Nasze wyniki

Ponitrianska Stovka, 105 km 2018

15 września 2018 r.
69.Wieła Mariusz -()czas: 16.24.07
pełne wynikiukończyło: 225

V Maraton Wokół Zalewu Sulejowskiego, 50 km 2018

15 września 2018 r.
3.Walczuk Marcin(M-3)czas: 4.06.23
pełne wynikiukończyło: 80

Grand Prix Biegam Bo Lubię Polską Wieś, 5 km 2018

15 września 2018 r.
19.Walczak Sylwia(K-2)czas: 22.23(RŻ)
ukończyło: 65

Łódzka Piątka 2018

9 września 2018 r.
63.Dziedzic Grzegorz(M50-2)czas: 21.31
pełne wynikiukończyło: 447

II Królewski Festiwal Biegowy Warszawa Wilanów, 5 km 2018

9 września 2018 r.
84.Walczak Sylwia(K20-5)czas: 23.20(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 376

IV Bieg Terenowy Zgierz Malinka, 12 km 2018

8 września 2018 r.
21.Walczak Sylwia(K open - 1)czas: 01.06.01
pełne wynikiukończyło: 45

III Kamieńszczańska Dycha 2018

8 września 2018 r.
38.Dziedzic Grzegorz(M50-8)czas: 45.51
60.Miłosz Magdalena(K40-1)czas: 47.35(RŻ)
104.Chwiałkowska Anna(K20-9)czas: 52.17
pełne wynikiukończyło: 174

V Praszkowska 10-tka 2018

2 września 2018 r.
10.Wieła Mariusz(M-10)czas: 39.10
11.Ciepłucha Artur(M-11)czas: 39.28
31.Bartnicki Jędrzej(M-31)czas: 43.59
47.Jasiewicz Tomasz(M-47)czas: 47.54
pełne wynikiukończyło: 133

28. Międzynarodowy Półmaraton w Pile 2018

2 września 2018 r.
736.Tabaka Zbigniew(M30-292)czas: 1.39.55
pełne wynikiukończyło: 3825

4F Półmaraton Praski

1 września 2018 r.
3548.Kardacka Anna(K30-200)czas: 1.58.02(RŻ)

I Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami- Lubiewo, 15km

1 września 2018 r.
54.Karwasz Paulina(K20-4, Gm. Lubiewo -K2)czas: 1.17.56

39. Półmaraton Szczecin 2018

26 sierpnia 2018 r.
248.Gnysiński Jacek(M50-13)czas: 1.37.34
pełne wynikiukończyło: 1967


V Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania, 10 km 2018

26 sierpnia 2018 r.
220.Walczak Sylwia(K20-7)czas: 49.38
pełne wynikiukończyło: 434

VI Bieg Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski, Konin 10 km 2018

25 sierpnia 2018 r.
11.Walczuk Marcin(M-11, żołn.- 3)czas: 37.49(RŻ)
48.Dziedzic Grzegorz(M-46)czas: 44.31
pełne wynikiukończyło: 174

Bieg Fabrykanta 10 km 2018

25 sierpnia 2018 r.
315.Osetek Dawid(M20 - 56)czas: 47.26(debiut)
396.Miłosz Magdalena(K40- 6)czas: 48.51
pełne wynikiukończyło: 1212

IV Armagedon, ok. 6-7 km 2018

24 sierpnia 2018 r.
89.Frankowska Aneta(K30-9)czas: 1.25.59
pełne wynikiukończyło: 146

4. Półmaraton Aleksandrowski, 5 km 2018

15 sierpnia 2018 r.
22.Tabaka Zbigniew(M30 - 6)czas: 19:49
pełne wynikiukończyło: 474

III Nocna Dycha Kopernika, Toruń 2018

11 sierpnia 2018 r.
67.Tabaka Zbigniew(M35-12, sł. mund.-16)czas: 40:02(RŻ)
ukończyło: 914

Orobie Ultra Trail 140 km 2018

29 lipca 2018 r.
35.Walczuk Marcin(M31/60-18, M-30, POL-1)czas: 34.48.13
pełne wynikiukończyło: 129

I Charytatywny Bieg Leśny – Cross Patówka 8,4 km 2018

28 lipca 2018 r.
2.Bartnicki Jędrzej(M-2)czas: 37.44
9.Walczak Sylwia(K-1)czas: 41.18
pełne wynikiukończyło: 61


28. Bieg Powstania Warszawskiego, 10 km 2018

28 lipca 2018 r.
225.Tabaka Zbigniew(M30-98)czas: 40:51(RŻ)
495.Żórawski Kacper(M20-115)czas: 43:46
780.Dziedzic Grzegorz(M50-34)czas: 45:31
2014.Proszewski Marek(M40-530)czas: 51:03
2633.Grzesiak Grzegorz(M30-924)czas: 53:12
pełne wynikiukończyło 10.351 uczestników

XIII Dobrodzieńska Dycha 2018

21 lipca 2018 r.
65.Gnysiński Jacek(M50-7)czas: 43.50
190.Dawiduk Aneta(K40-5)czas: 50.48
pełne wynikiukończyło 392

I Kaliski Półmaraton Nocny "Bursztynowa Hellena" 2018

21 lipca 2018 r.
51.Tabaka Zbigniew(M30-18)czas: 1.32.45(RŻ)
279.Walczak Sylwia(K20-6)czas: 1.52.15(debiut)
377.Chwiałkowska Anna(K30-18)czas: 1.58.08(RŻ)
pełne wynikiukończyło 613

Pomarańczowy Dzień Sportu, ok. 3 km 2018

15 lipca 2018 r.
18.Dziedzic Grzegorz(M50-2)czas: 13.39
22.Gnysiński Jacek(M50-3)czas: 13.48
32.Walczak Sylwia(K20-2)czas: 14.22
55.Miedziński Piotr(M30-11)czas: 15.42
111.Frankowska Aneta(K30-19)czas: 20.10
113.Skupińska Ewelina(K20-6)czas: 20.15
ukończyło: 123


IV Bieg w Tarchałach Wielkich, 10 km 2018

1 lipca 2018 r.
18.Ciepłucha Artur(M40-8)czas: 40.07
38.Gnysiński Jacek(M50-5)czas: 43.04
81.Walczak Sylwia(K20-6)czas: 48.23(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 136

I Półmaraton o Północy, Zduńska Wola 2018

30 czerwca 2018 r.
.Błaszczyk Rafał()czas: 10 km
.Frankowska Aneta()czas: 10 km
.Dziedzic Grzegorz()czas: 10 km
.Bartnicki Jędrzej()czas: 21,097 km
.Chwiałkowska Anna()czas: 21,097 km
.Jasiewicz Tomasz()czas: 21,097 km
.Kuras-Smolnik Magdalena()czas: 21,097 km


X Bieg Rekreacyjny, cross, 5 km 2018

24 czerwca 2018 r.
23.Chwiałkowska Anna(K-2, K30-1)czas: 24.11
24.Walczak Sylwia(K-3, K20-2)czas: 24.12(RŻ)
83.Skupińska Ewelina(K20-11)czas: 34.34(debiut)
ukończyło: 91

X Bieg Rekreacyjny, cross, 10 km 2018

24 czerwca 2018 r.
7.Ciepłucha Artur(M40-3)czas: 41.31
8.Tabaka Zbigniew(M30-2)czas: 42.46
15.Gnysiński Jacek(M50-2)czas: 44.56
17.Dziedzic Grzegorz(M50-3)czas: 46.00
37.Chojecka Weronika(K30-3)czas: 49.50
42.Dawiduk Aneta(K40-2)czas: 50.43
ukończyło: 82

Ultramaraton Górski 3xŚnieżka, 36 km 2018

24 czerwca 2018 r.
31.Walczuk Marcin(M-30)czas: 4.01.00
pełne wynikiukończyło: 237

Lavaredo Ultra Trail, 120 km 2018

22 czerwca 2018 r.
1058.Wieła Mariusz(M - 932)czas: 27.53.04
pełne wynikiukończyło: 1179

III Bieg Zgierz Malinka, 4 km

17 czerwca 2018 r.
11.Walczak Sylwia(K-1)czas: 21.30
ukończyło: 88pełne wyniki

VI Nocny Wrocław Półmaraton 2018

16 czerwca 2018 r.
1825.Wróblewski Piotr(M40 - 581)czas: 1.42.34
1862.Dziedzic Grzegorz(M50 - 101)czas: 1.42.49(RŻ)
9306.Tabaka Zbigniew(M30 - 2697)czas: 2.22.58
pełne wynikiukończyło: 10.776

II Bieg Leśny Teodory, 5 km 2018

10 czerwca 2018 r.
18.Dziedzic Grzegorz(M50-1)czas: 21.09
43.Chwiałkowska Anna(K30-3)czas: 23.49
pełne wynikiukończyło: 172

II Bieg Souvre, Inowrocław 10 km

10 czerwca 2018 r.
63.Karwasz Paulina(K-10)czas: 56.53

II Bieg uliczny – Mila Osjakowska, 10 km 2018

9 czerwca 2018 r.
12.Ciepłucha Artur(M-12)czas: 39.32
17.Kłys Sebastian(M-16)czas: 40.58
24.Gnysiński Jacek(M-23)czas: 42.34
62.Dawiduk Aneta(K-9)czas: 49.19
93.Chwiałkowska Anna(K-16)czas: 55.52
pełne wynikiukończyło: 123

Ultramaraton STUMILAK, ok. 176 km 2018

3 czerwca 2018 r.
14.Walczuk Marcin(M-12)czas: 39.35.00
pełne wynikiukończyło: 44


VIII Złoczewski Bieg "po węgiel" wieczorową porą, Złoczew 12,7 km 2018

2 czerwca 2018 r.
4.Żórawski Kacper(M - 4)czas: 50.13
6.Ciepłucha Artur(M - 6)czas: 52.08
8.Tabaka Zbigniew(M - 8)czas: 53.21
13.Gnysiński Jacek(M-11)czas: 56.39
13.Bartnicki Jędrzej(M-11)czas: 56.39
18.Dziedzic Grzegorz(M-16)czas: 59.33
21.Dawiduk Aneta(k - 4)czas: 1.02.36
24.Chwiałkowska Anna(K-5)czas: 1.04.21
24.Grzesiak Grzegorz(M-19)czas: 1.04.21
ukończyło: 43

IV Lisewski Bieg Jaszczurczy, Lisewo 10 km 2018

2 czerwca 2018 r.
221.Karwasz Paulina(K18-9)czas: 56.10

VII Rzeźniczek, 28 km 2018

1 czerwca 2018 r.
493.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 86)czas: 4.28.41
pełne wynikiukończyło: 800

IV Sieradzki Cross Towarzyski 2018

27 maja 2018 r.
17.Dawiduk Aneta(K - 4, Sieradzanka - 2)czas: 46 km
27.Chwiałkowska Anna(K - 6, Sieradzanka - 3)czas: 34 km
49.Chojecka Weronika()czas: 24 km
79.Buda Jarosław()czas: 18 km
105.Wróblewski Piotr()czas: 16 km
106.Wieła Mariusz()czas: 16 km
126.Błaszczyk Rafał()czas: 14 km
126.Jasiewicz Tomasz()czas: 14 km
128.Proszewski Marek()czas: 14 km
129.Gnysiński Jacek()czas: 12 km
167.Miłosz Magdalena()czas: 12 km
168.Kołeczek Maciej()czas: 12 km
196.Frankowska Aneta()czas: 10 km
207.Latus Kamila()czas: 10 km
208.Maślak Marcin()czas: 10 km
211.Skupińska Ewelina()czas: 10 km
219.Kuras-Smolnik Magdalena()czas: 10 km
220.Walczak Sylwia()czas: 10 km
222.Tabaka Zbigniew()czas: 10 km
223.Florczak Wiesław()czas: 10 km
225.Kłys Sebastian()czas: 10 km
226.Ciepłucha Artur()czas: 10 km
227.Dziedzic Grzegorz()czas: 10 km
228.Grzesiak Grzegorz()czas: 10 km
229.Bartnicki Jędrzej()czas: 10 km
pełne wynikiukończyło: 231

XVI Bieg Ulicą Piotrkowską, 10 km 2018

26 maja 2018 r.
103.Walczuk Marcin(M40 - 12)czas: 38.42(RŻ)
145.Żórawski Kacper(M20 - 44)czas: 39.35
228.Wieła Mariusz(M30 - 102)czas: 40.54
274.Tabaka Zbigniew(M30 - 121)czas: 41.30(RŻ)
426.Bartnicki Jędrzej(M20 - 96)czas: 43.28
651.Dziedzic Grzegorz(M50 - 33)czas: 45.05
1127.Proszewski Marek(M40 - 309)czas: 48.05
1241.Miłosz Magdalena(K40 - 26)czas: 48.42
1266.Chojecka Weronika(K30 - 58)czas: 48.47
1767.Grzesiak Grzegorz(M30 - 643)czas: 51.03
pełne wynikiukończyło: 4540

Kazimierski Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II, 5 km 2018

20 maja 2018 r.
10.Ciepłucha Artur(M40 - 3)czas: 19.47(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 115

II Piątka Pomarańczowej Pomocy, 5 km 2018

20 maja 2018 r.
188.Miłosz Magdalena(K40 - 5)czas: 23.07(RŻ)
193.Chojecka Weronika(K30 - 17)czas: 23.11(RŻ)
211.Chwiałkowska Anna(K30 - 18)czas: 23.36
pełne wynikiukończyło: 447

XI Bieg Piastowski, Innowrocław, 10 km 2018

12 maja 2018 r.
82.Romek Andrzej(M50 - 9)czas: 47.54
pełne wynikiukończyło: 212

V Gminna „ZaDyszka", Kurnos Drugi 10,3 km 2018

6 maja 2018 r.
16.Ciepłucha Artur(M40 - 4)czas: 41.05
70.Miłosz Magdalena(K40 - 1)czas: 49.22
ukończyło: 157

Wild Wild West Maraton 2018

5 maja 2018 r.
1.Wieła Mariusz(M30 - 1)czas: 3.46.24
pełne wynikiukończyło: 66


XIII Wojewódzki Bieg Pamięci św. Jana Pawła II, 5 km 2018

29 kwietnia 2018 r.
69.Dziedzic Grzegorz(M50-6)czas: 22.13
143.Chwiałkowska Anna(K30-10)czas: 25.35
ukończyło: 270

Run Toruń 10 km 2018

29 kwietnia 2018 r.
475.Tabaka Zbigniew(M30 - 186)czas: 49.50(pacemaker na 50 minut)
561.Karwasz Paulina(K20-11)czas: 50.55
pełne wynikiukończyło: 1799

XVII Cracovia Maraton 2018

22 kwietnia 2018 r.
3633.Dawiduk Aneta(K40 - 154)czas: 4.29.30
3641.Gnysiński Jacek(M50 - 401)czas: 4.29.35
pełne wynikiukończyło: 5622

VI Orlen Maraton, dystans maratoński 2018

22 kwietnia 2018 r.
1232.Tabaka Zbigniew(M30 - 450)czas: 3.37.18(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 4459

VI Orlen Maraton, 10 km 2018

22 kwietnia 2018 r.
1390.Romek Andrzej(M - 264)czas: 46.33
pełne wynikiukończyło: 8465

Niepokorny Mnich 96 km 2018

21 kwietnia 2018 r.
26.Walczuk Marcin(M4 - 11)czas: 12.33.17
pełne wynikiukończyło: 209

XXVIII Biegi Uliczne "Wiosna Cekowska" 2018

21 kwietnia 2018 r.
18.Żórawski Kacper(M16-4)czas: 18.51
47.Bartnicki Jędrzej(M16-9)czas: 21.07
70.Dziedzic Grzegorz(M50-6)czas: 22.14
145.Chwiałkowska Anna(K30-7)czas: 25.21
pełne wynikiukończyło: 257

122 Boston Marathon 2018

16 kwietnia 2018 r.
8388.Wieła Mariusz(M30 - 3131)czas: 3.31.36
pełne wynikiukończyło: 25.746

XI Poznań Półmaraton 2018

15 kwietnia 2018 r.
5596.Tabaka Zbigniew(M30 - 2044)czas: 1.59.22(pacemaker na 2 h)
pełne wynikiukończyło: 10.954

Półmaraton Łódź Doz Maraton 2018

15 kwietnia 2018 r.
303.Jasiewicz Tomasz(M30 - 102)czas: 1.47.47
305.Błaszczyk Rafał(M40 - 85)czas: 1.47.48
607.Buda Jarosław(M50 - 44)czas: 1.58.15(debiut)
pełne wynikiukończyło: 1181

5 k Run Łódź Maraton, 5 km 2018

14 kwietnia 2018 r.
76.Bartnicki Jędrzej(M20-23)czas: 20.30(RŻ)
153.Dziedzic Grzegorz(M50 - 6)czas: 22.26
pełne wynikiukończyło: 1230

VIII Pabianicki Półmaraton 2018

8 kwietnia 2018 r.
42.Walczuk Marcin(M40-10)czas: 1.26.09(RŻ)
105.Kłys Sebastian(M40-39)czas: 1.35.19
153.Gnysiński Jacek(M50-11)czas: 1.39.30
214.Tabaka Zbigniew(M30-87)czas: 1.44.30
316.Miłosz Magdalena(K40-5)czas: 1.51.27(RŻ)
375.Romek Andrzej(M50-31)czas: 1.55.04
622.Chwiałkowska Anna(K30-38)czas: 2.13.11(debiut)
Drużynowo:.()czas:
5.Sieradzbiega()czas: 4:40:58
pełne wynikiukończyło: 813ukończyło drużyn: 47

45. Maraton Dębno 2018

8 kwietnia 2018 r.
97.Ciepłucha Artur(M40-29)czas: 3.08.20(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 2292

I Półmaraton Wielkanocny, 24 km, Kamieńsk 2018

31 marca 2018 r.
120.Błaszczyk Rafał(M2-75)czas: 2.22.15
121.Jasiewicz Tomasz(M2-76)czas: 2.22.16
pełne wynikiukończyło: 175

XIII Półmaraton Warszawski 2018

25 marca 2018 r.
399.Wieła Mariusz(M30 - 180)czas: 1.23.38(RŻ)
pełne wynikiukończyło 12.474

III Zelowski Szus o Czółenko, 10 km 2018

18 marca 2018 r.
34.Żórawski Kacper(M20 - 11)czas: 41.20
36.Bartnicki Jędrzej(M20 - 12)czas: 41.25(RŻ)
79.Gnysiński Jacek(M50 - 3)czas: 45.35
88.Dziedzic Grzegorz(M50 - 7)czas: 46.30
118.Miłosz Magdalena(K40 - 6)czas: 50.23
pełne wynikiukończyło: 215

III Gdynia Półmaraton 2018

18 marca 2018 r.
4404.Tabaka Zbigniew(M30 - 1369)czas: 2.05.06
pełne wynikiukończyło: 6977

II Setka Komandosa 101,5 km 2018

16 marca 2018 r.
10.Walczuk Marcin(M - 9)czas: 11.08.18
pełne wynikiukończyło: 167

Toruńskie Sztafety Wolności, 10 km

11 marca 2018 r.
120.Karwasz Paulina(K20-11)czas: 53.18

III Bieg bez Napinki, Aleksandrów Łódzki 2018

3 marca 2018 r.
.Tabaka Zbigniew()czas: 16 km

VI Bieg Powstańca, 10 km, Dobra 2018

25 lutego 2018 r.
185.Miłosz Magdalena(K-29)czas: 52.59
pełne wynikiukończyło: 327

Halowe Mistrzostwa Polski Masters LA 400 m 2018

24 lutego 2018 r.
6.Obałka Szymon(M60)czas: 1.18.28
pełne wyniki

Otwarte Halowe Mistrzostwa Województwa Weteranów i Amatorów, Łódź 2018

18 lutego 2018 r.
14.Obałka Szymon(60 m)czas: 10.01
19.Obałka Szymon(300 m)czas: 54.40
pełne wyniki

IV Księżycowy Cross - półmaraton 2018

27 stycznia 2018 r.
8.Kłys Sebastian(M - 8)czas: 1.36.54
49.Miłosz Magdalena(K - 5)czas: 1.55.03(RŻ)
53.Dawiduk Aneta(K - 8)czas: 1.56.26
pełne wynikiukończyło: 134

Du Bois de Boulogne, parkrun 5 km 2018

27 stycznia 2018 r.
1.Wieła Mariusz(M - 1)czas: czas 18:30
pełne wynikiukończyło: 26

III Trail Kamieńsk, 6 km 2018

21 stycznia 2018 r.
21.Tabaka Zbigniew(M - 20)czas: 43.26
pełne wynikiukończyło: 143

III Trail Kamieńsk, 30 km 2018

21 stycznia 2018 r.
16.Walczuk Marcin(M - 16)czas: 2.52.46
245.Kuras-Smolnik Magdalena(K - 28)czas: 4.24.51
pełne wynikiukończyło: 265

Du Bois de Boulogne, parkrun 5 km 2018

20 stycznia 2018 r.
1.Wieła Mariusz(M - 1)czas: 19.35
pełne wynikiukończyło: 20

I Zduńskowolski Bieg WOŚP 2018

14 stycznia 2018 r.
.Dziedzic Grzegorz()czas: 14 km
.Latus Kamila()czas: 5 km
.Maślak Marcin()czas: 15 km
.Miedziński Piotr()czas: 18,5 km
.Tabaka Zbigniew()czas: 14 km

Toruńskie Sztafety Wolności, 10 km

14 stycznia 2018 r.
107.Karwasz Paulina(K20-6)czas: 50.28

Du Bois de Boulogne, parkrun 5 km 2018

13 stycznia 2018 r.
2.Wieła Mariusz(M - 2)czas: 19.16
pełne wynikiukończyło: 26

II Bieg Trzech Króli, Łódź 5 km 2018

6 stycznia 2018 r.
48.Żórawski Kacper(M20 - 11)czas: 18.40
196.Tabaka Zbigniew(M30 - 80)czas: 20.51
433.Dziedzic Grzegorz(M50 - 26)czas: 23.16
488.Chwiałkowska Anna(K30 - 21)czas: 23.45
533.Miłosz Magdalena(K40 - 24)czas: 24.01
pełne wynikiukończyło: 1904

Zakopiański Bieg Noworoczny, 5 km 2018

1 stycznia 2018 r.
20.Wróblewski Piotr(Masters - 4)czas: 27.45
pełne wynikiukończyło: 68

VI Bieg Świąteczny 6,5 km 2017

30 grudnia 2017 r.
22.Ciepłucha Artur(M - 21)czas: 27.57
38.Tabaka Zbigniew(M - 36)czas: 29.22
86.Chwiałkowska Anna(K - 9)czas: 33.04
89.Miłosz Magdalena(K - 11)czas: 33.15
124.Chojecka Weronika(K - 18)czas: 36.12
pełne wynikiukończyło: 188

Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu 2017

15 grudnia 2017 r.
16.Ciepłucha Artur()czas: 26 km
19.Maślak Marcin()czas: 22 km
pełne wynikiukończyło: 39

II Świąteczny Bieg Charytatywny - dla Pauliny, 5,5 km 2017

10 grudnia 2017 r.
36.Dziedzic Grzegorz(M - 33)czas: 25.32
58.Chwiałkowska Anna(K - 6)czas: 26.49
59.Miłosz Magdalena(K - 7)czas: 26.49
88.Chojecka Weronika(K - 15)czas: 28.15
pełne wynikiukończyło: 162

4Seasons - Bruk Bud Run, ok. 5 km 2017

3 grudnia 2017 r.
40.Dziedzic Grzegorz(M40 - 10)czas: 22.24
46.Chwiałkowska Anna(K20 - 3)czas: 23.02
54.Miłosz Magdalena(K40 - 2)czas: 23.20
72.Chojecka Weronika(K30 - 8)czas: 25.38
pełne wynikiukończyło: 121

Łódzki Bieg Mikołajów, 10,5 km 2017

3 grudnia 2017 r.
2.Walczuk Marcin(M40 - 1)czas: 45.08
246.Tabaka Zbigniew(M30 - 86)czas: 01.08.00
pełne wynikiukończyło: 443

Festiwal Biegów Świętych Mikołajów, 10 km Toruń

3 grudnia 2017 r.
241.Karwasz Paulina(K25-12)czas: 53.01
pełne wynikiukończyło: 1079

XXI Uliczny Bieg Bełchatowska Piętnastka 2017

19 listopada 2017 r.
54.Żórawski Kacper(M20 - 19)czas: 57.55(RŻ)
99.Kłys Sebastian(M40 - 25)czas: 1.01.08(RŻ)
189.Miedziński Piotr(M30 - 65)czas: 1.05.53
226.Tabaka Zbigniew(M30 - 80)czas: 1.07.07(debiut)
228.Wieła Mariusz(M30 - 81)czas: 1.07.15
421.Romek Andrzej(M40 - 125)czas: 1.13.05(debiut)
570.Miłosz Magdalena(K40 - 14)czas: 1.16.29(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 1018

IV Łódzki Bieg Niepodległości, 5 km 2017

11 listopada 2017 r.
86.Tabaka Zbigniew(M30 - 33)czas: 21.23
379.Chwiałkowska Anna(K20 - 12)czas: 24.41
pełne wynikiukończyło: 1052

Bieg Niepodległości z wąsem, 10 km 2017

11 listopada 2017 r.
15.Żórawski Kacper(M20 - 6)czas: 38.01(RŻ)
79.Bartnicki Jędrzej(M20 - 26)czas: 41.58
85.Ciepłucha Artur(M40 - 15)czas: 42.03
409.Maślak Marcin(M40 - 90)czas: 49.40
pełne wynikiukończyło: 1374

IV Bieg Uliczny Św. Marcina, Kępno 10 km 2017

11 listopada 2017 r.
363.Obałka Szymon(M60 - 9)czas: 1.14.14
pełne wynikiukończyło: 366

VI Powiatowy Bieg Niepodległości, Zduska Wola-Strońsko, 10 km 2017

11 listopada 2017 r.
62.Dziedzic Grzegorz(M40 - 17)czas: 46.59
89.Proszewski Marek(M40 - 18)czas: 50.13
pełne wynikiukończyło: 201

XIII Międzynarodowy Kościański Półmaraton im. dra Henryka Florkowskiego 2017

5 listopada 2017 r.
119.Kłys Sebastian(M40 - 12)czas: 1.28.53(RŻ)
584.Błaszczyk Rafał(M45 - 61)czas: 1.46.01
618.Romek Andrzej(M45 - 66)czas: 1.46.55(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 1276

Toruń Maraton (półmaraton) 2017

29 października 2017 r.
22.Wieła Mariusz(M30 - 12)czas: 1.27.03
202.Karwasz Paulina(K18-6)czas: 1.54.04(debiut)
pełne wynikiukończyło: 360

Toruń Maraton (maraton) 2017

29 października 2017 r.
63.Ciepłucha Artur(M40 - 14)czas: 3.08.47(RŻ)
171.Miedziński Piotr(M35 - 43)czas: 3.33.52(RŻ)
467.Tabaka Zbigniew(M35 - 108)czas: 4.29.53(pacemaker na 4.30)
pełne wynikiukończyło: 538

37. Międzynarodowy Bieg Warciański, 10 km 2017

22 października 2017 r.
200.Romek Andrzej(M40 - 50)czas: 45.34(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 569