363. | Obałka Szymon | (M60 - 9) | czas: 1.14.14 |
62. | Dziedzic Grzegorz | (M40 - 17) | czas: 46.59 |
89. | Proszewski Marek | (M40 - 18) | czas: 50.13 |
119. | Kłys Sebastian | (M40 - 12) | czas: 1.28.53 | (RŻ) |
584. | Błaszczyk Rafał | (M45 - 61) | czas: 1.46.01 | |
618. | Romek Andrzej | (M45 - 66) | czas: 1.46.55 | (RŻ) |
22. | Wieła Mariusz | (M30 - 12) | czas: 1.27.03 | |
202. | Karwasz Paulina | (K18-6) | czas: 1.54.04 | (debiut) |
63. | Ciepłucha Artur | (M40 - 14) | czas: 3.08.47 | (RŻ) |
171. | Miedziński Piotr | (M35 - 43) | czas: 3.33.52 | (RŻ) |
467. | Tabaka Zbigniew | (M35 - 108) | czas: 4.29.53 | (pacemaker na 4.30) |
200. | Romek Andrzej | (M40 - 50) | czas: 45.34 | (RŻ) |
33. | Wieła Mariusz | (M30 - 9) | czas: 39.28 | |
37. | Kłys Sebastian | (M40 - 10) | czas: 41.16 | |
39. | Bartnicki Jędrzej | (M20 - 18) | czas: 41.43 | (RŻ) |
71. | Miedziński Piotr | (M30 - 20) | czas: 44.07 | |
135. | Proszewski Marek | (M40 - 37) | czas: 48.29 | |
145. | Dawiduk Aneta | (K40 - 3) | czas: 49.05 | |
146. | Dziedzic Grzegorz | (M40 - 42) | czas: 49.05 | |
148. | Ciepłucha Artur | (K40 - 43) | czas: 49.06 | |
171. | Chojecka Weronika | (K30 - 10) | czas: 51.22 | |
176. | Walczak Sylwia | (K20-7) | czas: 52.01 | |
179. | Miłosz Magdalena | (K40 - 6) | czas: 52.04 | |
229. | Buda Jarosław | (M40 - 57) | czas: 57.17 | |
258. | Frankowska Aneta | (K20 - 11) | czas: 59.44 | (RŻ) |
48. | Żórawski Kacper | (M20 - 18) | czas: 38.15 | (RŻ) |
84. | Kłys Sebastian | (M40 - 21) | czas: 40.35 | (RŻ) |
145. | Tabaka Zbigniew | (M30 - 44) | czas: 43.21 | |
304. | Romek Andrzej | (M40 - 96) | czas: 47.13 | |
342. | Bartnicki Jędrzej | (M20 - 68) | czas: 48.05 | |
545. | Chojecka Weronika | (K30 - 19) | czas: 52.29 | |
550. | Miłosz Magdalena | (K40 - 15) | czas: 52.40 |
369. | Kuras-Smolnik Magdalena | (K - 75) | czas: 13.09.51 |
262. | Dziedzic Grzegorz | (M40 - 77) | czas: 46.28 |
1010. | Obałka Szymon | (M60 - 30) | czas: 1.16.57 |
26. | Dziedzic Grzegorz | (M40 - 6) | czas: 21.06 |
47. | Chwiałkowska Anna | (K20 - 3) | czas: 22.39 |
57. | Miłosz Magdalena | (K40 - 2) | czas: 23.53 |
4. | Żórawski Kacper | (M-4) | czas: 17:43 | (RŻ) |
8. | Wieła Mariusz | (M-8) | czas: 18:46 | |
11. | Miedziński Piotr | (M-11) | czas: 19:32 | (debiut) |
16. | Kłys Sebastian | (M-16) | czas: 20:13 | (RŻ) |
23. | Bartnicki Jędrzej | (M-22) | czas: 20:58 | (RŻ) |
31. | Dziedzic Grzegorz | (M-29) | czas: 21:52 | (RŻ) |
42. | Maślak Marcin | (M-38) | czas: 22:24 | (RŻ) |
47. | Chwiałkowska Anna | (K-6) | czas: 22:52 | |
57. | Proszewski Marek | (M-48) | czas: 23:59 | |
65. | Walczak Sylwia | (K-13) | czas: 24.26 | |
66. | Chojecka Weronika | (K-14) | czas: 24:51 |
26. | Żórawski Kacper | (M20 - 11) | czas: 18.10 | (RŻ) |
51. | Tabaka Zbigniew | (M30 - 16) | czas: 19.47 | (RŻ) |
116. | Chwiałkowska Anna | (K20 - 9) | czas: 22.52 | |
296. | Frankowska Aneta | (K20 - 26) | czas: 30.58 | (debiut) |
299. | Kicińska Sylwia | (K30 - 39) | czas: 31.11 | (debiut) |
86. | Kłys Sebastian | (M40 - 32) | czas: 1.34.31 | (RŻ) |
113. | Karwasz Paulina | (K20-4, Gm. Lubiewo -1) | czas: 1.20.52 | (debiut) |
1622. | Tabaka Zbigniew | (M30 - 545) | czas: 3.52.09 | (RŻ) |
1693. | Dawiduk Aneta | (K40 - 36) | czas: 3.53.37 | (RŻ) |
2852. | Kostrowicki Jakub | (M30 - 1152) | czas: 4.45.05 |
77. | Dziedzic Grzegorz | (M40 - 26) | czas: 45.27 | |
91. | Maślak Marcin | (M40 - 31) | czas: 46.17 | (RŻ) |
163. | Miłosz Magdalena | (K40 - 3) | czas: 51.49 | |
169. | Kardacka Anna | (K30-16) | czas: 52.10 | (debiut) |
207. | Buda Jarosław | (M40 - 56) | czas: 55.07 | (RŻ) |
7. | Tabaka Zbigniew | (M - 7) | czas: 1.41.25 |
1. | Zórawski Kacper | () | czas: 40.10 |
3. | Wieła Mariusz | () | czas: 40.54 |
5. | Miedziński Piotr | () | czas: 44.16 |
10. | Bartnicki Jędrzej | () | czas: 46.44 |
12. | Gnysiński Jacek | () | czas: 46.48 |
14. | Dziedzic Grzegorz | () | czas: 47.25 |
18. | Maślak Marcin | () | czas: 48.47 |
23. | Dawiduk Aneta | () | czas: 50.53 |
24. | Ciepłucha Artur | () | czas: 50.54 |
26. | Chwiałkowska Anna | () | czas: 51.25 |
39. | Chojecka Weronika | () | czas: 1.02.37 |
41. | Kicińska Sylwia | () | czas: 1.09.45 |
43. | Obałka Szymon | () | czas: 1.16.00 |
329. | Obałka Szymon | (M60 - 19) | czas: 1.15.13 |
19. | Ciepłucha Artur | (M40 - 5) | czas: 41.53 |
20. | Wieła Mariusz | (M30 - 8) | czas: 41.56 |
122. | Kicińska Sylwia | (K30 - 14) | czas: 1.09.21 |
52. | Dziedzic Grzegorz | (Pol. - 7) | czas: 47.18 |
71. | Maślak Marcin | (Pol. - 15) | czas: 49.51 |
88. | Chwiałkowska Anna | (Sł. Więz. - 14) | czas: 52.30 |
160. | Miedziński Piotr | (M30 - 71) | czas: 44.14 |
491. | Miłosz Magdalena | (K40 - 9) | czas: 51.11 |
26. | Wieła Mariusz | (M - 24) | czas: 2.15.33 |
53. | Tabaka Zbigniew | (M - 47) | czas: 2.28.04 |
58. | Miłosz Magdalena | (K40 - 2) | czas: 24.11 |
113. | Obałka Szymon | (M40plus-34) | czas: 34.51 |
169. | Żórawski Kacper | (M20 - 53) | czas: 39.26 | |
547. | Tabaka Zbigniew | (M30 - 225) | czas: 43.06 | (RŻ) |
1312. | Dziedzic Grzegorz | (M40 - 316) | czas: 47.00 | |
1587. | Romek Andrzej | (M40 - 376) | czas: 48.05 | |
2494. | Grzesiak Grzegorz | (M30 - 922) | czas: 51.09 | |
4329. | Walczak Sylwia | (K20-276) | czas: 56.56 | |
5622. | Kicińska Sylwia | (K30 - 598) | czas: 1.01.52 |
16. | Sieradz biega I | () | czas: 2.45.47 |
41. | Sieradz biega II | () | czas: 3.10.24 |
60. | Miłosz Magdalena | (K40 - 3) | czas: 22.43 |
90. | Chwiałkowska Anna | (K20 - 3) | czas: 24.31 |
4. | Obałka Szymon | (300 m ppl, M-60) | czas: 1.06.53 |
6. | Obałka Szymon | (800 m, M-60) | czas: 3.23.73 |
3. | Obałka Szymon | (2000 m zprz, M-60) | czas: 12.17.54 |
5. | Żórawski Kacper | (M-5) | czas: 40.43 |
10. | Walczuk Marcin | (M-9) | czas: 42.13 |
12. | Miedziński Piotr | (M-11) | czas: 43.17 |
13. | Wróblewski Piotr | (M-12) | czas: 43.36 |
15. | Tabaka Zbigniew | (M-14) | czas: 43.59 |
19. | Ciepłucha Artur | (M-18) | czas: 44.30 |
23. | Wieła Mariusz | (M-22) | czas: 45.58 |
26. | Gnysiński Jacek | (M-25) | czas: 46.32 |
30. | Bartnicki Jędrzej | (M-29) | czas: 47.01 |
37. | Dziedzic Grzegorz | (M-36) | czas: 48.17 |
39. | Kłys Sebastian | (M-38) | czas: 48.22 |
46. | Romek Andrzej | (M-44) | czas: 49.07 |
55. | Maślak Marcin | (M-53) | czas: 50.24 |
72. | Dawiduk Aneta | (K-7) | czas: 54.01 |
85. | Paszkowska Patrycja | (K-10) | czas: 57.20 |
86. | Chwiałkowska Anna | (K-11) | czas: 57.20 |
404. | Żórawski Kacper | (M20 - 107) | czas: 1.27.43 | (RŻ) |
425. | Ciepłucha Artur | (M40 - 123, ORG. - 14) | czas: 1.28.04 | (RŻ) |
661. | Wróblewski Piotr | (M40 - 182, ORG. - 19) | czas: 1.31.02 | (RŻ) |
771. | Miedziński Piotr | (M30 - 304) | czas: 1.32.25 | (RŻ) |
1594. | Bartnicki Jędrzej | (M20 - 304) | czas: 1.38.50 | |
1887. | Kołeczek Maciej | (M30 - 726) | czas: 1.40.25 | (RŻ) |
2226. | Gnysiński Jacek | (M50 - 134) | czas: 1.42.37 | |
2440. | Dziedzic Grzegorz | (M40 - 715) | czas: 1.43.49 | (RŻ) |
2620. | Kłys Sebastian | (M40 - 773) | czas: 1.44.43 | |
3130. | Maślak Marcin | (M40 - 932) | czas: 1.47.16 | (debiut) |
3385. | Grzesiak Grzegorz | (M30 - 1270) | czas: 1.48.33 | (debiut) |
4074. | Dawiduk Aneta | (K40 - 105) | czas: 1.51.37 | |
5291. | Miłosz Magdalena | (K40 - 190) | czas: 1.57.17 | (RŻ) |
8831. | Kicińska Sylwia | (K30 - 1017, ORG. - 116) | czas: 2.21.40 | (debiut) |
Drużynowo:. | () | czas: | ||
48. | Sieradzbiega | () | czas: 4.26.49 |
153. | Maślak Marcin | (M40 - 40) | czas: 51.18 |
179. | Miłosz Magdalena | (K40 - 8) | czas: 53.19 |
162. | Żórawski Kacper | (M20 49) | czas: 39.34 | |
471. | Tabaka Zbigniew | (M30 - 196) | czas: 43.35 | (RŻ) |
652. | Bartnicki Jędrzej | (M20 - 142) | czas: 44.56 | |
685. | Kłys Sebastian | (M40 - 176) | czas: 45.14 | |
795. | Kołeczek Maciej | (M30 - 322) | czas: 45.58 | (RŻ) |
877. | Dziedzic Grzegorz | (M40 - 230) | czas: 46.26 | |
1134. | Proszewski Marek | (M40 - 293) | czas: 47.48 | |
1398. | Grzesiak Grzegorz | (M40 - 541) | czas: 49.10 | (RŻ) |
1437. | Maślak Marcin | (M40 - 368) | czas: 49.21 | |
1525. | Miłosz Magdalena | (K40 - 35) | czas: 49.45 | |
1684. | Dawiduk Aneta | (K40 - 45) | czas: 50.35 |
6. | Walczuk Marcin | (kat. Sieradzin - 2) | czas: 58 km |
6. | Dawiduk Aneta | (kat. kobiet - 2; kat. Sieradzanka - 1) | czas: 58 km |
9. | Kostrowicki Jakub | () | czas: 50 km |
19. | Kicińska Sylwia | () | czas: 20 km |
22. | Kołeczek Maciej | () | czas: 14 km |
23. | Bartnicki Jędrzej | () | czas: 12 km |
23. | Błaszczyk Rafał | () | czas: 12 km |
23. | Ciepłucha Artur | () | czas: 12 km |
23. | Dziedzic Grzegorz | () | czas: 12 km |
23. | Florczak Wiesław | () | czas: 12 km |
23. | Grzesiak Grzegorz | () | czas: 12 km |
23. | Kłys Sebastian | () | czas: 12 km |
23. | Kuras-Smolnik Magdalena | () | czas: 12 km |
23. | Latus Kamila | () | czas: 12 km |
23. | Maślak Marcin | () | czas: 12 km |
23. | Olejniczak Krzysztof | () | czas: 12 km |
23. | Proszewski Marek | () | czas: 12 km |
23. | Tabaka Zbigniew | () | czas: 12 km |
23. | Walczak Sylwia | () | czas: 12 km |
23. | Wieła Maruisz | () | czas: 12 km |
23. | Żórawski Kacper | () | czas: 12 km |
334. | Obałka Szymon | (M60 - 17) | czas: 1.10.25 |
822. | Karwasz Paulina | (K27-12) | czas: 52.09 | (debiut) |
1171. | Tabaka Zbigniew | (M30 - 408) | czas: 56.24 | |
1356. | Kicińska Sylwia | (K30 - 127) | czas: 59.23 | |
1698. | Latus Kamila | (K30 - 210) | czas: 1.11.20 |
419. | Miedziński Piotr | (M30 - 155) | czas: 3.38.20 | (debiut) |
603. | Bartnicki Jędrzej | (M20 - 55) | czas: 3.51.51 | (RŻ) |
851. | Kostrowicki Jakub | (M30 - 284) | czas: 4.10.43 | (debiut) |
1260. | Kuras-Smolnik Magdalena | (K30 - 76) | czas: 5.23.10 |
246. | Jasiewicz Tomasz | (M30 - 99) | czas: 45.21 | |
338. | Maślak Marcin | (M40 - 81) | czas: 46.54 | (RŻ) |
388. | Błaszczyk Rafał | (M40 - 99) | czas: 47.30 | |
1586. | Kicińska Sylwia | (K30 - 140) | czas: 58.30 | |
1885. | Buda Jarosław | (M40 - 352) | czas: 1.02.30 |
503. | Ciepłucha Artur | (M40 - 173) | czas: 3.11.04 | (RŻ) |
1080. | Wróblewski Piotr | (M40 - 358) | czas: 3.26.42 | (RŻ) |
2858. | Dawiduk Aneta | (K40 - 59) | czas: 3.57.43 | (debiut) |
5215. | Tabaka Zbigniew | (M30 -1759) | czas: 4.59.35 | (pacemaker na 5 h) |
57. | Chwiałkowska Anna | (K20 - 1) | czas: 22.22 | (RŻ) |
147. | Obałka Szymon | (M60 - 4) | czas: 30.39 |
35. | Dziedzic Grzegorz | (M40 - 7) | czas: 23.36 | |
60. | Miłosz Magdalena | (K40 - 1) | czas: 25.05 | |
72. | Chwiałkowska Anna | (K20 - 2) | czas: 25.46 | |
75. | Paszkowska Patrycja | (K20 - 4) | czas: 25.55 | (debiut) |
86. | Żórawski Kacper | (M20 - 23) | czas: 1.28.32 | (RŻ) |
96. | Walczuk Marcin | (M40 - 22) | czas: 1.29.56 | (RŻ) |
184. | Miedziński Piotr | (M30 - 82) | czas: 1.36.48 | (RŻ) |
294. | Wróblewski Piotr | (M40 - 79) | czas: 1.41.35 | |
317. | Tabaka Zbigniew | (M30 - 136) | czas: 1.42.40 | (RŻ) |
335. | Gnysiński Jacek | (M50 - 21) | czas: 1.43.34 | |
726. | Miłosz Magdalena | (K40 - 22) | czas: 1.57.55 | (debiut) |
172. | Ciepłucha Artur | (M40 - 51) | czas: 3.17.47 | |
402. | Kłys Sebastian | (M40 - 145) | czas: 3.33.43 | (RŻ) |
1328. | Bartnicki Jędrzej | (M20 - 119) | czas: 4.12.57 |
75. | Tabaka Zbigniew | (M30 - 26) | czas: 44.29 | |
115. | Miłosz Magdalena | (K - 4) | czas: 48.21 | (RŻ) |
196. | Kicińska Sylwia | (K30 - 16) | czas: 59.31 |
155. | Bartnicki Jędrzej | (M18 - 35) | czas: 1.34.01 | (RŻ) |
164. | Kłys Sebastian | (M40 - 55) | czas: 1.34.31 | (RŻ) |
Kategoria kobiet. | () | czas: | |
3. | Chojecka Weronika | () | czas: 24.08 |
7. | Paszkowska Patrycja | () | czas: 24.25 |
15. | Kicińska Sylwia | () | czas: 31.45 |
Kategoria mężczyzn. | () | czas: | |
4. | Żórawski Kacper | () | czas: 17.54 |
14. | Dziedzic Grzegorz | () | czas: 21.22 |
16. | Tabaka Zbigniew | () | czas: 21.24 |
20. | Proszewski Marek | () | czas: 21.42 |
64. | Obałka Szymon | () | czas: 31.21 |
13. | Ciepłucha Artur | (M35-49 - 8) | czas: 40.55 |
34. | Gnysiński Jacek | (M50plus - 2) | czas: 44.33 |
35. | Kłys Sebastian | (M35-49 - 18) | czas: 44.38 |
53. | Dziedzic Grzegorz | (M35-49 - 27) | czas: 46.09 |
106. | Dawiduk Aneta | (K35-49 - 2) | czas: 51.12 |
143. | Chojecka Weronika | (K16-34 - 13) | czas: 57.12 |
144. | Tabaka Zbigniew | (M35-49 - 71) | czas: 57.13 |
18. | Obałka Szymon | () | czas: 12.29 |
5. | Obałka Szymon | (60 m, M-60) | czas: 9.93 |
3. | Obałka Szymon | (300 m, M-60) | czas: 56.70 |
135. | Tabaka Zbigniew | (M - 125) | czas: 3.52.55 |
140. | Jasiewicz Tomasz | (M - 129) | czas: 3.55.51 |
153. | Dawiduk Aneta | (K - 14) | czas: 3.59.29 |
21. | Kłys Sebastian | (M - 18) | czas: 1.49.18 |
5. | Ciepłucha Artur | (M - 5) | czas: 47.40 |
258. | Dziedzic Grzegorz | (M40 - 54) | czas: 23.06 | |
377. | Chwiałkowska Anna | (K20 - 14) | czas: 24.17 | (debiut) |
165. | Tabaka Zbigniew | (M30 - 50) | czas: 45.27 |
397. | Dawiduk Aneta | (K40 - 9) | czas: 51.44 |
39. | Dziedzic Grzegorz | (M - 35) | czas: 29.47 |
46. | Proszewski Marek | (M - 41) | czas: 30.49 |
8. | Ciepłucha Artur | (M - 7) | czas: 15.48 |
23. | Tabaka Zbigniew | (M - 22) | czas: 16.56 |
62. | Chwiałkowska Anna | (K - 7) | czas: 18.57 |
145. | Tabaka Zbigniew | (M30 - 54) | czas: 30.43 |
181. | Kicińska Sylwia | (K30 - 15) | czas: 33.19 |
182. | Dawiduk Aneta | (K40 - 4) | czas: 33.20 |
103. | Ciepłucha Artur | (M40 - 24) | czas: 1.01.10 | (RŻ) |
175. | Miedziński Piotr | (M30 - 66) | czas: 1.04.46 | (debiut) |
226. | Walczuk Marcin | (M40 - 59) | czas: 1.06.52 | (RŻ) |
262. | Kłys Sebastian | (M40 - 71) | czas: 1.08.15 | |
652. | Miłosz Magdalena | (K30 - 35) | czas: 1.18.58 | (debiut) |
1019. | Kicińska Sylwia | (K30 - 87) | czas: 1.35.57 | (debiut) |
93. | Tabaka Zbigniew | (M - 92) | czas: 43.52 | (RŻ) |
5084. | Latus Kamila | (K30 - 600) | czas: 1.07.32 |
50. | Ciepłucha Artur | (M40 - 11) | czas: 40.09 | |
60. | Miedziński Piotr | (M30 - 21) | czas: 40.42 | (RŻ) |
76. | Walczuk Marcin | (M40 - 17, kat. mund. - 21) | czas: 41.48 | |
94. | Bartnicki Jędrzej | (M20 - 26) | czas: 42.50 | (RŻ) |
119. | Dziedzic Grzegorz | (M40 - 27, kat. mund. - 29) | czas: 44.19 | |
209. | Żórawski Kacper | (M20 - 51) | czas: 48.40 |
154. | Ciepłucha Artur | (M40 - 34) | czas: 1.29.13 | |
470. | Kołeczek Maciej | (M30 - 171) | czas: 1.40.33 | (debiut) |
471. | Kłys Sebastian | (M40 - 109) | czas: 1.40.35 | |
691. | Romek Andrzej | (M45 - 51) | czas: 1.48.43 | (debiut) |