NASZE IMPREZY Nasze wyniki | Sieradz biega
Strona główna
Regionalny Weekend Sportu
Aktualności
Najbliższe starty
Nasze wyniki
Stowarzyszenie
Galerie
Sylwetki zawodników
Porady biegowe
Trenuj z nami
Kalendarz biegów
Ultrabieganie
Triathlon
Odżywianie
Trening
Kontakt
NASZE IMPREZY

PARTNERZY
CZŁONKOWIE
WSPIERAJĄCY
PATRON MEDIALNY






Nasze wyniki

18 sierpnia 2019 r.
517.Tabaka Zbigniew(M30-176)czas: 1.49.13
27 lipca 2019 r.
455.Żórawski Kacper(M20-106)czas: 43.17
478.Tabaka Zbigniew(M30-210)czas: 43.29
962.Dziedzic Grzegorz(M50-58)czas: 46.33
1003.Chojecka Weronika(K30-24)czas: 46.42
1093.Proszewski Marek(M40-283)czas: 47.05
27 lipca 2019 r.
269.Błaszczyk Rafał(M50-24)czas: 2.47.05
270.Bartnicki Jędrzej(M20-24)czas: 2.47.07
21 lipca 2019 r.
83.Tabaka Zbigniew(M30-32)czas: 1.36.32
89.Ciepłucha Artur(M40-31)czas: 1.37.20
179.Gnysiński Jacek(M50-9)czas: 1.45.39
189.Miłosz Magdalena(K40-3)czas: 1.46.19(RŻ-5.08)
242.Chojecka Weronika(K30-13)czas: 1.50.26
483.Piotrowski Krzysztof(M50-38)czas: 2.06.41
13 lipca 2019 r.
21.Walczak Sylwia(K-open-2)czas: 22.57
13 lipca 2019 r.
34.Walczak Sylwia(K29-1)czas: 22.45
13 lipca 2019 r.
32.Walczuk Marcin(M40-15)czas: 15.52.57
7 lipca 2019 r.
81.Gnysiński Jacek(M50-6)czas: 45.32
142.Dawiduk Aneta(K40-3)czas: 51.18
7 lipca 2019 r.
31.Dziedzic Grzegorz(M50-1)czas: 20.32
52.Walczak Sylwia(K20-2)czas: 21.17
81.Chwiałkowska Anna(K30-10)czas: 22.39
29 czerwca 2019 r.
12.Dziedzic Grzegorz(M50-1)czas: 21.13
49.Chwiałkowska Anna(K30-3)czas: 25.38
21 czerwca 2019 r.
73.Błaszczyk Rafał(M-52)czas: 20 km
21 czerwca 2019 r.
18.Chojecka Weronika(K-1)czas: 21.35
24.Walczak Sylwia(K-4)czas: 22.25
21 czerwca 2019 r.
334.Dawiduk Aneta(K40-10)czas: 1.53.17
21 czerwca 2019 r.
.Kuras-Smolnik Magdalena()czas: 70 km
.Tabaka Zbigniew()czas: 70 km
16 czerwca 2019 r.
6.Ciepłucha Artur(M-6)czas: 43.29
8.Tabaka Zbigniew(M-8)czas: 46.33
12.Chojecka Weronika(K-1)czas: 47.45
16 czerwca 2019 r.
47.Dziedzic Grzegorz(M50-4)czas: 21.55
208.Latus Kamila(K30-38)czas: 34.24
9 czerwca 2019 r.
3778.Wieła Mariusz(M30-1722)czas: 9.27.03
8 czerwca 2019 r.
72.Chojecka Weronika(K30-3)czas: 21.00
91.Walczak Sylwia(K20-7)czas: 21.33(RŻ-0.10)
125.Chwiałkowska Anna(K30-8)czas: 22.39
172.Buda Jarosław(M50-12)czas: 24.31(debiut)
8 czerwca 2019 r.
21.Gnysiński Jacek - czas: 45()czas: 45.40
47.Dawiduk Aneta - czas: 51()czas: 51.12
2 czerwca 2019 r.
39.Piotrowski Krzysztof(M50-9)czas: 1.57.45
2 czerwca 2019 r.
15.Romek Andrzej(M50-1)czas: 50.08
2 czerwca 2019 r.
17.Tabaka Zbigniew(M30-1)czas: 31.22
30.Chojecka Weronika(K30-1)czas: 33.41
2 czerwca 2019 r.
1.Walczak Sylwia(K-1)czas: 22.29
1 czerwca 2019 r.
94.Walczak Sylwia(K20-3)czas: 21.49
1 czerwca 2019 r.
7.Ciepłucha Artur(M-7)czas: 41.16
26 maja 2019 r.
19.Chojecka Weronika(K-4)czas: 5.59.57(48 km)
24.Kuras-Smolnik Magdalena(Sieradzanka - 3)czas: 5.52.36(46 km)
25.Chwiałkowska Anna()czas: 5.58.15(46 km)
60.Gnysiński Jacek()czas: 22 km
62.Proszewski Marek()czas: 22 km
63.Miedziński Piotr()czas: 22 km
95.Wieła Mariusz()czas: 18 km
112.Dawiduk Aneta()czas: 16 km
129.Paszkowska Patrycja()czas: 14 km
135.Frankowska Aneta()czas: 14 km
143.Grzesiak Grzegorz()czas: 12 km
144.Dziedzic Grzegorz()czas: 12 km
168.Kicińska Sylwia()czas: 12 km
169.Osetek Dawid()czas: 12 km
173.Latus Kamila()czas: 12 km
177.Piotrowski Krzysztof()czas: 10 km
198.Skupińska Ewelina()czas: 10 km
213.Tabaka Zbigniew()czas: 10 km
214.Walczuk Marcin()czas: 10 km
215.Florczak Wiesław()czas: 10 km
217.Bartnicki Jędrzej()czas: 10 km
218.Błaszczyk Rafał()czas: 10 km
219.Buda Jarosław()czas: 10 km
220.Jasiewicz Tomasz()czas: 10 km
221.Ciepłucha Artur()czas: 10 km
222.Kłys Sebastian()czas: 10 km
227.Maślak Marcin()czas: 10 km
25 maja 2019 r.
478.Dziedzic Grzegorz(M50-27)czas: 43.05(RŻ-0.43)
615.Chojecka Weronika(K30-26)czas: 44.07
703.Tabaka Zbigniew(M30-255)czas: 44.39(pacemaker na 45`)
799.Proszewski Marek(M40-220)czas: 45.20
1614.Chwiałkowska Anna(K30-82)czas: 49.34
19 maja 2019 r.
90.Dziedzic Grzegorz(M50-7)czas: 21.29
93.Chojecka Weronika(K30-5)czas: 21.31
126.Gnysiński Jacek(M50-12)czas: 22.33
144.Walczak Sylwia(K20-9)czas: 23.17
160.Chwiałkowska Anna(K30-13)czas: 23.51
18 maja 2019 r.
3.Wieła Mariusz(M-3)czas: 3.41.12
12 maja 2019 r.
19.Tabaka Zbigniew(M30-7)czas: 19.58
25.Dziedzic Grzegorz(M50-2)czas: 20.39(RŻ-0.54)
26.Chojecka Weronika(K open-1; K30-1)czas: 20.41(RŻ-0.56)
63.Chwiałkowska Anna(K30-3)czas: 22.56
5 maja 2019 r.
3056.Gnysiński Jacek(M55-150)czas: 3.59.31
5 maja 2019 r.
1435.Tabaka Zbigniew(M35-291)czas: 24.04 km
1 maja 2019 r.
62.Chojecka Weronika(K30-3)czas: 42.24(RŻ-2.04)
80.Walczak Sylwia(K20-6)czas: 43.26(RŻ-2.41)
28 kwietnia 2019 r.
98.Wieła Mariusz(M30-44)czas: 2.57.46
739.Tabaka Zbigniew(M30-284)czas: 3.27.34
» pełne wyniki    » ukończyło   
28 kwietnia 2019 r.
13.Walczak Sylwia(K-3, K20-2)czas: 21.48
» pełne wyniki    » ukończyło   
28 kwietnia 2019 r.
1.Chojecka Weronika(K open)czas:
2.Chwiałkowska Anna(K open)czas:
2.Dziedzic Grzegorz(M open)czas:
14 kwietnia 2019 r.
1088.Walczak Sylwia(K-107)czas: 46.07(RŻ-2.13)
14 kwietnia 2019 r.
.Tabaka Zbigniew()czas: 1.49.46(pacemaker na 1.50)
5251.Buda Jarosław(M50-234)czas: 1.58.47
14 kwietnia 2019 r.
1885.Proszewski Marek(M40-706)czas: 3.47.39(debiut)
1983.Maślak Marcin(M40-747)czas: 3.49.40(debiut)
1984.Dziedzic Grzegorz(M50-180)czas: 3.49.41(debiut)
1988.Romek Andrzej(M50-181)czas: 3.49.45(debiut)
2368.Wróblewski Piotr(M40-897)czas: 3.56.08
3951.Chwiałkowska Anna(K30-219)czas: 4.37.17(debiut)
7 kwietnia 2019 r.
287.Tabaka Zbigniew(M30-122)czas: 3.25.52(RŻ-8.37)
1554.Dawiduk Aneta(K40-83)czas: 4.24.45
7 kwietnia 2019 r.
93.Kłys Sebastian(M40-31)czas: 3.06.09(RŻ-22.15)
110.Ciepłucha Artur(M40-38)czas: 3.07.33(RŻ-0.47)
588.Wieła Mariusz(M30-229)czas: 3.47.58
812.Gnysiński Jacek(M50-87)czas: 4.01.58
1190.Piotrowski Krzysztof(M50-135)czas: 4.35.44(debiut)
7 kwietnia 2019 r.
234.Proszewski Marek(M40-53)czas: 44.15(RŻ-1.31)
235.Dziedzic Grzegorz(M50-6)czas: 44.15
1760.Maślak Marcin(M40-353)czas: 1.00.05
6 kwietnia 2019 r.
52.Walczak Sylwia(K16-2)czas: 22.21
6 kwietnia 2019 r.
40.Chojecka Weronika(K30-2)czas: 44.28(RŻ -3.06)
24 marca 2019 r.
30.Wieła Mariusz(M30-15)czas: 1.21.33(RŻ-2.05)
66.Kłys Sebastian(M40-19)czas: 1.26.26(RŻ-2.27)
227.Dziedzic Grzegorz(M50-18)czas: 1.37.38(RŻ-5.12)
267.Maślak Marcin(M40-92)czas: 1.39.06(RŻ-8.10)
281.Walczuk Marcin(M40-99)czas: 1.39.25(pacemaker na 1.40)
320.Chojecka Weronika(K30-15)czas: 1.40.54(RŻ-20.05)
377.Romek Andrzej(M50-30)czas: 1.42.57(RŻ-3.58)
411.Gnysiński Jacek(M50-33)czas: 1.44.05
628.Dawiduk Aneta(K40-26)czas: 1.51.28
691.Piotrowski Krzysztof(M50-59)czas: 1.53.45(RŻ-10.34)
725.Proszewski Marek(M40-241)czas: 1.55.13
734.Chwiałkowska Anna(K30-4, OSP kobieta - 1)czas: 1.55.25(RŻ-1.50)
855.Tabaka Zbigniew(M30-285)czas: 1.58.58(pacemaker na 2.00)
23 marca 2019 r.
47.Chwiałkowska Anna(K30-9; kat. naucz.2)czas: 1.31.12
17 marca 2019 r.
42.Chojecka Weronika(K-3; K30-2)czas: 21.37(RŻ-1.34)
52.Walczak Sylwia(K20-2)czas: 22.15
17 marca 2019 r.
28.Kłys Sebastian(M40-10)czas: 40.03(RŻ-0.32)
62.Żórawski Kacper(M20-14)czas: 43.03
95.Miedziński Piotr(M30-29)czas: 45.18
117.Bartnicki Jędrzej(M20-19)czas: 46.23
118.Gnysiński Jacek(M50-11)czas: 46.34
180.Dawiduk Aneta(K40-10)czas: 50.55
17 marca 2019 r.
224.Ciepłucha Artur(M40-52)czas: 1.26.44(RŻ-1.20)
737.Tabaka Zbigniew(M30-317)czas: 1.35.40
4116.Buda Jarosław(M50-300)czas: 2.03.01
15 marca 2019 r.
14.Walczuk Marcin(M-13)czas: 11.47.33
3 marca 2019 r.
1.Walczak Sylwia()czas:
2.Chojecka Weronika()czas:
24 lutego 2019 r.
71.Walczak Sylwia(K-5; K20-2)czas: 49.25
9 lutego 2019 r.
31.Tabaka Zbigniew(M30-13)czas: 1.49.35
33.Chojecka Weronika(K-3)czas: 1.50.51
63.Piotrowski Krzysztof(M55-11)czas: 2.04.19(debiut)
85.Chwiałkowska Anna(K30-5)czas: 2.17.53
9 lutego 2019 r.
.Walczak Sylwia()czas: 23.06
27 stycznia 2019 r.
71.Chojecka Weronika(K - 13)czas: 42.20
78.Błaszczyk Rafał(M- 65)czas: 42.38
13 stycznia 2019 r.
.Bartnicki Jędrzej()czas: 15 km
.Miedziński Piotr()czas: 15 km
.Chwiałkowska Anna()czas: 10 km
6 stycznia 2019 r.
102.Tabaka Zbigniew(M30-37)czas: 19.40(RŻ-0.07)
131.Bartnicki Jędrzej(M20-26)czas: 20.00(RŻ-0.30)
248.Miedziński Piotr(M30-97)czas: 21.29
329.Dziedzic Grzegorz(M50-15)czas: 22.03
331.Proszewski Marek(M40-82)czas: 22.03(RŻ-0.15)
344.Miłosz Magdalena(K40-7)czas: 22.10(RŻ-0.57)
380.Chojecka Weronika(K30-13)czas: 22.28(RŻ-0.43)
582.Chwiałkowska Anna(K20-24)czas: 23.41
1571.Maślak Marcin(K40-216)czas: 29.12
31 grudnia 2018 r.
45.Ciepłucha Artur(K40-5)czas: 40.44
74.Tabaka Zbigniew(M30-33)czas: 42.14
214.Chojecka Weronika(K30-7)czas: 47.44
320.Osetek Dawid(M20-51)czas: 50.59
391.Bartnicki Jędrzej(M20-56)czas: 53.06
22 grudnia 2018 r.
1.Walczuk Marcin(M40-1)czas: 19.24
15 grudnia 2018 r.
105.Tabaka Zbigniew(M-79)czas: 15 km
118.Chwiałkowska Anna(K-32)czas: 12 km
9 grudnia 2018 r.
145.Tabaka Zbigniew(M35-41)czas: 53.47
8 grudnia 2018 r.
109.Romek Andrzej(M50-10)czas: 46.40
2 grudnia 2018 r.
15.Tabaka Zbigniew(M30-8)czas: 19.48
25.Bartnicki Jędrzej(M20-3)czas: 20.44
27.Dziedzic Grzegorz(M50-2)czas: 21.05
41.Miłosz Magdalena(K40-1)czas: 21.49
49.Chwiałkowska Anna(K30-3)czas: 22.10
50.Chojecka Weronika(K30-5)czas: 22.10
62.Maślak Marcin(M40-19)czas: 22.53
74.Walczak Sylwia(K20-3)czas: 23.30
172.Frankowska Aneta(K30-34)czas: 30.42
174.Skupińska Ewelina(K20-10)czas: 30.50
11 listopada 2018 r.
6939.Buda Jarosław(M50 - 403)czas: 52.50(RŻ)
9665.Walczak Sylwia(K20 - 275)czas: 55.45
13671.Tabaka Zbigniew(M30 - 4176)czas: 59.54
13832.Florczak Wiesław(M60 - 200)czas: 1.00.05
11 listopada 2018 r.
22.Gnysiński Jacek(M50 - 1)czas: 44.02
33.Dziedzic Grzegorz(M50 - 2)czas: 44.59
62.Bartnicki Jędrzej(M20 - 16)czas: 48.10
63.Proszewski Marek(M40 - 15)czas: 48.13
64.Maślak Marcin(M40 - 16)czas: 48.14
81.Dawiduk Aneta(K40 - 3)czas: 49.20
125.Chwiałkowska Anna(K30 - 9)czas: 52.54
11 listopada 2018 r.
75.Miłosz Magdalena(K40 - 1)czas: 45.05(RŻ)
4 listopada 2018 r.
55.Ciepłucha Artur(M40 - 11)czas: 1.00.27(RŻ)
83.Kłys Sebastian(M40 - 21)czas: 1.02.36
268.Miłosz Magdalena(K40 - 2)czas: 1.10.54(RŻ)
28 października 2018 r.
158.Gnysiński Jacek(M50 - 12)czas: 43.04
193.Dziedzic Grzegorz(M50 - 15)czas: 44.23
215.Romek Andrzej(M50 - 20)czas: 45.13(RŻ)
277.Chojecka Weronika(K30 - 15)czas: 47.22(RŻ)
21 października 2018 r.
12.Latus Kamila()czas: 33.55
14 października 2018 r.
2622.Dawiduk Aneta(K40-47)czas: 4.12.41
2733.Tabaka Zbigniew(M30 - 950)czas: 4.14.45(pacemaker na 4.15)
14 października 2018 r.
756.Wieła Mariusz(M30 - 142)czas: 1.24.19
14 października 2018 r.
209.Miłosz Magdalena(K40 - 4)czas: 46.42(RŻ)
210.Kłys Sebastian(M40 - 52)czas: 46.43
269.Dziedzic Grzegorz(M50 - 34)czas: 47.58
291.Romek Andrzej(M50 - 36)czas: 48.23
388.Chojecka Weronika(K20 - 15)czas: 50.36
478.Grzesiak Grzegorz(M30 - 155)czas: 52.53
13 października 2018 r.
40.Chojecka Weronika(K30 - 3)czas: 50.02
42.Chwiałkowska Anna(K30 - 4)czas: 51.11
46.Buda Jarosław(M50 - 2)czas: 52.06
48.Maślak Marcin(M40 - 16)czas: 52.29
49.Proszewski Marek(M40 - 17)czas: 52.32
79.Skupińska Ewelina(K20 - 7)czas: 1.11.51
13 października 2018 r.
323.Kuras-Smolnik Magdalena(K-60)czas: 11.38.09
13 października 2018 r.
89.Walczuk Marcin(M40 - 33)czas: 86,1 km
7 października 2018 r.
275.Walczak Sylwia(K20-8)czas: 49.13
7 października 2018 r.
357.Chwiałkowska Anna(k30-14)czas: 2.06.07
6 października 2018 r.
22.Walczak Sylwia(kat. cywil - 3)czas: 28.11
6 października 2018 r.
85.Tabaka Zbigniew(kat. wojska lądowe - 29)czas: 50.35
30 września 2018 r.
1329.Tabaka Zbigniew(M30 - 309)czas: 3.33.29(RŻ)
3436.Gnysiński Jacek(M50 - 300)czas: 3.59.25
3631.Miłosz Magdalena(K40 - 121)czas: 4.02.09(debiut)
3883.Dawiduk Aneta(K40 - 148)czas: 4.06.22
23 września 2018 r.
11.Tabaka Zbigniew(M30-8)czas: 19.51
15.Kłys Sebastian(M40-2)czas: 20.12(RŻ)
25.Osetek Dawid(M20-6)czas: 21.20(debiut)
28.Kołeczek Maciej(M30-14)czas: 21.27(debiut)
34.Dziedzic Grzegorz(M50-2)czas: 21.33(RŻ)
35.Bartnicki Jędrzej(M20-8)czas: 21.35
37.Walczak Sylwia(K20-3)czas: 21.43(RŻ)
65.Grzesiak Grzegorz(M30-20)czas: 23.51(debiut)
67.Chwiałkowska Anna(K30-3)czas: 24.02
68.Chojecka Weronika(K30-4)czas: 24.02
95.Florczak Wiesław(M60-2)czas: 27.34
97.Frankowska Aneta(K30-9)czas: 28.08(RŻ)
16 września 2018 r.
71.Chwiałkowska Anna(K20-12)czas: 43.07
16 września 2018 r.
2176.Tabaka Zbigniew(M30-683)czas: 02.03.45
16 września 2018 r.
128.Kuras-Smolnik Magdalena(K-14)czas: 7.13.08
15 września 2018 r.
69.Wieła Mariusz -()czas: 16.24.07
15 września 2018 r.
3.Walczuk Marcin(M-3)czas: 4.06.23
15 września 2018 r.
19.Walczak Sylwia(K-2)czas: 22.23(RŻ)
9 września 2018 r.
63.Dziedzic Grzegorz(M50-2)czas: 21.31
9 września 2018 r.
84.Walczak Sylwia(K20-5)czas: 23.20(RŻ)
8 września 2018 r.
21.Walczak Sylwia(K open - 1)czas: 01.06.01
8 września 2018 r.
38.Dziedzic Grzegorz(M50-8)czas: 45.51
60.Miłosz Magdalena(K40-1)czas: 47.35(RŻ)
104.Chwiałkowska Anna(K20-9)czas: 52.17
2 września 2018 r.
10.Wieła Mariusz(M-10)czas: 39.10
11.Ciepłucha Artur(M-11)czas: 39.28
31.Bartnicki Jędrzej(M-31)czas: 43.59
47.Jasiewicz Tomasz(M-47)czas: 47.54
2 września 2018 r.
736.Tabaka Zbigniew(M30-292)czas: 1.39.55
26 sierpnia 2018 r.
248.Gnysiński Jacek(M50-13)czas: 1.37.34
26 sierpnia 2018 r.
1.Tabaka Zbigniew(M-1)czas: 43.26
26 sierpnia 2018 r.
220.Walczak Sylwia(K20-7)czas: 49.38
25 sierpnia 2018 r.
11.Walczuk Marcin(M-11, żołn.- 3)czas: 37.49(RŻ)
48.Dziedzic Grzegorz(M-46)czas: 44.31
25 sierpnia 2018 r.
315.Osetek Dawid(M20 - 56)czas: 47.26(debiut)
396.Miłosz Magdalena(K40- 6)czas: 48.51
24 sierpnia 2018 r.
89.Frankowska Aneta(K30-9)czas: 1.25.59
15 sierpnia 2018 r.
22.Tabaka Zbigniew(M30 - 6)czas: 19:49

następne  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  poprzednie