, M-60)czas: 1.03.39(RŻ)
2.Obałka Szymon(2000 mzp, M-60)czas: 13.53.54

Maraton Gór Stołowych, 50 km 2016

25 czerwca 2016 r.
79.Walczuk Marcin(M40 - 23)czas: 7.13.09
pełne wyniki

3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc, 17 km 2016

25 czerwca 2016 r.
218.Latus Kamila(K - 74)czas: 4.55.34
pełne wynikiukończyło: 236

II Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur 2016

24 czerwca 2016 r.
159.Gnysiński Jacek(M50 - 17)czas: 1.47.27
pełne wynikiukończyło: 608

IV Nocny Wrocław Półmaraton 2016

18 czerwca 2016 r.
544.Ciepłucha Artur(M40 - 130, Org. - 27)czas: 1.30.59
1247.Kłos Tomasz(M30 - 527)czas: 1.37.55
1739.Żórawski Kacper(M20 - 359)czas: 1.40.39(RŻ)
1958.Kostrowicki Jakub(M30 - 309)czas: 1.42.02
2255.Gościmska Żaneta(K30 - 87, Doln. - 1136)czas: 1.43.40(RŻ)
2538.Proszewski Marek(M40 - 661)czas: 1.45.05(debiut)
2543.Dziedzic Grzegorz(M40 - 663)czas: 1.45.06(debiut)
2799.Kłys Sebastian(M40 - 726)czas: 1.46.19
2996.Błaszczyk Rafał(M40 - 780, Org. - 78)czas: 1.47.17
3000.Bartnicki Jędrzej(M20 - 540, Org. - 79)czas: 1.47.18
6770.Antosik Jakub(M20 - 1022)czas: 2.06.15
6833.Wróblewska Iwona(K40 - 218)czas: 2.06.41(debiut)
6834.Tasarz-Spętana Aleksandra(K30 - 675)czas: 2.06.41(RŻ)
6835.Wróblewski Piotr(M40 - 1550)czas: 2.06.42
7446.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 788)czas: 2.11.05
pełne wynikipełne wyniki drużynoweukończyło: 9357

Dycha na Piątkę, 10 km 2016

12 czerwca 2016 r.
13.Walczuk Marcin(M2 - 7)czas: 52.05
pełne wynikiukończyło: 137

Garmin Iron Triathlon Ślesin 2016 - dystans 1/4 Ironman 2016

5 czerwca 2016 r.
301.Kłos Tomasz(M30 - 51)czas: 2.45.28
456.Kuras-Smolnik Magdalena(K35 - 12)czas: 3.30.29
pełne wynikiukończyło: 459

II Poddębicki Bieg Bez Barier, 10 km 2016

5 czerwca 2016 r.
32.Ciepłucha Artur(M - 30)czas: 41.56
41.Walczuk Marcin(M - 39)czas: 42.50
77.Dziedzic Grzegorz(M - 72)czas: 46.45
104.Kłys Sebastian(M - 97)czas: 48.32
141.Romek Andrzej(M - 129)czas: 50.31
246.Antosik Jakub(M - 198)czas: 1.00.03
279.Kicińska Sylwia(K - 69)czas: 1.07.07
.Drużynowo:()czas:
9.Grupa Biegowa "Sieradz biega"()czas: 4.07.43
pełne wynikiukończyło: 308

37 Bieg Krotosa, 10 km 2016

29 maja 2016 r.
133.Gnysiński Jacek(M55 - 8)czas: 43.09
pełne wynikiukończyło: 618

14. Bieg Ulicą Piotrkowską 2016

28 maja 2016 r.
216.Ciepłucha Artur(M40 - 43, kat. dzien. - 3)czas: 41.47
352.Miedziński Piotr(M30 - 177, kat. naucz. - 16)czas: 43.57(debiut)
402.Tabaka Zbigniew(M30 - 172, kat. żoł. - 14)czas: 44.20(RŻ)
558.Wróblewski Piotr(M40 - 120)czas: 45.37
600.Bartnicki Jędrzej(M20 - 135, kat. stud. - 45)czas: 45.56
635.Kołeczek Maciej(M30 - 268, kat. polic. - 19)czas: 46.13(debiut)
636.Błaszczyk Rafał(M40 - 139)czas: 46.13
645.Dziedzic Grzegorz(M40 - 141, kat. polic - 21)czas: 46.18(RŻ)
784.Kłys Sebastian(M40 - 182, kat. sł. więz. - 7)czas: 47.13
881.Proszewski Marek(M40 - 205, kat. polic. - 26)czas: 47.49
1307.Romek Andrzej(M40 - 303)czas: 50.05
1407.Dawiduk Aneta(K40 - 19)czas: 50.35
1727.Grzesiak Grzegorz(M30 - 618, kat. polic. - 33)czas: 52.43
2370.Wróblewska Iwona(K40 - 78)czas: 56.39(debiut)
2435.Antosik Jakub(M20 - 489)czas: 56.59
2551.Paszkowska Patrycja(K20 - 166, kat. polic. - 43)czas: 57.43(debiut)
2745.Tasarz-Spętana Aleksandra(K30 - 228)czas: 59.06
2963.Maślak Marcin(M40 - 586, kat. polic. - 47)czas: 1.00.38
3214.Buda Jarosław(M40 - 609)czas: 1.02.33
3563.Kicińska Sylwia(K30 - 405)czas: 1.06.58(debiut)
3872.Obałka Szymon(M60 - 63)czas: 1.15.44
pełne wynikiukończyło: 3935

Ultra Chojnik 102 km 2016

28 maja 2016 r.
52.Walczuk Marcin(M40 - 20)czas: 19.55.35
pełne wynikiukończyło: 71

Bieg Rzeźniczek, 27 km 2016

28 maja 2016 r.
762.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 125)czas: 4.34.58
pełne wynikiukończyło: 980

XVI Biegi Przełajowe w Rossoszycy 2,6 km 2016

22 maja 2016 r.
10.Obałka Szymon()czas: 12.17

XV Cracovia Maraton 2016

15 maja 2016 r.
3291.Bartnicki Jędrzej(M18 - 494)czas: 4.08.25(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 5552

II Sieradzki Cross Towarzyski 2016

8 maja 2016 r.
3.Walczuk Marcin(M - 4, kat. Sieradzin - 1)czas: 60 km
8.Dawiduk Aneta(K - 3, kat. Sieradzanka - 2)czas: 48 km
12.Kuras-Smolnik Magdalena(K - 5)czas: 42 km
16.Tabaka Zbigniew()czas: 30 km
18.Gil Józef()czas: 26 km
19.Olejniczak Krzysztof()czas: 24 km
20.Gościmska Żaneta()czas: 22 km
20.Kłos Tomasz()czas: 22 km
21.Jasiewicz Tomasz()czas: 20 km
21.Paszkowska Patrycja()czas: 20 km
22.Bartnicki Jędrzej()czas: 18 km
22.Frankowska Aneta()czas: 18 km
22.Kołeczek Maciej()czas: 18 km
23.Błaszczyk Rafał()czas: 16 km
23.Wróblewski Piotr()czas: 16 km
24.Gnsysińki Jacek()czas: 14 km
24.Żórawski Kacper()czas: 14 km
25.Buda Jarosław()czas: 12 km
26.Antosik Jakub()czas: 10 km
26.Ciepłucha Artur()czas: 10 km
26.Dziedzic Grzegorz()czas: 10 km
26.Florczak Wiesław()czas: 10 km
26.Gościmski Piotr()czas: 10 km
26.Jasianek Zbigniew()czas: 10 km
26.Kicińska Sylwia()czas: 10 km
26.Kłys Sebastian()czas: 10 km
26.Maślak Marcin()czas: 10 km
26.Molski Witold()czas: 10 km
26.Obałka Szymon()czas: 10 km
26.Proszewski Marek()czas: 10 km
26.Tasarz-Spętana Aleksandra()czas: 10 km
26.Wieła Mariusz()czas: 10 km
26.Włochacz Piotr()czas: 10 km

Wings for Life, Poznań 2016

8 maja 2016 r.
483.Kostrowicki Jakub(M30 - 90)czas: 22,90 km

Run Toruń 10 km 2016

30 kwietnia 2016 r.
1792.Latus Kamila(K30 - 214)czas: 1.10.21
pełne wynikiukończyło: 1862

Orlen Maraton 2016

24 kwietnia 2016 r.
3612.Tabaka Zbigniew(M30 - 1377)czas: 3.55.57(debiut)
pełne wynikiukończyło: 6586

XVIII Półmaraton Ostrzeszowski 2016

24 kwietnia 2016 r.
117.Gnysiński Jacek(M50 - 12)czas: 1.41.46
pełne wynikiukończyło: 356

Niepokorny Mnich, Szczawnica, 96 km 2016

23 kwietnia 2016 r.
208.Walczuk Marcin(M40 - 49)czas: 16.33.44

Łódź Maraton, 10 km 2016

17 kwietnia 2016 r.
99.Walczuk Marcin(M40 - 20)czas: 41.20(RŻ)
170.Żórawski Kacper(M20 - 41)czas: 43.31
218.Kłos Tomasz(M30 - 97)czas: 44.30
593.Romek Andrzej(M40 - 133)czas: 48.45(RŻ)
666.Miłosz Magdalena(K30 - 34)czas: 49.17
849.Maślak Marcin(M40 - 199)czas: 50.45(RŻ)
1105.Bartnicki Jędrzej(M20 - 252)czas: 53.05
pełne wynikiukończyło: 2678

Łódź Maraton 2016

17 kwietnia 2016 r.
294.Ciepłucha Artur(M40 - 83)czas: 3.28.15
674.Wróblewski Piotr(M40 - 207)czas: 3.51.31
1227.Gil Józef(M30 - 421)czas: 4.22.51
1591.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 83)czas: 4.59.30
1678.Antosik Jakub(M20 - 182)czas: 5.27.44(debiut)
pełne wynikiukończyło: 1707

XI Bieg Papieski, Łask, 4 km 2016

10 kwietnia 2016 r.
.Obałka Szymon()czas: 21.37

VI Pabianicki Półmaraton 2016

3 kwietnia 2016 r.
159.Walczuk Marcin(M40 - 48)czas: 1.33.28(RŻ)
385.Gnysiński Jacek(M50 - 34)czas: 1.43.20
609.Tabaka Zbigniew(M30 - 224)czas: 1.52.41
648.Kłys Sebastian(M40 - 162)czas: 1.54.49
812.Chojecka Weronika(K30 - 84)czas: 2.02.59(debiut)
953.Antosik Jakub(M20 - 121)czas: 2.14.52
967.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 81)czas: 2.17.57
pełne wynikiukończyło: 1053

VI Pabianicki Półmaraton, 5 km 2016

3 kwietnia 2016 r.
26.Dziedzic Grzegorz(M40 - 5)czas: 24.05
36.Maślak Marcin(M40 - 11)czas: 25.47
39.Bartnicki Jędrzej(M20 - 11)czas: 26.21
118.Obałka Szymon(M60 - 4)czas: 34.33
pełne wynikiukończyło: 130

III Półmaraton Ostrów Wlkp 2016

3 kwietnia 2016 r.
270.Błaszczyk Rafał(M40 - 84)czas: 1.45.37
pełne wynikiukończyło: 644

I Gdynia Półmaraton 2016

20 marca 2016 r.
409.Ciepłucha Artur(M40 - 92)czas: 1.31.30
pełne wynikiukończyło: 4125

I Zelowski Szus O Złote Czółenko, 10 km 2016

20 marca 2016 r.
95.Kłys Sebastian(M40 - 30)czas: 46.17
100.Gnysiński Jacek(M50 - 12)czas: 46.27

III Dziesiątka WROACTIV 2016

13 marca 2016 r.
935.Maślak Marcin(M40 - 214)czas: 52.26(debiut)
pełne wynikiukończyło: 1332

XXV Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce w Toruniu 2016

12 marca 2016 r.
5.Obałka Szymon(200 m, M-60)czas: 32.66
6.Obałka Szymon(400 m, M-60)czas: 1.20.08

Trail Łódź, 5 km 2016

6 marca 2016 r.
94.Proszewski Marek()czas: 22.18(debiut)
96.Dziedzic Grzegorz()czas: 22.18(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 287

I Bieg Króla Kazimierza, Chocz 10 km 2016

6 marca 2016 r.
84.Tabaka Zbigniew(M35 - 37)czas: 45.53(RŻ)
89.Gnysiński Jacek(M50 - 9)czas: 46.11
118.Chojecka Weronika(K34 - 6)czas: 48.24
pełne wynikiukończyło: 257

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Warta 5 km 2016

28 lutego 2016 r.
3.Chojecka Weronika()czas: 23.47(RŻ)

II Księżycowy Półmaraton 2016

13 lutego 2016 r.
10.Walczuk Marcin(M - 10; M40 - 2)czas: 1.37.11
52.Kłys Sebastian(M - 48)czas: 1.53.02
pełne wynikiukończyło: 170

Ultra Kamieńsk 30 km 2016

6 lutego 2016 r.
164.Kuras-Smolnik Magdalena(K - 14)czas: 3.56.38
pełne wynikiukończyło: 179

Trial Kamieńsk 6 km 2016

6 lutego 2016 r.
16.Jasiewicz Tomasz(M - 15)czas: 38.21
pełne wynikiukończyło: 59

Zimowy Półmaraton Gór Stołowych 2016

30 stycznia 2016 r.
98.Walczuk Marcin(M40 - 23)czas: 2.34.44
pełne wynikiukończyło: 442

City Trail Łódź, 5 km 2016

24 stycznia 2016 r.
75.Jasiewicz Tomasz()czas: 24.09
80.Proszewski Marek()czas: 24.16
104.Dziedzic Grzegorz()czas: 25.09
135.Maślak Marcin()czas: 26.20
pełne wynikiukończyło: 305

XXXI Bieg Sylwestrowy, Łódź 10 km 2015

31 grudnia 2015 r.
113.Walczuk Marcin(M30 - 45)czas: 42.59
353.Dawiduk Aneta(K40 - 6)czas: 49.37
400.Bartnicki Jędrzej(M20 - 96, stud. - 34)czas: 50.38
473.Antosik Jakub(M20 - 110)czas: 52.30
pełne wynikiukończyło: 880

XXXI Uliczny Bieg Sylwestrowy, Trzebnica 10 km 2015

31 grudnia 2015 r.
593.Gościmska Żaneta(K30 - 25)czas: 47.58
596.Kłos Tomasz(M30 - 206)czas: 47.59
pełne wynikiukończyło: 1476

IV Bieg Świąteczny, Rusiec 6,5 km 2015

27 grudnia 2015 r.
62.Bartnicki Jędrzej()czas: 31.03
74.Chojecka Weronika(K - 2)czas: 31.39
75.Tabaka Zbigniew()czas: 31.40
112.Maślak Marcin()czas: 33.50
229.Molski Witold()czas: 44.35

XI Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu 2015

18 grudnia 2015 r.
14.Ciepłucha Artur()czas: 52 km
23.Błaszczyk Rafał()czas: 46 km
23.Żórawski Kacper()czas: 46 km
pełne wyniki

I Bieg Mikołajkowy, Łódź 5 km 2015

13 grudnia 2015 r.
15.Maślak Marcin(M30 - 4)czas: 23.31(RŻ)
pełne wyniki

I Bieg Mikołajkowy, Łódź 10 km 2015

13 grudnia 2015 r.
48.Proszewski Marek(M30 - 16)czas: 45.36
62.Tabaka Zbigniew(M30 - 22)czas: 46.18(RŻ)
89.Chojecka Weronika(K30 - 3)czas: 47.34(RŻ)
114.Dziedzic Grzegorz(M40 - 26)czas: 49.00
143.Grzesiak Grzegorz(M20 - 36)czas: 50.42

City Trail Łódź, 5 km 2015

6 grudnia 2015 r.
153.Maślak Marcin()czas: 24.37
pełne wynikiukończyło: 318

Decathlon Run, Łódź 10 km 2015

29 listopada 2015 r.
96.Dawiduk Aneta(K - 10)czas: 51.04

XIX Bełchatowska Piętnastka 2015

22 listopada 2015 r.
194.Kłys Sebastian(M30 - 74)czas: 1.06.35(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 927

II Łódzki Bieg Niepodległości, 10 km 2015

11 listopada 2015 r.
47.Walczuk Marcin(M- 46)czas: 42.22(RŻ)
373.Chojecka Weronika(K - 42)czas: 51.26
377.Tabaka Zbigniew(M - 335)czas: 51.34

IV Powiatowy Bieg Niepodległości Zduńska Wola-Strońsko 9,1 km 2015

11 listopada 2015 r.
6.Jasiewicz Tomasz()czas: 36.27
44.Dziedzic Grzegorz()czas: 43.36
86.Maślak Marcin()czas: 48.00

XXVI Bieg Niepodległości, Turek 10 km 2015

11 listopada 2015 r.
122.Gnysiński Jacek(M50 - 14)czas: 46.01
pełne wynikiukończyło: 338

Ciy Trail, Łódź 5 km 2015

8 listopada 2015 r.
33.Jasiewicz Tomasz()czas: 19.33
pełne wynikiukończyło: 358

XI Międzynarodowy Kościański Półmaraton 2015

8 listopada 2015 r.
108.Ciepłucha Artur(M40 - 17)czas: 1.29.26
252.Wróblewski Piotr(M40 - 53)czas: 1.36.00
281.Kłys Sebastian(M30 - 105)czas: 1.36.59(RŻ)
607.Wieła Mariusz(M30 - 242)czas: 1.45.24
863.Antosik Jakub(M18 - 156)czas: 1.51.08(debiut)
1476.Tasarz-Spętana Aleksandra(K30 - 123)czas: 2.15.28
pełne wynikiukończyło: 1591

XXI Gniewkowski Bieg na 10km im. Rodziny Milewskich 2015

8 listopada 2015 r.
393.Latus Kamila(K1 - 23)czas: 1.03.09
pełne wynikiukończyło: 401

Bois de Vincennes, półmaraton 2015

25 października 2015 r.
288.Wieła Mariusz()czas: 1.31.37(RŻ)

35 Bieg Warciański, 10 km 2015

25 października 2015 r.
74.Wróblewski Piotr(M40 - 11)czas: 39.29
84.Ciepłucha Artur(M40 - 15)czas: 39.54(RŻ)
144.Żórawski Kacper(M19 - 10)czas: 42.50(RŻ)
178.Gnysiński Jacek(M50 - 18)czas: 44.25
211.Bartnicki Jędrzej(M20 - 37)czas: 45.51
279.Antosik Jakub(M19 - 12)czas: 47.50(RŻ)
342.Romek Andrzej(M40 - 80)czas: 49.27(debiut)
.Drużynowo:()czas:
4.Grupa Biegowa "Sieradz biega"()czas: 3.37.27
wyniki indywidualnewyniki drużynoweukończyło: 568

VI Półmaraton Szakala 2015

25 października 2015 r.
203.Błaszczyk Rafał()czas: 1.46.57
261.Dawiduk Aneta(K40 - 3)czas: 1.49.59(debiut)
pełne wynikiukończyło: 622

IX Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł, 10 km 2015

18 października 2015 r.
113.Ciepłucha Artur(M40 - 23)czas: 40.04(RŻ)
184.Kłys Sebastian(M30 - 76)czas: 42.25(RŻ)
493.Antosik Jakub(M16 - 11)czas: 48.12(RŻ)
580.Tabaka Zbigniew(M30 - 195)czas: 49.49
588.Kłos Tomasz(M30 - 199)czas: 49.57
608.Dziedzic Grzegorz(M40 - 155)czas: 50.21
622.Chojecka Weronika(K30 - 29)czas: 50.33
pełne wynikiukończyło: 1171


XVI Poznań Maraton 2015

11 października 2015 r.
3569.Walczuk Marcin(M30 - 1304)czas: 4.01.15
5314.Bartnicki Jędrzej(M18 - 784)czas: 4.38.16
pełne wynikiukończyło: 6251

55 Biegi Ulicami Sieradza 4,8 km 2015

11 października 2015 r.
46.Wieła Mariusz()czas: 17.45
48.Jasiewicz Tomasz()czas: 17.58
54.Wróblewski Piotr(M40 - 11)czas: 18.23
61.Ciepłucha Artur(M40 - 12)czas: 18.45
66.Zórawski Kacper()czas: 18.57
98.Proszewski Marek()czas: 20.53
116.Antosik Jakub()czas: 21.30
130.Dawiduk Aneta(K40 - 2)czas: 21.57
132.Dziedzic Grzegorz()czas: 22.12
149.Romek Andrzej()czas: 22.42
169.Miłosz Magdalena()czas: 23.52
178.Grzesiak Grzegorz()czas: 24.07
166.Maślak Marcin()czas: 23.41
196.Tasarz-Spętana Aleksandra()czas: 26.14
218.Różański Henryk(M60 - 7)czas: 29.37
222.Molski Witold()czas: 30.10
.Klasyfikacja drużynowa()czas:
2.Grupa biegowa "Sieradz biega"()czas: 1.12.51
pełne wynikiukończyło: 235

Park Run Łódź, 5 km 2015

10 października 2015 r.
8.Jasiewicz Tomasz(M - 8)czas: 19.34
pełne wynikiukończyło: 95

XXXV Bieg Ptolemeusza, 10 km 2015

4 października 2015 r.
64.Wieła Mariusz(M30 - 18)czas: 40.08
88.Ciepłucha Artur(M40 - 26)czas: 41.22
144.Kłys Sebastian(M30 - 45)czas: 43.24(RŻ)
410.Proszewski Marek(M30 - 388)czas: 49.14
443.Antosik Jakub(M16 - 3)czas: 49.52(RŻ)
1015.Obałka Szymon(M60 - 25)czas: 1.11.52
pełne wynikiukończyło: 1038

37 Maraton Warszawski 2015

27 września 2015 r.
2385.Kłys Sebastian(M30 - 975)czas: 3.51.31(RŻ)
3675.Gnysiński Jacek(M50 - 296)czas: 4.07.49
3996.Florczak Wiesław(M60 - 60)czas: 4.13.41
4517.Żórawski Kacper(M20 - 629)czas: 4.23.07(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 6510

XXXIV Łowicki Półmaraton Jesieni 2015

20 września 2015 r.
195.Błaszczyk Rafał(M40 - 52)czas: 1.43.58
pełne wynikiukończyło: 446

II Bieg Warcki, 5 km 2015

20 września 2015 r.
4.Wieła Mariusz(M - 4)czas: 18.42(RŻ)
10.Jasiewicz Tomasz(M - 10)czas: 19.22(RŻ)
12.Wróblewski Piotr(M - 12)czas: 19.46(debiut)
14.Żórawski Kacper(M - 14)czas: 20.29
17.Kłys Sebastian(M - 17)czas: 20.42(RŻ)
48.Antosik Jakub(M - 45)czas: 23.20(debiut)
49.Dawiduk Aneta(K - 4)czas: 23.28(debiut)
56.Dziedzic Grzegorz(M - 51)czas: 24.00
81.Bartnicki Jędrzej(M - 66)czas: 27.00
81.Aleksandra Tasarz-Spętana(K - 16)czas: 27.00(debiut)
93.Obałka Szymon(M - 71)czas: 28.56

XXXIII Wrocław Maraton 2015

13 września 2015 r.
430.Ciepłucha Artur(M40 - 116, OB - 5)czas: 3.27.25
810.Wróblewski Piotr(M40 - 224)czas: 3.40.12(debiut)
915.Walczuk Marcin(M30 - 376)czas: 3.43.16
1797.Gil Józef(M30 - 732)czas: 4.01.10(RŻ)
2335.Bartnicki Jędrzej(M20 - 359)czas: 4.13.38(RŻ)
3749.Kłos Tomasz(M30 - 1355)czas: 4.47.34
3964.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 246)czas: 4.54.44
pełne wynikiukończyło: 4757

25. Międzynarodowy Półmaraton Philips w Pile 2015

6 września 2015 r.
1308.Tabaka Zbigniew(M30 - 482)czas: 1.44.34(RŻ)

Praszkowska Dziesiątka 2015

6 września 2015 r.
32.Kłys Sebastian()czas: 43.55
pełne wynikiukończyło: 139

V Złoczewski Bieg Po Węgiel, ok. 5 km 2015

6 września 2015 r.
9.Gnysiński Jacek()czas: 20.02
13.Antosik Jakub()czas: 21.35
14.Bartnicki Jędrzej()czas: 21.36