Nasze wyniki

57 Biegi Ulicami Sieradza 2017

22 października 2017 r.
33.Wieła Mariusz(M30 - 9)czas: 39.28
37.Kłys Sebastian(M40 - 10)czas: 41.16
39.Bartnicki Jędrzej(M20 - 18)czas: 41.43(RŻ)
71.Miedziński Piotr(M30 - 20)czas: 44.07
135.Proszewski Marek(M40 - 37)czas: 48.29
145.Dawiduk Aneta(K40 - 3)czas: 49.05
146.Dziedzic Grzegorz(M40 - 42)czas: 49.05
148.Ciepłucha Artur(K40 - 43)czas: 49.06
171.Chojecka Weronika(K30 - 10)czas: 51.22
176.Walczak Sylwia(K20-7)czas: 52.01
179.Miłosz Magdalena(K40 - 6)czas: 52.04
229.Buda Jarosław(M40 - 57)czas: 57.17
258.Frankowska Aneta(K20 - 11)czas: 59.44(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 266

IV Półmaraton Piastowski 2017

21 października 2017 r.
88.Błaszczyk Rafał(M40 - 25)czas: 1.46.15
pełne wynikiukończyło: 234

XVIII Poznań Maraton 2017

15 października 2017 r.
5388.Kostrowicki Jakub(M30 - 1762)czas: 4.49.52
pełne wynikiukończyło: 6355

XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam, 10 km 2017

15 października 2017 r.
48.Żórawski Kacper(M20 - 18)czas: 38.15(RŻ)
84.Kłys Sebastian(M40 - 21)czas: 40.35(RŻ)
145.Tabaka Zbigniew(M30 - 44)czas: 43.21
304.Romek Andrzej(M40 - 96)czas: 47.13
342.Bartnicki Jędrzej(M20 - 68)czas: 48.05
545.Chojecka Weronika(K30 - 19)czas: 52.29
550.Miłosz Magdalena(K40 - 15)czas: 52.40
pełne wynikiukończyło: 945

I Bieg Souvre, Innowrocław 10 km

15 października 2017 r.
100.Walczak Sylwia(K-21)czas: 54.14
pełne wynikiukończyło: 139

Łemkowyna Ultra-Trail, 70 km 2017

14 października 2017 r.
369.Kuras-Smolnik Magdalena(K - 75)czas: 13.09.51
pełne wynikiukończyło: 372

37. Międzynarodowy Bieg Ptolemeusza, 10 km 2017

1 października 2017 r.
262.Dziedzic Grzegorz(M40 - 77)czas: 46.28
1010.Obałka Szymon(M60 - 30)czas: 1.16.57
pełne wynikiukończyło: 1017

4Seasons, 5 km 2017

30 września 2017 r.
26.Dziedzic Grzegorz(M40 - 6)czas: 21.06
47.Chwiałkowska Anna(K20 - 3)czas: 22.39
57.Miłosz Magdalena(K40 - 2)czas: 23.53
pełne wynikiukończyło: 102

IV Bieg Warcki, 5 km 2017

24 września 2017 r.
4.Żórawski Kacper(M-4)czas: 17:43(RŻ)
8.Wieła Mariusz(M-8)czas: 18:46
11.Miedziński Piotr(M-11)czas: 19:32(debiut)
16.Kłys Sebastian(M-16)czas: 20:13(RŻ)
23.Bartnicki Jędrzej(M-22)czas: 20:58(RŻ)
31.Dziedzic Grzegorz(M-29)czas: 21:52(RŻ)
42.Maślak Marcin(M-38)czas: 22:24(RŻ)
47.Chwiałkowska Anna(K-6)czas: 22:52
57.Proszewski Marek(M-48)czas: 23:59
65.Walczak Sylwia(K-13)czas: 24.26
66.Chojecka Weronika(K-14)czas: 24:51
pełne wynikiukończyło: 95

39. Maraton Warszawski 2017

24 września 2017 r.
2671.Gnysiński Jacek(M50 - 219)czas: 3.59.51
pełne wynikiukończyło: 5457

Kleszczów na Piątkę 2017

17 września 2017 r.
26.Żórawski Kacper(M20 - 11)czas: 18.10(RŻ)
51.Tabaka Zbigniew(M30 - 16)czas: 19.47(RŻ)
116.Chwiałkowska Anna(K20 - 9)czas: 22.52
296.Frankowska Aneta(K20 - 26)czas: 30.58(debiut)
299.Kicińska Sylwia(K30 - 39)czas: 31.11(debiut)
pełne wynikiukończyło: 325

XXXVI Łowicki Półmaraton Jesieni 2017

17 września 2017 r.
86.Kłys Sebastian(M40 - 32)czas: 1.34.31(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 387

X Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Krainy Trzech Wież nad Borami 15 km

16 września 2017 r.
113.Karwasz Paulina(K20-4, Gm. Lubiewo -1)czas: 1.20.52(debiut)

I Półmaraton Łódź

10 września 2017 r.
420.Miłosz Magdalena(K40 - 14)czas: 2.00.11
pełne wynikiukończyło: 795

XXXV Wrocław Maraton 2017

10 września 2017 r.
1622.Tabaka Zbigniew(M30 - 545)czas: 3.52.09(RŻ)
1693.Dawiduk Aneta(K40 - 36)czas: 3.53.37(RŻ)
2852.Kostrowicki Jakub(M30 - 1152)czas: 4.45.05
pełne wynikiukończyło: 4630

Irun Run Ultra 2017

10 września 2017 r.
33.Walczuk Marcin(M40 - 16)czas: 16.24.01
pełne wynikiukończyło 52

Półmaraton Łódź

10 września 2017 r.
472.Kardacka Anna(K30-37)czas: 2.03.00(debiut)

VI Półmaraton Zielonogórski

10 września 2017 r.
671.Dawid Rafał(M20-77)czas: 1.53.11
pełne wynikiukończyło: 830

III Zduńskowolska Dycha 2017

3 września 2017 r.
77.Dziedzic Grzegorz(M40 - 26)czas: 45.27
91.Maślak Marcin(M40 - 31)czas: 46.17(RŻ)
163.Miłosz Magdalena(K40 - 3)czas: 51.49
169.Kardacka Anna(K30-16)czas: 52.10(debiut)
207.Buda Jarosław(M40 - 56)czas: 55.07(RŻ)
pełne wynikiukończyło 264

Earth Wind Sweat & Fire, półmaraton Łeba 2017

2 września 2017 r.
7.Tabaka Zbigniew(M - 7)czas: 1.41.25
pełne wynikiukończyło 44

VII Bieg Po Węgiel, Złoczew 10,7 km 2017

1 września 2017 r.
1.Zórawski Kacper()czas: 40.10
3.Wieła Mariusz()czas: 40.54
5.Miedziński Piotr()czas: 44.16
10.Bartnicki Jędrzej()czas: 46.44
12.Gnysiński Jacek()czas: 46.48
14.Dziedzic Grzegorz()czas: 47.25
18.Maślak Marcin()czas: 48.47
23.Dawiduk Aneta()czas: 50.53
24.Ciepłucha Artur()czas: 50.54
26.Chwiałkowska Anna()czas: 51.25
39.Chojecka Weronika()czas: 1.02.37
41.Kicińska Sylwia()czas: 1.09.45
43.Obałka Szymon()czas: 1.16.00
ukończyło 43

Wieluński Bieg Pojednania i Pokoju, 10 km 2017

27 sierpnia 2017 r.
329.Obałka Szymon(M60 - 19)czas: 1.15.13
pełne wynikiukończyło 335

II Kamieńszczańska Dycha 2017

27 sierpnia 2017 r.
19.Ciepłucha Artur(M40 - 5)czas: 41.53
20.Wieła Mariusz(M30 - 8)czas: 41.56
122.Kicińska Sylwia(K30 - 14)czas: 1.09.21
pełne wynikiukończyło 127

V Bieg Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski, 10 km 2017

26 sierpnia 2017 r.
52.Dziedzic Grzegorz(Pol. - 7)czas: 47.18
71.Maślak Marcin(Pol. - 15)czas: 49.51
88.Chwiałkowska Anna(Sł. Więz. - 14)czas: 52.30
pełne wynikiukończyło 129

VII Bieg Fabrykanta, 10 km 2017

26 sierpnia 2017 r.
160.Miedziński Piotr(M30 - 71)czas: 44.14
491.Miłosz Magdalena(K40 - 9)czas: 51.11
pełne wynikiukończyło 1162

Armagedon III, ok. 8 km 2017

25 sierpnia 2017 r.
41.Maślak Marcin()czas: 1.11.55
pełne wynikiukończyło 154

III Półmaraton Aleksandrowski 2017

16 sierpnia 2017 r.
40.Tabaka Zbigniew(M30 - 20)czas: 1.41.24(RŻ)
pełne wynikiukończyło 229

III Ultra Kamieńsk, 25 km 2017

6 sierpnia 2017 r.
26.Wieła Mariusz(M - 24)czas: 2.15.33
53.Tabaka Zbigniew(M - 47)czas: 2.28.04
pełne wynikiukończyło 211

IV Czastarska Piątka 2017

5 sierpnia 2017 r.
58.Miłosz Magdalena(K40 - 2)czas: 24.11
113.Obałka Szymon(M40plus-34)czas: 34.51
pełne wynikiukończyło 115

27. Bieg Powstania Warszawskiego, 10 km 2017

29 lipca 2017 r.
169.Żórawski Kacper(M20 - 53)czas: 39.26
547.Tabaka Zbigniew(M30 - 225)czas: 43.06(RŻ)
1312.Dziedzic Grzegorz(M40 - 316)czas: 47.00
1587.Romek Andrzej(M40 - 376)czas: 48.05
2494.Grzesiak Grzegorz(M30 - 922)czas: 51.09
4329.Walczak Sylwia(K20-276)czas: 56.56
5622.Kicińska Sylwia(K30 - 598)czas: 1.01.52
pełne wynikiukończyło 6968

Złoty Półmaraton, DFBG 2017

22 lipca 2017 r.
134.Kostrowicki Jakub(M30 - 61)czas: 2.31.09
pełne wynikiukończyło 361

Mała Pętla Izerska, 10 km 2017

22 lipca 2017 r.
137.Błaszczyk Rafał(M40 - 23)czas: 1.09.03
pełne wynikiukończyło 717

XII Dobrodzieńska Dycha 2017

22 lipca 2017 r.
122.Gnysiński Jacek(M50 - 18)czas: 46.14
pełne wynikiukończyło 436

XVII Bieg Św. Jakuba, 10 km, Lębork 2017

22 lipca 2017 r.
98.Ciepłucha Artur(M40 - 18)czas: 42.16
pełne wynikiukończyło 553

Bieg 7 Szczytów, 240 km, DFBG 2017

20 lipca 2017 r.
50.Walczuk Marcin(M40 - 24)czas: 50.50.42
pełne wynikiukończyło 66

VII Sztafetowy Maraton Szakala 2017

16 lipca 2017 r.
16.Sieradz biega I()czas: 2.45.47
41.Sieradz biega II()czas: 3.10.24
pełne wynikiukończyło: 51

Four Seasons Zaopatrzenie Ogrodnicze Run, ok. 5 km 2017

16 lipca 2017 r.
60.Miłosz Magdalena(K40 - 3)czas: 22.43
90.Chwiałkowska Anna(K20 - 3)czas: 24.31
pełne wynikiukończyło: 151

XXVII Mistrzostwa Polski Weteranów w LA, Kraków 2017

1 lipca 2017 r.
4.Obałka Szymon(300 m ppl, M-60)czas: 1.06.53
6.Obałka Szymon(800 m, M-60)czas: 3.23.73
3.Obałka Szymon(2000 m zprz, M-60)czas: 12.17.54

Bieg uliczny – Mila Osjakowska, 10 km 2017

25 czerwca 2017 r.
5.Żórawski Kacper(M-5)czas: 40.43
10.Walczuk Marcin(M-9)czas: 42.13
12.Miedziński Piotr(M-11)czas: 43.17
13.Wróblewski Piotr(M-12)czas: 43.36
15.Tabaka Zbigniew(M-14)czas: 43.59
19.Ciepłucha Artur(M-18)czas: 44.30
23.Wieła Mariusz(M-22)czas: 45.58
26.Gnysiński Jacek(M-25)czas: 46.32
30.Bartnicki Jędrzej(M-29)czas: 47.01
37.Dziedzic Grzegorz(M-36)czas: 48.17
39.Kłys Sebastian(M-38)czas: 48.22
46.Romek Andrzej(M-44)czas: 49.07
55.Maślak Marcin(M-53)czas: 50.24
72.Dawiduk Aneta(K-7)czas: 54.01
85.Paszkowska Patrycja(K-10)czas: 57.20
86.Chwiałkowska Anna(K-11)czas: 57.20

Łaski Bieg Leśny, Teodory 5 km 2017

25 czerwca 2017 r.
70.Obałka Szymon(M60 - 3)czas: 32.54
pełne wynikiukończyło: 92

V Nocny Wrocław Półmaraton 2017

17 czerwca 2017 r.
404.Żórawski Kacper(M20 - 107)czas: 1.27.43(RŻ)
425.Ciepłucha Artur(M40 - 123, ORG. - 14)czas: 1.28.04(RŻ)
661.Wróblewski Piotr(M40 - 182, ORG. - 19)czas: 1.31.02(RŻ)
771.Miedziński Piotr(M30 - 304)czas: 1.32.25(RŻ)
1594.Bartnicki Jędrzej(M20 - 304)czas: 1.38.50
1887.Kołeczek Maciej(M30 - 726)czas: 1.40.25(RŻ)
2226.Gnysiński Jacek(M50 - 134)czas: 1.42.37
2440.Dziedzic Grzegorz(M40 - 715)czas: 1.43.49(RŻ)
2620.Kłys Sebastian(M40 - 773)czas: 1.44.43
3130.Maślak Marcin(M40 - 932)czas: 1.47.16(debiut)
3385.Grzesiak Grzegorz(M30 - 1270)czas: 1.48.33(debiut)
4074.Dawiduk Aneta(K40 - 105)czas: 1.51.37
5291.Miłosz Magdalena(K40 - 190)czas: 1.57.17(RŻ)
8831.Kicińska Sylwia(K30 - 1017, ORG. - 116)czas: 2.21.40(debiut)
Drużynowo:.()czas:
48.Sieradzbiega()czas: 4.26.49
pełne wynikipełne wyniki drużynowoukończyło: 9892

Rzeźniczek Intro, 28 km 2017

11 czerwca 2017 r.
216.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 31)czas: 4.46.50
pełne wynikiukończyło: 301

Ultra Maraton 3x Babia Góra, 70 km 2017

10 czerwca 2017 r.
26.Walczuk Marcin(M2 - 15)czas: 15.01.35
pełne wynikiukończyło: 41

III Poddębicki Bieg Bez Barier, 10 km 2017

4 czerwca 2017 r.
153.Maślak Marcin(M40 - 40)czas: 51.18
179.Miłosz Magdalena(K40 - 8)czas: 53.19
pełne wynikiukończyło: 318

Ślesin Iron Triathlon 1/4 2017

4 czerwca 2017 r.
503.Kuras-Smolnik Magdalena(K35 - 16)czas: 3.34.03
pełne wyniki

XV Bieg Ulicą Piotrkowską 2017

27 maja 2017 r.
162.Żórawski Kacper(M20 49)czas: 39.34
471.Tabaka Zbigniew(M30 - 196)czas: 43.35(RŻ)
652.Bartnicki Jędrzej(M20 - 142)czas: 44.56
685.Kłys Sebastian(M40 - 176)czas: 45.14
795.Kołeczek Maciej(M30 - 322)czas: 45.58(RŻ)
877.Dziedzic Grzegorz(M40 - 230)czas: 46.26
1134.Proszewski Marek(M40 - 293)czas: 47.48
1398.Grzesiak Grzegorz(M40 - 541)czas: 49.10(RŻ)
1437.Maślak Marcin(M40 - 368)czas: 49.21
1525.Miłosz Magdalena(K40 - 35)czas: 49.45
1684.Dawiduk Aneta(K40 - 45)czas: 50.35
pełne wynikiukończyło: 5417

III Bydgoski Festiwal Biegowy, półmaraton

27 maja 2017 r.
594.Karwasz Paulina(K25-15)czas: 2.03.17

I Piątka Pomarańczowej Pomocy

21 maja 2017 r.
152.Miłosz Magdalena()czas: 23.43(RŻ)

III Sieradzki Cross Towarzyski 2017

21 maja 2017 r.
6.Walczuk Marcin(kat. Sieradzin - 2)czas: 58 km
6.Dawiduk Aneta(kat. kobiet - 2; kat. Sieradzanka - 1)czas: 58 km
9.Kostrowicki Jakub()czas: 50 km
19.Kicińska Sylwia()czas: 20 km
22.Kołeczek Maciej()czas: 14 km
23.Bartnicki Jędrzej()czas: 12 km
23.Błaszczyk Rafał()czas: 12 km
23.Ciepłucha Artur()czas: 12 km
23.Dziedzic Grzegorz()czas: 12 km
23.Florczak Wiesław()czas: 12 km
23.Grzesiak Grzegorz()czas: 12 km
23.Kłys Sebastian()czas: 12 km
23.Kuras-Smolnik Magdalena()czas: 12 km
23.Latus Kamila()czas: 12 km
23.Maślak Marcin()czas: 12 km
23.Olejniczak Krzysztof()czas: 12 km
23.Proszewski Marek()czas: 12 km
23.Tabaka Zbigniew()czas: 12 km
23.Walczak Sylwia()czas: 12 km
23.Wieła Maruisz()czas: 12 km
23.Żórawski Kacper()czas: 12 km
pełne wynikiukończyło: 220

II Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II 2017

14 maja 2017 r.
33.Ciepłucha Artur(M40 - 4)czas: 41.25
pełne wynikiukończyło: 566

Wings for Life, Poznań 2017

7 maja 2017 r.
304.Żórawski Kacper(M18 - 26)czas: 32,24 km
pełne wynikiukończyło: 5490


VI Ćwierćmaraton Muzyczny, Piła 2017

1 maja 2017 r.
104.Kostrowicki Jakub(M30 - 37)czas: 45.00

XVI Cracovia Maraton 2017

30 kwietnia 2017 r.
948.Kłys Sebastian(M40 - 333)czas: 3.28.24(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 7689

Run Toruń, 10 km 2017

30 kwietnia 2017 r.
822.Karwasz Paulina(K27-12)czas: 52.09(debiut)
1171.Tabaka Zbigniew(M30 - 408)czas: 56.24
1356.Kicińska Sylwia(K30 - 127)czas: 59.23
1698.Latus Kamila(K30 - 210)czas: 1.11.20
pełne wynikiukończyło: 1744

Ibuprom Sport 10k Run

23 kwietnia 2017 r.
520.Miłosz Magdalena(K40 - 7)czas: 48.41

Łódź Maraton 2017

23 kwietnia 2017 r.
419.Miedziński Piotr(M30 - 155)czas: 3.38.20(debiut)
603.Bartnicki Jędrzej(M20 - 55)czas: 3.51.51(RŻ)
851.Kostrowicki Jakub(M30 - 284)czas: 4.10.43(debiut)
1260.Kuras-Smolnik Magdalena(K30 - 76)czas: 5.23.10
pełne wynikiukończyło: 1281

Łódź Maraton, 10km 2017

23 kwietnia 2017 r.
246.Jasiewicz Tomasz(M30 - 99)czas: 45.21
338.Maślak Marcin(M40 - 81)czas: 46.54(RŻ)
388.Błaszczyk Rafał(M40 - 99)czas: 47.30
1586.Kicińska Sylwia(K30 - 140)czas: 58.30
1885.Buda Jarosław(M40 - 352)czas: 1.02.30
pełne wynikiukończyło: 2315

V Orlen Warsaw Marathon 2017

23 kwietnia 2017 r.
503.Ciepłucha Artur(M40 - 173)czas: 3.11.04(RŻ)
1080.Wróblewski Piotr(M40 - 358)czas: 3.26.42(RŻ)
2858.Dawiduk Aneta(K40 - 59)czas: 3.57.43(debiut)
5215.Tabaka Zbigniew(M30 -1759)czas: 4.59.35(pacemaker na 5 h)
pełne wynikiukończyło: 5519

XII Wojewódzki Bieg Pamięci Jana Pawła II, 5 km 2017

23 kwietnia 2017 r.
57.Chwiałkowska Anna(K20 - 1)czas: 22.22(RŻ)
147.Obałka Szymon(M60 - 4)czas: 30.39
pełne wynikiukończyło: 157

III Gdańsk Maraton 2017

9 kwietnia 2017 r.
1017.Gnysiński Jacek(M50 - 95)czas: 3.52.27
pełne wynikiukończyło: 2377

4Seasons - Gatta Active Run, Sieradz 5 km 2017

9 kwietnia 2017 r.
35.Dziedzic Grzegorz(M40 - 7)czas: 23.36
60.Miłosz Magdalena(K40 - 1)czas: 25.05
72.Chwiałkowska Anna(K20 - 2)czas: 25.46
75.Paszkowska Patrycja(K20 - 4)czas: 25.55(debiut)
pełne wynikiukończyło: 135

VII Pabianicki Półmaraton 2017

2 kwietnia 2017 r.
86.Żórawski Kacper(M20 - 23)czas: 1.28.32(RŻ)
96.Walczuk Marcin(M40 - 22)czas: 1.29.56(RŻ)
184.Miedziński Piotr(M30 - 82)czas: 1.36.48(RŻ)
294.Wróblewski Piotr(M40 - 79)czas: 1.41.35
317.Tabaka Zbigniew(M30 - 136)czas: 1.42.40(RŻ)
335.Gnysiński Jacek(M50 - 21)czas: 1.43.34
726.Miłosz Magdalena(K40 - 22)czas: 1.57.55(debiut)
pełne wynikiukończyło: 1223

Manchester Marathon 2017

2 kwietnia 2017 r.
246.Wieła Mariusz()czas: 2.56.14(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 8906

44. Maraton Dębno 2017

2 kwietnia 2017 r.
172.Ciepłucha Artur(M40 - 51)czas: 3.17.47
402.Kłys Sebastian(M40 - 145)czas: 3.33.43(RŻ)
1328.Bartnicki Jędrzej(M20 - 119)czas: 4.12.57
pełne wynikiukończyło: 2177

II Zelowski Szus O Złote Czółenko, 10 km 2017

26 marca 2017 r.
75.Tabaka Zbigniew(M30 - 26)czas: 44.29
115.Miłosz Magdalena(K - 4)czas: 48.21(RŻ)
196.Kicińska Sylwia(K30 - 16)czas: 59.31

II Półmaraton Leszczyński 2017

19 marca 2017 r.
155.Bartnicki Jędrzej(M18 - 35)czas: 1.34.01(RŻ)
164.Kłys Sebastian(M40 - 55)czas: 1.34.31(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 654

II Gdynia Półmaraton 2017

19 marca 2017 r.
325.Ciepłucha Artur(M40 - 85)czas: 1.28.57
pełne wyniki

II Bieg Bez Napinki, Aleksandrów Łódzki 2017

19 marca 2017 r.
.Tabaka Zbigniew()czas: 12 km

Northala Fields Parkrun 5 km 2017

18 marca 2017 r.
7.Wieła Mariusz(M30 - 1)czas: 18.09
pełne wynikiukończyło: 212

I Setka Komandosa 2017

18 marca 2017 r.
5.Walczuk Marcin(M - 5)czas: 11.19.23
pełne wynikiukończyło: 99

III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Warta ok. 5 km 2017

12 marca 2017 r.
Kategoria kobiet.()czas:
3.Chojecka Weronika()czas: 24.08
7.Paszkowska Patrycja()czas: 24.25
15.Kicińska Sylwia()czas: 31.45
Kategoria mężczyzn.()czas:
4.Żórawski Kacper()czas: 17.54
14.Dziedzic Grzegorz()czas: 21.22
16.Tabaka Zbigniew()czas: 21.24
20.Proszewski Marek()czas: 21.42
64.Obałka Szymon()czas: 31.21
pełne wyniki

II Bieg Króla Kazimierza, 10 km 2017

26 lutego 2017 r.
13.Ciepłucha Artur(M35-49 - 8)czas: 40.55
34.Gnysiński Jacek(M50plus - 2)czas: 44.33
35.Kłys Sebastian(M35-49 - 18)czas: 44.38
53.Dziedzic Grzegorz(M35-49 - 27)czas: 46.09
106.Dawiduk Aneta(K35-49 - 2)czas: 51.12
143.Chojecka Weronika(K16-34 - 13)czas: 57.12
144.Tabaka Zbigniew(M35-49 - 71)czas: 57.13
pełne wynikiukończyło: 161

III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Zduńska Wola, 1963 m 2017

26 lutego 2017 r.
18.Obałka Szymon()czas: 12.29

Bieg Powstańca, Dobra k. Łodzi 2014 – 10 km

25 lutego 2017 r.
116.Miłosz Magdalena(K - 6)czas: 50.44

Hillingdon Halfmarathon 2017

19 lutego 2017 r.
18.Wieła Mariusz(M - 14)czas: 1.24.13(RŻ)

XXV Halowe Otwarte Mistrzostw Województwa Łódzkiego Weteranów i Amatorów w Lekkiej Atletyce w Łodzi 2017

11 lutego 2017 r.
5.Obałka Szymon(60 m, M-60)czas: 9.93
3.Obałka Szymon(300 m, M-60)czas: 56.70

II Trail Kamieńsk, 30 km 2017

29 stycznia 2017 r.
135.Tabaka Zbigniew(M - 125)czas: 3.52.55
140.Jasiewicz Tomasz(M - 129)czas: 3.55.51
153.Dawiduk Aneta(K - 14)czas: 3.59.29
pełne wynikiukończyło: 220

III Księżycowy Cross, Ozorków, półmaraton 2017

14 stycznia 2017 r.
21.Kłys Sebastian(M - 18)czas: 1.49.18
pełne wynikiukończyło: 115

III Księżycowy Cross, Ozorków, ćwierćmaraton 2017

14 stycznia 2017 r.
5.Ciepłucha Artur(M - 5)czas: 47.40
pełne wynikiukończyło: 134

Northala Fields parkrun, 5 km 2017

7 stycznia 2017 r.
3.Wieła Mariusz(M - 3)czas: 19.01
pełne wynikiukończyło: 389

Bieg Trzech Króli Łódź, 5 km 2017

6 stycznia 2017 r.
258.Dziedzic Grzegorz(M40 - 54)czas: 23.06
377.Chwiałkowska Anna(K20 - 14)czas: 24.17(debiut)
pełne wynikiukończyło: 1307

Bieg Sylwestrowy, Łódź 10 km 2016

31 grudnia 2016 r.
165.Tabaka Zbigniew(M30 - 50)czas: 45.27
397.Dawiduk Aneta(K40 - 9)czas: 51.44
pełne wynikiukończyło: 910

V Bieg Świąteczny, Rusiec 6,5 km 2016

17 grudnia 2016 r.
39.Dziedzic Grzegorz(M - 35)czas: 29.47
46.Proszewski Marek(M - 41)czas: 30.49
pełne wynikiukończyło: 142

Charytatywny Bieg dla Antka, 4 km 2016

17 grudnia 2016 r.
8.Ciepłucha Artur(M - 7)czas: 15.48
23.Tabaka Zbigniew(M - 22)czas: 16.56
62.Chwiałkowska Anna(K - 7)czas: 18.57
pełne wynikiukończyło: 152

Świąteczny Bieg Charytatywny dla Oliwki, 5,5 km 2016

11 grudnia 2016 r.
145.Tabaka Zbigniew(M30 - 54)czas: 30.43
181.Kicińska Sylwia(K30 - 15)czas: 33.19
182.Dawiduk Aneta(K40 - 4)czas: 33.20
pełne wynikiukończyło: 242

XXV Bieg o Lampkę Górniczą, 10 km 2016

3 grudnia 2016 r.
120.Gnysiński Jacek(M50 - 10)czas: 45.07
pełne wynikiukończyło: 388

Northala Fields parkrun, 5 km 2016

26 listopada 2016 r.
5.Wieła Mariusz(M30 - 2)czas: 19.13
pełne wynikiukończyło: 389

XX Bełchatowska Piętnastka 2016

20 listopada 2016 r.
103.Ciepłucha Artur(M40 - 24)czas: 1.01.10(RŻ)
175.Miedziński Piotr(M30 - 66)czas: 1.04.46(debiut)
226.Walczuk Marcin(M40 - 59)czas: 1.06.52(RŻ)
262.Kłys Sebastian(M40 - 71)czas: 1.08.15
652.Miłosz Magdalena(K30 - 35)czas: 1.18.58(debiut)
1019.Kicińska Sylwia(K30 - 87)czas: 1.35.57(debiut)
pełne wynikiukończyło: 1066

III Łódzki Bieg Niepodległości, 10 km 2016

11 listopada 2016 r.
93.Tabaka Zbigniew(M - 92)czas: 43.52(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 871

Bieg Niepodległości w Gdynii, 10 km 2016

11 listopada 2016 r.
5084.Latus Kamila(K30 - 600)czas: 1.07.32
pełne wynikiukończyło: 5435

Bieg Niepodległości w Turku, 10 km 2016

11 listopada 2016 r.
96.Gnysiński Jacek(M50 - 10)czas: 44.38
pełne wynikiukończyło: 331

III Bieg Uliczny Św. Marcina, Kępno 10 km 2016

11 listopada 2016 r.
50.Ciepłucha Artur(M40 - 11)czas: 40.09
60.Miedziński Piotr(M30 - 21)czas: 40.42(RŻ)
76.Walczuk Marcin(M40 - 17, kat. mund. - 21)czas: 41.48
94.Bartnicki Jędrzej(M20 - 26)czas: 42.50(RŻ)
119.Dziedzic Grzegorz(M40 - 27, kat. mund. - 29)czas: 44.19
209.Żórawski Kacper(M20 - 51)czas: 48.40
pełne wynikiukończyło: 424

XII Międzynarodowy Kościański Półmaraton 2016

6 listopada 2016 r.
154.Ciepłucha Artur(M40 - 34)czas: 1.29.13
470.Kołeczek Maciej(M30 - 171)czas: 1.40.33(debiut)
471.Kłys Sebastian(M40 - 109)czas: 1.40.35
691.Romek Andrzej(M45 - 51)czas: 1.48.43(debiut)
pełne wynikiukończyło: 1220


56 Biegi Ulicami Sieradza, 10 km 2016

30 października 2016 r.
47.Wieła Mariusz(M30 - 13)czas: 39.48
59.Wróblewski Piotr(M40 - 8)czas: 40.22
77.Miedziński Piotr(M30 - 24)czas: 41.40(RŻ)
105.Gnysiński Jacek(M50 - 11)czas: 43.46
122.Tabaka Zbigniew(M30 - 41)czas: 44.17(RŻ)
125.Dziedzic Grzegorz(M40 - 18)czas: 44.26
129.Bartnicki Jędrzej(M20 - 34)czas: 44.32
174.Olejniczak Krzysztof(M20 - 40)czas: 46.18
228.Dawiduk Aneta(K40 - 2)czas: 48.33(RŻ)
284.Miłosz Magdalena(K30 - 9)czas: 51.38
pełne wynikiukończyło: 448

36. Międzynarodowy Bieg Warciański, Koło 10 km 2016

23 października 2016 r.
152.Dziedzic Grzegorz(M40 - 37)czas: 43.58(RŻ)
218.Romek Andrzej(M40 - 57)czas: 47.11(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 471

VII Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego 2016

23 października 2016 r.
239.Dawiduk Aneta(K3 - 4)czas: 1.51.00
wynikiukończyło: 659

Lausanne Marathon

23 października 2016 r.
381.Dawid Rafał(M30-42)czas: 3.40.01
pełne wynikiukończyło: 1116

X Bieg do Gorących Źródeł, 10 km 2016

16 października 2016 r.
60.Wieła Mariusz(M30 - 22)czas: 38.56(RŻ)
68.Żórawski Kacper(M16 - 6)czas: 39.16(RŻ)
145.Miedziński Piotr(M30 - 50)czas: 41.43(RŻ)
231.Jasiewicz Tomasz(M30 - 86)czas: 43.58
280.Dziedzic Grzegorz(M40 - 81)czas: 44.59
368.Kłys Sebastian(M40 - 101)czas: 46.22
487.Romek Andrzej(M40 - 137)czas: 48.47
513.Maślak Marcin(M40 - 141)czas: 49.15(RŻ)
585.Dawiduk Aneta(K40 - 21)czas: 50.20
652.Chwiałkowska Anna(K20 - 20)czas: 51.43(debiut)
916.Tabaka Zbigniew(M20 - 173)czas: 57.25
917.Kicińska Sylwia(K30 - 65)czas: 57.26(RŻ)
pełne wynikiukończyło: 1450