38. | Polowczyk Piotr | (M-34) | czas: 49.35 |
39. | Chojecka Weronika | (K-5) | czas: 51.25 |
30. | Tabaka Zbigniew | (M30-7) | czas: 5.12.47 |
32. | Dawiduk Aneta | (K40-1, K open- 5) | czas: 5.16.48 |
55. | Polowczyk Piotr | (K40-20) | czas: 50.46 |
58. | Chojecka Weronika | (K30-1) | czas: 51.13 |
63. | Dawiduk Aneta | (K40-1) | czas: 51.32 |
93. | Polowczyk Piotr | (M--85) | czas: 51.30 |
98. | Chojecka Weronika | (K-11) | czas: 51.55 |
13. | Walczuk Marcin | (M40-2) | czas: 8.55.21 | (RŻ) |
13. | Wieła Mariusz | (M-13) | czas: 18.11 | (RŻ-0.31) |
85. | Polowczyk Piotr | (M3-23) | czas: 1.39.06 |
141. | Błaszczyk Rafał | (M4-12) | czas: 1.51.05 |
8. | Wieła Mariusz | (M-8) | czas: 2.15.02 |
29. | Tabaka Zbigniew | (M-28) | czas: 2.41.04 |
46. | Dawiduk Aneta | (K-2) | czas: 2.48.39 |
69. | Chojecka Weronika | (K-6) | czas: 3.04.17 |
42. | Błaszczyk Rafał | (M3-7) | czas: 2.03.33 |
112. | Walczuk Marcin | (M-93) | czas: 7.29.10 |
28. | Gnysiński Jacek | (M60-6) | czas: 12.45 |
29. | Karwasz Paulina | (K-2) | czas: 1.12.47 |
6. | Polowczyk Piotr | (M40-5) | czas: 47.27 |
. | Błaszczyk Rafał | () | czas: 8,85 km |
. | Polowczyk Piotr | () | czas: 8,85 km |
65. | Karwasz Paulina | (K-1) | czas: 38.56 |
1815. | Piotrowski Krzysztof | (M50-179) | czas: 1.50.59 | (RŻ-2.46) |
2514. | Piotrowski Wojciech | (M30-716) | czas: 1.59.24 | (debiut) |
140. | Chojecka Weronika | (K30-6) | czas: 28.36 |
154. | Polowczyk Piotr | (K40-42) | czas: 28.58 |
24. | Gnysiński Jacek | (M60-4) | czas: 43.55 |
10. | Chojecka Weronika | (K-open-1, K30-1) | czas: 1.43.53 |
20. | Błaszczyk Rafał | (M50-3) | czas: 1.59.24 |
26. | Tabaka Zbigniew | (M30-8) | czas: 42.07 |
45. | Chojecka Weronika | (K-2, K30-1) | czas: 44.24 |
402. | Bartnicki Jędrzej | (M20-29) | czas: 3.35.46 |
403. | Błaszczyk Rafał | (M50-24) | czas: 3.35.46 |
9. | Walczuk Marcin | (M-8) | czas: 44.09 |
103. | Kardacka Anna | (K-15) | czas: 59.06 |
80. | Kłys Sebastian | (M40-18) | czas: 19.00 | (RŻ-1.12) |
207. | Tabaka Zbigniew | (M30-68) | czas: 20.44 | |
365. | Karwasz Paulina | (K20-7) | czas: 21.56 | |
371. | Chojecka Weronika | (K30-12) | czas: 21.57 | |
441. | Gnysiński Jacek | (M60-5) | czas: 22.20 | |
723. | Maślak Marcin | (M40-219) | czas: 24.00 | |
814. | Polowczyk Piotr | (M40-241) | czas: 24.26 | |
859. | Chwiałkowska Anna | (K20-24) | czas: 24.43 |
91. | Żórawski Kacper | (M20-15) | czas: 43.25 |
120. | Ciepłucha Artur | (M40-20) | czas: 45.03 |
276. | Piotrowski Wojciech | (M30-96) | czas: 50.26 |
281. | Piotrowski Krzysztof | (M50-33) | czas: 50.36 |
309. | Polowczyk Piotr | (M30-105) | czas: 51.00 |
50. | Błaszczyk Rafał | (M-34) | czas: 30 km |
87. | Chojecka Weronika | (K-28) | czas: 18 km |
87. | Tabaka Zbigniew | (M-60) | czas: 18 km |
66. | Gnysiński Jacek | (M50-10) | czas: 45.24 |
33. | Dziedzic Grzegorz | (M50-3) | czas: 20.27 |
53. | Chojecka Weronika | (K30-3) | czas: 21.08 |
95. | Chwiałkowska Anna | (K30-6) | czas: 22.46 |
102. | Polowczyk Piotr | (M30-27) | czas: 23.08 |
9. | Walczuk Marcin | (M-9) | czas: 44.39 |
148. | Kardacka Ann | (K-20) | czas: 1.02.28 |
206. | Romek Andrzej | (M50-21) | czas: 1.09.53 | (RŻ-3.12) |
376. | Piotrowski Krzysztof | (M50-43) | czas: 1.16.06 | (debiut) |
. | Walczak Sylwia | (K-3) | czas: 21.19 |
51. | Wieła Mariusz | (M30-9) | czas: 1.20.02 | (RŻ-01.31) |
255. | Ciepłucha Artur | (M45 -27) | czas: 1.29.41 |
286. | Walczuk Marcin | (M40-73) | czas: 37.54 |
23. | Dziedzic Grzegorz | () | czas: 42.14 | (RŻ-0.20) |
97. | Dawiduk Aneta | () | czas: 49.56 | |
170. | Frankowska Aneta | () | czas: 57.58 | (RŻ-1.46) |
46. | Ciepłucha Artur | (M40-15) | czas: 41.25 |
55. | Tabaka Zbigniew | (M30-16) | czas: 42.00 |
88. | Gnysiński Jacek | (M50-11) | czas: 44.49 |
104. | Chojecka Weronika | (K30-8) | czas: 45.55 |
2159. | Polowczyk Piotr | (M30-776) | czas: 48.57 | (RŻ) |
76. | Walczak Sylwia | (K20-2) | czas: 50.54 |
333. | Romek Andrzej | (M50-13) | czas: 1.40.29 | (RZ-2.28) |
136. | Karwasz Paulina | (K20-2) | czas: 44.58 |
91. | Chwiałkowska Anna | (K30-12) | czas: 1.29.45 |
58. | Proszewski Marek | (M-50) | czas: 49.10 |
65. | Walczak Sylwia | (M20-1) | czas: 22.22 |
165. | Romek Andrzej | (M50-12) | czas: 44.19 | (RŻ-0.54) |
842. | Dziedzic Grzegorz | (M50-36) | czas: 3.28.12 | (RŻ-20.29) |
1623. | Tabaka Zbigniew | (M30-633) | czas: 3.45.09 | (pacemaker) |
2610. | Chojecka Weronika | (K30-122) | czas: 4.00.09 | (debiut) |
2634. | Gnysiński Jacek | (M50-55) | czas: 4.03.28 |
404. | Bartnicki Jędrzej | (M20-38) | czas: 2.03.22 |
69. | Kłys Sebastian | (M40-19) | czas: 41.25 | |
234. | Romek Andrzej | (M50-27) | czas: 47.29 | |
267. | Dziedzic Grzegorz | (M50-32) | czas: 48.24 | |
350. | Polowczyk Piotr | (M30-105) | czas: 50.31 | |
373. | Piotrowski Krzysztof | (M50-50) | czas: 51.30 | (RŻ -0.02) |
6132. | Buda Jarosław | (M50-434) | czas: 2.13.21 |
291. | Kuras-Smolnik Magdalena | (K-52) | czas: 11.23.02 |
16. | Karwasz Paulina | (K-1, K20-1) | czas: 21.41 |
1795. | Miłosz Magdalena | (K40-53) | czas: 3.56.50 | (RŻ-5.19) |
1910. | Gnysiński Jacek | (M50-148) | czas: 3.58.40 |
124. | Romek Andrzej | (M50-12) | czas: 1.47.39 |
12. | Chojecka Weronika | (K30-3) | czas: 21.38 | |
13. | Dziedzic Grzegorz | (M50-1) | czas: 21.48 | |
24. | Proszewski Marek | (M40-5) | czas: 23.04 | |
36. | Piotrowski Krzysztof | (M50-6) | czas: 24.19 | (debiut) |
70. | Kicińska Sylwia | (K40-4) | czas: 36.38 |
620. | Karwasz Paulina | (K20-7) | czas: 1.45.12 |
623. | Tabaka Zbigniew | (M30-231) | czas: 1.45.14 |
1522. | Buda Jarosław | (M50-114) | czas: 1.58.34 |
27. | Dziedzic Grzegorz | (M50-4) | czas: 42.34 | (RŻ - 0.29) |
61. | Chojecka Weronika | (K30-1) | czas: 45.50 | |
73. | Miłosz Magdalena | (K40-1) | czas: 46.33 | |
97. | Proszewski Marek | (K40-21) | czas: 48.08 | |
120. | Chwiałkowska Anna | (K30-8) | czas: 49.30 | |
128. | Dawiduk Aneta | (K40-5) | czas: 50.10 | |
132. | Kardacka Anna | (K30-11) | czas: 50.17 | |
139. | Piotrowski Krzysztof | (M50-19) | czas: 51.32 | (debiut) |
193. | Struska Anna | (K20-9) | czas: 56.63 |
194. | Kuras-Smolnik Magdalena | (K-56) | czas: 4.40.53 |
1329. | Kardacka Anna | (K30-71) | czas: 1.52.42 | |
1641. | Buda Jarosław | (M50-132) | czas: 1.57.47 | (RŻ-0.32) |
72. | Karwasz Paulina | (K20-1, Gmina Lubiewo K-1) | czas: 1.10.35 | (RŻ) |
46. | Gnysiński Jacek | (M50-4) | czas: 46.01 |
113. | Polowczyk Piotr | (M30-29) | czas: 53.08 |
32. | Dziedzic Grzegorz | (M-31) | czas: 44.42 |
517. | Tabaka Zbigniew | (M30-176) | czas: 1.49.13 |
790. | Karwasz Paulina | (K20-14) | czas: 1.55.44 |
146. | Polowczyk Piotr | (M30-57) | czas: 23.56 | (RŻ) |
455. | Żórawski Kacper | (M20-106) | czas: 43.17 |
478. | Tabaka Zbigniew | (M30-210) | czas: 43.29 |
962. | Dziedzic Grzegorz | (M50-58) | czas: 46.33 |
1003. | Chojecka Weronika | (K30-24) | czas: 46.42 |
1093. | Proszewski Marek | (M40-283) | czas: 47.05 |