NASZE IMPREZY Aktualności | Sieradz biega
Strona główna
Regionalny Weekend Sportu
Aktualności
Najbliższe starty
Nasze wyniki
Stowarzyszenie
Galerie
Sylwetki zawodników
Porady biegowe
Trenuj z nami
Kalendarz biegów
Ultrabieganie
Triathlon
Odżywianie
Trening
Kontakt
NASZE IMPREZY

PARTNERZY
CZŁONKOWIE
WSPIERAJĄCY
PATRON MEDIALNY






Aktualności

Aktualności z roku: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013

30 maja 2019 r.
Open kobiety

1. Piekielna Marzena - 60 km - czas: 5.56.49
2. Pabiniak Aneta, Złoczew Team - 52 km - czas: 5.53.40
3. Kazimirowa Olga - 50 km - czas: 5.48.27
4. Chojecka Weronika, Sieradzbiega - 48 km - czas: 5.59.57
5. Karwasz Paulina, Chmielarz Team - 46 km - czas: 5.51.15
6. Karbowska Małgorzata, Złoczew Team 46 km - czas: 5.52.36

Open mężczyźni

1. Karwowski Michał, Epoka Nordica Łódź - 72 km - czas: 5.54.28
2. Borowski Adam - 70 km - czas: 5.53.35
3. Janecka Artur, Bieging Team Zelów - 70 km - czas: 5.54.14
4. Olkusz Adam, Rajsport Active - 68 km - 5.55.44
5. Stanowski Grzegorz, Forever Young - 64 km - 5.55.35
6. Brzozowski Jarek, Passion Life Joy Team - 62 km - 5.50.42


Najlepsza Biegaczka Ziemi Sieradzkiej

1. Pabiniak Aneta, Złoczew Team - czas: 5.53.40
2. Karbowska Małgorzata, Złoczew Team - 46 km - czas: 5.52.36
3. Kuras-Smolnik Magda, Sieradzbiega - 46 km - czas: 5.56.17

Najlepszy Biegacz Ziemi Sieradzkiej

1. Putyński Andrzej - 54 km - czas: 5.55.15
2. Perzyna Marcin, HSV Przebiegli Sieradz - 54 km - czas: 5.57.06
3. Modrańka Damian, Rajsport Active - 52 km - czas: 5.54.23

open:

1 Karwowski Michał (82) M ( 1) Łódź, Epoka Nordica Łódź 72 km 05:54:28
2 Borowski Adam (23) M ( 2) Inowrocław 70 km 05:53:35
3 Janecka Artur (66) M ( 3) Łask, Bieging Team Zelów 70 km 05:54:14
4 Olkusz Adam (148) M ( 4) Pabianice, Rajsport Active 68 km 05:55:44
5 Stanowski Grzegorz (205)M ( 5) Łódź, Forever Young 64 km 05:55:35
6 Brzozowski Jarek (25) M ( 6) Kamiensk, Passion Life Joy Team, 62 km 05:50:42
7 Pazdej Piotr (159) M ( 7) Pabianice, Ultramaraton Leśna Doba Chia Charge, 62 km 05:56:46
8 Piekielna Marzena (163) K ( 1) Żdżary, 60 km 05:56:49
9 Bohatikov Yevhen (21) M ( 8) Kalisz, Raj sport activ, 58 km 05:51:45
10 Putyński Andrzej (182) M ( 9) Sieradz, 54 km 05:55:15
11 Perzyna Marcin (162) M ( 10) Sieradz, Hsv Przebiegli Sieradz 54 km 05:57:06
12 Pabiniak Aneta (155) K ( 2) Złoczew, Złoczew TEAM 52 km 05:53:40
13 Modranka Damian (139) M ( 11) Sieradz, Rajsport Active, 52 km 05:54:23
14 Frontczak Marek (46) M ( 12) Kalisz, 52 km 05:57:55
15 Agaciak Daniel (2) M ( 13) Sieradz, Rajsport Active 50 km 05:45:38
16 Kazimirov Aleksandr (250) M ( 14) Kalisz, 50 km 05:48:27
17 Kazimirowa Olga (83) K ( 3) Kalisz, 50 km 05:57:51
18 Pasikowski Seweryn (156) M ( 15) Łask, 48 km 05:43:09
19 Chojecka Weronika (29) K ( 4) Orzeżyn, Sieradzbiega.pl 48 km 05:59:57
20 Kulig Tomasz (110) M ( 16) Wrocław, 46 km 05:22:37
21 Karwasz Paulina (81) K ( 5) Toruń, CHMIELARZ TEAM 46 km 05:51:15
22 Łaski Krzysztof (122) M ( 17) Łódż, Biegiem po Piwo 46 km 05:51:46
23 Karbowska Małgorzata (78) K ( 6) Złoczew, Złoczew TEAM 46 km 05:52:36
24 Kuras-Smolnik Magda (111) K ( 7) Chojne, Sieradzbiega.pl 46 km 05:56:17
25 Chwiałkowska Anka (30) K ( 8) Sieradz, Sieradzbiega.pl 46 km 05:58:15
26 Pabiniak Andrzej (154) M ( 18) Złoczew, Złoczew TEAM 44 km 05:30:53
27 Kurzajczyk Mariusz (112) M ( 19) Kościelna Wieś, Klub Biegacza Supermaratończyk 22 44 05:35:04
28 Pabiniak Adrian (153) M ( 20) Złoczew, Złoczew TEAM , 44 km 05:44:23
29 Jastrzębski Jacek (70) M ( 21) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola , 44 km 05:56:21
30 Mikulski Piotr (136) M ( 22) Aleksandrów Łódzki, Crossrunshop Team , 42 km 04:18:36
31 Łakomy Dariusz (121) M ( 23) Kolonia Bałucz, Nihil Nimis , 40 km 05:58:00
32 Stanowska Katarzyna (204) K ( 9) Łódź, 38 km 05:43:50
33 Głodek Marcin (49) M ( 24) Łask, Bieguny Team Zelów , 36 km 02:52:03
34 Witkowska Beata (238) K ( 10) Łódź, Epoka Nordica , 36 km 05:43:04
35 Pieniążek Katarzyna (164) K ( 11) Tomaszów Mazowiecki, CHMIELARZ TEAM /#BIEGACZE , 36 km 05:49:50
36 Włodarczyk Tomasz (243) M ( 25) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola , 34 km 03:24:17
37 Rychliński Artur (190) M ( 26) Zdunska Wola, BBL Zdunska Wola , 32 km 02:52:05
38 Sowała Marek (201) M ( 27) Sieradz, 1.dlot , 32 km 03:05:55
39 Wągrowski Piotr (228) M ( 28) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola , 32 km 03:09:29
40 Hendrykowski Krzysztof (63) M ( 29) Bełchatów, Warach-Rowery , 32 km 03:12:56
41 Kociołek Krzysztof (94) M ( 30) Piotrków Trybunalski, Lubrykant Mafia , 32 km 03:22:00
42 Okoliczna Anna (145) K ( 12) Brąszewice, ZłoczewTEAM , 32 km 04:50:29
43 Szymczak Tomasz (221) M ( 31) Kalisz, Pratt Whitney Kalisz , 30 km 02:50:50
44 Kałuża Radosław (76) M ( 32) Bełchatów, Warach-Rowery , 30 km 02:58:03
45 Złomańczuk Adam (248) M ( 33) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola , 30 km 03:02:29
46 Dwornicki Aleksander (42) M ( 34) Sieradz, 30 km 03:16:35
47 Karbowski Mariusz (79) M ( 35) Złoczew, Złoczew TEAM , 30 km 03:32:07
48 Bogus Agnieszka (20) K ( 13) Burzenin, 30 km 04:09:53
49 Kociołek Łukasz (95) M ( 36) Zduńska Wola, Biegiem Po Marzenia Team 28 km 02:49:11
50 Kempka Marcin (84) M ( 37) Gliwice, 26 km 02:22:50
51 Skibiński Michał (197) M ( 38) Młodawin Górny, Bbl Zduńska Wola 24 km 02:12:46
52 Skibiński Tomasz (198) M ( 39) Zapolice, Bbl Zduńska Wola 24 km 02:12:48
53 Laszczak Stanislaw (115) M ( 40) Łask, Bbl Zduńska Wola 24 km 02:35:42
54 Lisowski Patryk (120) M ( 41) Sieradz, 24 km 02:36:02
55 Jeziorny Maciej (73) M ( 42) Sieradz, 24 km 02:36:52
56 Płóciennik Lena (172) K ( 14) Zduńska Wola, 24 km 02:58:27
57 Putyńska Marzena (181) K ( 15) Sieradz, 24 km 03:10:00
58 Łukasiewicz Adam (123) M ( 43) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 22 km 01:52:09
59 Wąsicki Artur (232) M ( 44) Dobroń, 22 km 01:56:50
60 Gnysiński Jacek (51) M ( 45) Sieradz, Sieradzbiega.pl 22 km 01:58:12
61 Miłek Artur (138) M ( 46) Sieradz, 22 km 02:00:53
62 Proszewski Marek (179) M ( 47) Sieradz, Sieradzbiega.pl 22 km 02:03:19
63 Miedziński Piotr (133) M ( 48) Sieradz, Sieradzbiega.pl 22 km 02:03:37
64 Śliwiński Marek (200) M ( 49) Chodzież, PCH_RUN 22 km 02:03:40
65 Wawrzyniak Przemek (234) M ( 50) Sieradz, 22 km 02:06:22
66 Bogacki Adam (19) M ( 51) Łask, Raisport Active 22 km 02:07:03
67 Kwiatkowski Paweł (113) M ( 52) Łask, Rajsport Active 22 km 02:07:03
68 Rychlińska Małgorzata (189) K ( 16) Zdunska Wola, BBL Zdunska Wola 22 km 02:07:12
69 Świtała Marek (213) M ( 53) Rembów, Złoczew TEAM 22 km 02:18:01
70 Szymczak Katarzyna (220) K ( 17) Kalisz, 22 km 02:18:15
71 Struzik Adam (207) M ( 54) Łask, Bieging Team Zelów 22 km 02:24:50
72 Cłapka Piotr (36) M ( 55) Sieradz, Rajsport Active 22 km 02:45:54
73 Barton Maria (11) K ( 18) Sieradz, 22 km 02:49:30
74 Błasiak Tomasz (15) M ( 56) Sieradz, Grupa Sieradz 22 km 03:40:31
75 Płuciennik Łukasz (174) M ( 57) Sieradz, 20 km 01:35:54
76 Graś Damian (58) M ( 58) Sieradz , 20 km 01:49:55
77 Kozubek Seweryn (103) M ( 59) Sieradz , 20 km 01:52:43
78 Kozubek Sebastian (102) M ( 60) Sieradz , 20 km 01:52:46
79 Kikowski Grzegorz (89) M ( 61) Wróblew , 20 km 01:53:49
80 Spałek Sławomir (202) M ( 62) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 20 km 01:58:37
81 Czekalik Arkadiusz (37) M ( 63) Sieradz , 20 km 01:58:48
82 Leśniczak Magda (118) K ( 19) Inczew, Rajsport Active 120 km 01:58:48
83 Domagalski Paweł (40) M ( 64) Sieradz, Hsv Przebiegli Sieradz 20 km 01:59:27
84 Hesse Zbigniew (64) M ( 65) Zduńska Wola ,Bbl Zduńska Wola 20 km 02:00:37
85 Jaros Mateusz (68) M ( 66) Ewinów, KB Geotermia Uniejów 20 km 02:06:07
86 Szymański Dariusz (219) M ( 67) Sieradz , 20 km 02:07:12
87 Głowiński Damian (50) M ( 68) Zagłówki, Bieging Team Zelów 20 km 02:11:06
88 Malczewska Karina (128) K ( 20) Sieradz , 20 km 02:12:57
89 Kijewska-Raj Karolina (88) K ( 21) Stoczki, 20 km 02:17:39
90 Bernecka Bożena (12) K ( 22) Łódź , 20 km 02:31:00
91 Rogala Izabela (185) K ( 23) Sieradz , 20 km 03:10:02
92 Puławska Karina (180) K ( 24) Sieradz , 18 km 01:53:49
93 Zawodnik Anonimowy (147) M ( 69) Zgierz, 18 km 02:01:15
94 Imiński Cezary (65) M ( 70) Zgierz , 18 km 02:12:00
95 Wieła Mario (235) M ( 71) Brzeźnio, Sieradzbiega.pl 18 km 02:21:47
96 Szałwińska Ewa (217) K ( 25) Bełchatów, KB Spartakus 18 km 02:21:59
97 Witkowski Robert (239) M ( 72) Sieradz , 16 km 01:21:50
98 Sulikowska Agnieszka (209) K ( 26) Sieradz, Rajsport Active 16 km 01:28:10
99 Skąpski Karol (195) M ( 73) Lasek ,TomTom Runners 16 km 01:28:27
100 Banasiak Łukasz (8) M ( 74) Sieradz ,TO PAKA TRIATHLON TEAM 16 km 01:29:27
101 Banasiak Damian (7) M ( 75) Sieradz ,TO PAKA TRIATHLON TEAM 16 km 01:31:10
102 Majczak Paweł (127) M ( 76) Sieradz, 16 km 01:31:36
103 Matusiak Paweł (132) M ( 77) Sieradz, 16 km 01:33:37
104 Rogala Anna (184) K ( 27) Sieradz , 16 km 01:37:00
105 Musiała Mariusz (140) M ( 78) Złoczew, Złoczew TEAM 16 km 01:46:45
106 Dudczak Aleksandra (41) K ( 28) Sieradz , 16 km 01:46:48
107 Kępińska Anna (85) K ( 29) Sieradz , 16 km 01:46:48
108 Gurazda Halina (62) K ( 30) Pabianice, 16 km 01:48:20
109 Pietrucha Grzegorz (165) M ( 79) Sieradz, 16 km 01:52:25
110 Zawodnik Anonimowy (52) M ( 80) Pleszew, 16 km 01:57:06
111 Ciesielski Sebastian (32) M ( 81) Charłupia Mała, 16 km 01:57:12
112 Dawiduk Aneta (38) K ( 31) Sieradz, Sieradzbiega.pl 16 km 05:08:40
113 Bislimi Anita (13) K ( 32) Zgierz , 16 km 05:49:34
114 Ostojska Katarzyna (152) K ( 33) Jawor, Bieging Team Zelów 14 km 01:08:43
115 Urbański Mirosław (227) M ( 82) Sieradz, 14 km 01:09:10
116 Korbel Marek (97) M ( 83) Sieradz , 14 km 01:14:35
117 Plewa Arkadiusz (170) M ( 84) Sieradz , 14 km 01:15:02
118 Walczak Jacek (229) M ( 85) Sieradz , 14 km 01:17:14
119 Andrysiak Paweł (3) M ( 86) Sieradz ,TO PAKA TRIATHLON TEAM 14 km 01:19:17
120 Kardacka Anna (80) K ( 34) Sieradz , 14 km 01:19:28
121 Ciszewski Alvaro (34) M ( 87) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 14 km 01:20:22
122 Stępniak Marlena (206) K ( 35) Błaszki , 14 km 01:21:44
123 Matusiak Joanna (131) K ( 36) Sieradz , 14 km 01:22:01
124 Ciszewski Arkadiusz (35) M ( 88) Sieradz, 14 km 01:23:21
125 Zawodnik Anonimowy (242) M ( 89) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 14 km 01:29:30
126 Kowalczyk Władysław (100) M ( 90) Sieradz, SIERADZ 14 km 01:31:18
127 Wojdyn Jacek (244) M ( 91) Łódź, Hsv Przebiegli Sieradz 14 km 01:32:50
128 Bogacka Aleksandra (18) K ( 37) Łask, Raisport Active 14 km 01:36:02
129 Paszkowska Patrycja (157) K ( 38) Sieradz, Sieradzbiega.pl 14 km 01:37:16
130 Skibińska Kasia (196) K ( 39) Zapolice, Bbl Zduńska Wola 14 km 01:37:32
131 Grzebski Janusz (59) M ( 92) Sieradz, 14 km 01:40:03
132 Kaczmarek Piotr (74) M ( 93) Sieradz, 14 km 01:40:43
133 Zawodnik Anonimowy (105) M ( 94) Grójec Wielki, 14 km 01:47:38
134 Kłos Filip (92) M ( 95) Buczek, Bieging Team Zelów 14 km 02:39:16
135 Frankowska Aneta (45) K ( 40) Sieradz, Sieradzbiega.pl 14 km 03:06:36
136 Marczak Bartłomiej (129) M ( 96) Zgierz, Skoczkowie z Łodzi 14 km 05:49:35
137 Kubicki Adrian (109) M ( 97) Sieradz, SCANFIL 12 km 01:02:25
138 Adrian Piotr (1) M ( 98) Sieradz, 12 km 01:05:07
139 Grabiasz Radek (57) M ( 99) Zduńska Wola, Karton Polska RUNTEAM 12 km 01:05:09
140 Krata Adam (104) M (100) Zelów, Bieging Team Zelów 12 km 01:05:11
141 Staniewski Jakub (203) M (101) Chodzież, PCH_RUN 12 km 01:05:22
142 Pelian Mariusz (160) M (102) Zelów, Bieging Team Zelów 12 km 01:07:44
143 Grzesiak Grzegorz (60) M (103) Sieradz, Sieradzbiega.pl 12 km 01:09:05
144 Dziedzic Grzegorz (43) M (104) Sieradz, Sieradzbiega.pl 12 km 01:09:06
145 Gotkowicz Paulina (53) K ( 41) Sieradz, Rajsport Active 12 km 01:09:34
146 Angulski Zbigniew (4) M (105) Warta, 12 km 01:10:19
147 Niewiadomska Ewa (142) K ( 42) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:11:20
148 Wrzesińska Monika (246) K ( 43) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:11:20
149 Kosecki Arkadiusz (99) M (106) Sieradz, PKS Chłopcy z Ferajny 12 km 01:14:45
150 Jędrzejak Ewelina (71) K ( 44) Sieradz, 12 km 01:15:24
151 Chaładaj Sławomir (27) M (107) Sieradz , 12 km 01:16:29
152 Chlebicz Pawel (28) M (108) Sieradz , 12 km 01:16:31
153 Ciolek Tomasz (33) M (109) Sieradz ,SIERADZ 12 km 01:16:32
154 Pluskota Aleksandra (171) K ( 45) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:17:11
155 Tokaj Krzysztof (224) M (110) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:17:19
156 Kubiak Andrzej (108) M (111) Warta, GB ZWiK Warta 12 km 01:19:53
157 Jeziorna Katarzyna (72) K ( 46) Sieradz, 12 km 01:20:35
158 Sieminski Sławomir (192) M (112) Sieradz, 12 km 01:22:18
159 Świerczyński Krzysiek (212) M (113) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:22:31
160 Banasiak Anna (6) K ( 47) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:22:56
161 Świerczyńska Sylwia (211) K ( 48) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 12 km 01:22:58
162 Szamol Sebastian (218) M (114) Pabianice, 12 km 01:24:02
163 Bodzak Mateusz (17) M (115) Sieradz, Orki z Majorki 12 km 01:24:15
164 Gozdalik Sławomir (56) M (116) Wiechutki, 12 km 01:29:25
165 Lisowska Izabela (119) K ( 49) Sieradz , 12 km 01:34:25
166 Okoliczny Łukasz (146) M (117) Brąszewice, Złoczew TEAM 12 km 01:44:26
167 Rogala Maciej (186) M (118) Sieradz, 12 km 01:49:57
168 Kicińska Sylwia (86) K ( 50) Sieradz, Sieradzbiega.pl 12 km 02:03:20
169 Osetek Dawid (150) M (119) Sieradz, Sieradzbiega.pl 12 km 02:20:42
170 Rejmonczyk Wojtek (183) M (120) Zelów, Bieging Team Zelów 12 km 02:33:15
171 Wierucka Małgorzata (236) K ( 51) Gruszczyce, 12 km 03:52:25
172 Obałka Szymon (144) M (121) Sieradz, PZLA-TORUN 12 km 04:42:59
173 Latus Kamila (117) K ( 52) Widawa, Sieradzbiega.pl 12 km 05:37:11
174 Gabrysiak Marcin (47) M (122) Sieradz, Rajsport Active 10 km 00:44:46
175 Kierniakiewicz Krzysztof (87) M (123) Sieradz, 10 km 00:47:59
176 Siess Jarosław (194) M (124) Pabianice, 10 km 00:49:06
177 Piotrowski Krzysztof (168) M (125) Sieradz, Sieradzbiega.pl 10 km 00:54:48
178 Perdek Robert (161) M (126) Sieradz, 10 km 00:55:14
179 Świątek Dariusz (210) M (127) Sieradz, 10 km 00:55:20
180 Szadkowski Przemysław (214) M (128) Buczek, 10 km 00:55:40
181 Proce Krzysztof (176) M (129) Brzeźnio, 10 km 00:56:32
182 Rosłan Bartłomiej (188) M (130) Sieradz, 10 km 00:56:41
183 Kryściak Henryk (107) M (131) Sieradz, 10 km 00:57:14
184 Gacka Sylwia (48) K ( 53) Łask, 10 km 00:58:44
185 Proszewska Agata (178) K ( 54) Sieradz, 10 km 00:59:44
186 Jankowski Marcin (67) M (132) Sieradz, 10 km 01:00:18
187 Wzgarda Edyta (247) K ( 55) Sieradz , 10 km 01:00:20
188 Grzesiak Łukasz (61) M (133) Sieradz , 10 km 01:00:31
189 Kowalczyk Roman (24) M (134) Sieradz , 10 km 01:01:45
190 Kłos Ewelina (91) K ( 56) Buczek, Bieging Team Zelów 10 km 01:02:34
191 Struzik Małgorzata (208) K ( 57) Łask, Bieging Team Zelów 10 km 01:02:34
192 Osiewała Paweł (151) M (135) Sieradz , 10 km 01:07:04
193 Płóciennik Marlena (173) K ( 58) Zduńska Wola, Bbl Zduńska Wola 10 km 01:08:38
194 Majchrzak-Wojdera Katarzyna (126) K ( 59) Łódź, 10 km 01:09:43
195 Gozdalik Aleksandra (54) K ( 60) Sieradz , 10 km 01:12:08
196 Gozdalik Małgorzata (55) K ( 61) Sieradz , 10 km 01:12:08
197 Banasiak Piotr (9) M (136) Ozorków ,KRZAL ADVENTURE TEAM 10 km 01:12:47
198 Skupińska Ewelina (199) K ( 62) Sieradz ,Sieradzbiega.pl 10 km 01:13:26
199 Nawrocki Daniel (141) M (137) Sieradz, 10 km 01:13:29
200 Piotrowska Paulina (167) K ( 63) Sieradz, 10 km 01:13:31
201 Kamańczyk Michał (77) M (138) Sieradz , 10 km 01:13:47
202 Witman Iwona (240) K ( 64) Łódź , RYSIOTEAM 10 km 01:14:40
203 Kolasińska Katarzyna (96) K ( 65) Łask, 10 km 01:15:02
204 Milek Arkadiusz (137) M (139) Sieradz, PKS Chłopcy z Ferajny 10 km 01:16:02
205 Witman Tomasz (241) M (140) Łódź, RYSIOTEAM 10 km 01:17:30
206 Szaflik Anna (215) K ( 66) Łask, 10 km 01:20:21
207 Szaflik Mariusz (216) M (141) Łask, Łódzkie Morsy 10 km 01:20:22
208 Zawodnik Anonimowy (134) K ( 67) Wieluń, 10 km 01:20:32
209 Zawodnik Anonimowy (114) K ( 68) Złoczew, 10 km 01:20:40
210 Pijanka-Kłys Joanna (166) K ( 69) Sieradz , 10 km 01:22:13
211 Kordelas Grzegorz (98) M (142) Łódź, Łódź Running Team 10 km 01:27:54
212 Olszewski Wiktor (149) M (143) Sieradz ,Rajsport Active 10 km 01:48:39
213 Tabaka Zbyszek (222) M (144) Goszczanów, Sieradzbiega.pl 10 km 02:03:20
214 Walczuk Marcin (231) M (145) Brzeźnio, Sieradzbiega.pl 10 km 02:05:07
215 Florczak Wiesław (44) M (146) Sieradz, Sieradzbiega.pl 10 km 02:24:13
216 Krejner Karolina (106) K ( 70) Sieradz , 10 km 02:38:40
217 Bartnicki Jędrek (10) M (147) Sieradz ,Sieradzbiega.pl 10 km 02:38:42
218 Błaszczyk Rafał (16) M (148) Sieradz ,Sieradzbiega.pl 10 km 03:31:44
219 Buda Jarek (26) M (149) Sieradz, Sieradzbiega.pl 10 km 03:31:44
220 Jasiewicz Tomek (69) M (150) Sieradz ,Sieradzbiega.pl 10 km 03:31:44
221 Ciepłucha Artur (31) M (151) Tumidaj, Sieradzbiega.pl 10 km 04:10:55
222 Kłys Sebastian (93) M (152) Sieradz ,Sieradzbiega.pl 10 km 04:10:55
223 Mikołajczyk Maciej (135) M (153) Sieradz, Husaria Race Team 10 km 04:30:13
224 Zawodnik Anonimowy (223) M (154) Sieradz , 10 km 04:32:59
225 Włochacz Piotr (245) M (155) Sieradz , 10 km 05:54:53
226 Borowiecki Marcin (22) M (156) Sieradz , 8 km 00:59:31
227 Maślak Marcin (130) M (157) Sieradz, Sieradzbiega.pl 4 km 01:31:36
228 Błasiak Martyna (14) K ( 71) Sieradz, Rajsport Active 4 km 03:45:21
16 kwietnia 2019 r.
Szanowne Biegaczki i Biegacze
Lista startowa już się zapełniła :) mamy 250 😊

Jak co roku tworzymy listę rezerwową.
Warto się na nią zapisywać. Nasze 4-letnie doświadczenie pokazuje bowiem, że ok. 15-20% pierwotnie zapisanych uczestników z różnych powodów nie bierze ostatecznie udziału w zawodach. Osoby z listy rezerwowej zaraz po zwolnieniu miejsca, będą informowani o przydzielaniu do listy startowej.
Uczestnicy z listy rezerwowej na liście startowej mają oznaczenie „Lista Rezerwowa”

4 kwietnia 2019 r.
Zapisy ruszają :)

Przypominamy tradycyjnie o obowiązku potwierdzenia udziału w biegu, zgodnie z Regulaminem:
(...)
"2. Warunkiem uczestnictwa jest również jego potwierdzenie drogą mailową (na adres:
cross@sieradzbiega.pl) lub SMS-ową (nr: 513 009 350 lub 602 478 393) w dniu 14 lub 15 maja 2019 r."
(...)

limit: 250 uczestników
decyduje kolejność zgłoszeń
regulamin: https://dostartu.pl/statute_files/3311_pl.pdf
30 marca 2019 r.
Do Stowarzyszenia dołacza z dniem dzisiejszym Krzysiek. Biega od 2 lat, ma za sobą starty w 2 półmaratonach. 7 kwietnia zadebiutuje podówjnie - w barwach Sieradz bieg i - przede wszystkim - w maratonie :)

Witamy :)
» więcej   
29 marca 2019 r.
Szanowni Biegaczki i Biegacze!

Termin V Sieradzkiego Crossu Towarzyskiego to:

niedziela, 26 maja 2019 r.

Zaczynamy jak co roku o godz. 11.00. Zapisy ruszą na początku marca. Wkrótce więcej szczegółów.

Zapraszamy