Strona główna
Regionalny Weekend Sportu
Aktualności
Najbliższe starty
Nasze wyniki
Stowarzyszenie
Galerie
Sylwetki zawodników
Porady biegowe
Trenuj z nami
Kalendarz biegów
Ultrabieganie
Triathlon
Odżywianie
Trening
Kontakt
NASZE IMPREZY

PARTNERZY
CZŁONKOWIE
WSPIERAJĄCY
PATRON MEDIALNY






Listy startowe

09.09.2017 r. (kategoria 7-9 lat) - bieg na 60 m (godz. 10.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 30 osób

dziewczynki:
1. Biniek Anna, 2011, Sieradz
2. Janiak Blanka, 2008, Kalisz
3. Kaczmarek Laura, 2009, Kalisz
4. Kaczmarek Maja, 2009, Sieradz
5. Kołodziejczyk Maja, 2010, Sieradz
6. Kulig Anna, 2009, Kalisz
7. Maślak Alicja, 2009, Sieradz
8. Pawelec Zofia, 2009, Kalisz
9. Zapart Klaudia, 2009, Sieradz
chłopcy
1. Bilski Bartłomiej 2008, Sieradz
2. Kosior Miłosz, 2009, Kalisz
3. Lament Mikołaj, 2009, Kalisz
4. Pałucki Tymoteusz, 2010, Sieradz
5. Proce Jakub, 2009, Sieradz
6. Rzepecki Rafał, 2009, Kalisz
7. Sadowski Krzysztof, 2008, Sieradz
8. Sobierajczyk Michał, 2008, Błaszki
9. Świątek Wojciech, Sieradz 2010
10. Waraczyński Antoni, 2009, Kamienna-Kolonia
11. Zapart Bartosz, 2010, Sieradz




09.09.2017 r. (kategoria 7-9 lat) - bieg na 100 m (godz. 10.45) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 30 osób

dziewczynki:
1. Kordulasińka Maja, 2008, Kalisz
chłopcy:
1. Bilski Bartłomiej 2008, Sieradz
2. Jura Szymon, 2008, Kalisz
3. Magdziński Michał, 2008, Kalisz
4. Matusiak Miłosz, 2009, Sieradz
5. Szmyt Maciej, 2009, Kalisz
6. Waraczyński Antoni, 2009, Kamienna-Kolonia



09.09.2017 r. (kategoria 7-9 lat) - bieg na 200 m (godz. 12.30) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 30 osób

dziewczynki:
1. Tabaka Wiktoria, 2008, Sieradz
chłopcy:
1. Bilski Bartłomiej 2008, Sieradz
2. Bronszewski Jakub, 2008, Kalisz
3. Szczepański Fabian, 2008, Kalisz
4. Waraczyński Antoni, 2009, Kamienna-Kolonia
5. Zygnerski Michał, 2008, Sieradz

09.09.2017 r. (kategoria 7-9 lat) - skok w dal (godz. 13.00) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 30 osób

dziewczynki:
1. Biniek Anna, 2011, Sieradz
2. Kasprzak Alicja, 2009, Kalisz
3. Kaczmarek Maja, 2009, Sieradz
4. Kordulasińka Maja, 2008, Kalisz
5. Nikodem Amelia, 2009, Sieradz
chłopcy
1. Bober Piotr, 2009, Kalisz
2. Bronszewski Jakub, 2008, Kalisz
3. Lament Mikołaj, 2009, Kalisz
4. Matusiak Miłosz, 2009, Sieradz
5. Sobierajczyk Michał, 2008, Błaszki
6. Szmyt Maciej, 2009, Kalisz



09.09.2017 r. (kategoria 7-9 lat) - bieg w workach (godz. 13.30) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 30 osób

dziewczynki:
1. Kossakowska Nadia, 2009, Kalisz
2. Kołodziejczyk Maja, 2010, Sieradz
3. Kucharczyk Anna, 2009, Kalisz
4. Kulig Anna, 2009, Kalisz
5. Maślak Alicja, 2009, Sieradz
6. Nikodem Amelia, 2009, Sieradz
7. Pawelec Zofia, 2009, Kalisz
8. Wolf Zofia, 2009, Kalisz
chłopcy:
1. Baranowski Witold, 2008, Kalisz
2. Jura Szymon, 2008, Kalisz
3. Marciniak Szymon, 2008, Kalisz


09.09.2017 r. (kategoria 7-9 lat) - rzut piłeczką palantową (godz. 14.30) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 30 osób

dziewczynki:
1. Janiak Blanka, 2008, Kalisz
2. Kaczmarek Laura, 2009, Kalisz
3. Kaczmarek Maja, 2009, Sieradz
4. Wolf Zofia, 2009, Kalisz
chłopcy:
1. Baranowski Witold, 2008, Kalisz
2. Kosior Miłosz, 2009, Kalisz
3. Magdziński Michał, 2008, Kalisz
4. Pałucki Tymoteusz, 2010, Sieradz
5. Sobierajczyk Michał, 2008, Błaszki
6. Świątek Wojciech, Sieradz 2010
7. Szczepański Fabian, 2008, Kalisz

chłopcy
1. Proce Jakub, 2009, Sieradz



09.09.2017 r. (kategoria 7-9 lat) - konkurencje zręcznościowe (godz. 15.30) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 30 osób

dziewczynki:
1. Kasprzak Alicja, 2009, Kalisz
2. Kędzierska Julia, 2008, Łódź
3. Kossakowska Nadia, 2009, Kalisz
4. Kucharczyk Anna, 2009, Kalisz
5. Maślak Alicja, 2009, Sieradz
6. Nikodem Amelia, 2009, Sieradz
7. Szymańska Michalina, 2008, Kalisz
chłopcy:
1. Bober Piotr, 2009, Kalisz
2. Marciniak Szymon, 2008, Kalisz
3. Rzepecki Rafał, 2009, Kalisz


10.09.2017 r. (kategoria 10-13 lat) - bieg na 100 m (godz. 10.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób


dziewczynki:
1. Dziubek Nikola, 2006, Kalisz
2. Kowalska Anna, 2007, Kalisz
3. Pawlaczyk Nicola, 2006, Kalisz
4. Sobierajczyk Wiktoria, 2007, Błaszki
chłopcy
1. Maślak Cezary, 2005, Sieradz
2. Nolbert Brunon, 2006, Sieradz
3. Obałka Marcin, 2005, Złoczew
4. Szymański Franciszek, 2006, Kalisz

10.09.2017 r. (kategoria 10-13 lat) - bieg na 200 m (godz. 10.45) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób

dziewczynki:
1. Jaroszkiewicz Alicja, 2006, Kalisz
2. Matuła Alicja, 2006, Kalisz
chłopcy
1. Nikodem Fabian, 2007, Sieradz
2. Obałka Marcin, 2005, Złoczew
3. Zygnerski Jakub, 2005, Sieradz


10.09.2017 r. (kategoria 10-13 lat) - bieg na 400 m (godz. 11.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób

dziewczynki:
1. Goździewicz Julia, 2005, Kalisz
2. Skurniak Małgorzata, 2005, Kalisz
chłopcy
1. Nikodem Fabian, 2007, Sieradz
2. Obałka Marcin, 2005, Złoczew
3. Pawlak Nikodem, 2006, Kalisz


10.09.2017 r. (kategoria 10-13 lat) - park linowy (godz. 11.30) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób

dziewczynki:
1. Kaftanowicz Weronika, 2006, Kalisz
2. Sokół Hanna, 2007, Kalisz
3. Urbaniak Oliwia, 2005, Kalisz
chłopcy
1. Filipowicz Mateusz, 2006, Kalisz
2. Maślak Cezary, 2005, Sieradz
3. Pawlak Nikodem, 2006, Kalisz
4. Witczak Kacper, 2006, Kalisz
5. Zygnerski Jakub, 2005, Sieradz


10.09.2017 r. (kategoria 10-13 lat) - skok w dal (godz. 12.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób


dziewczynki:
1. Cebulska Joanna, 2005, Kalisz
2. Goździewicz Julia, 2005, Kalisz
3. Kaftanowicz Weronika, 2006, Kalisz
4. Kowalska Anna, 2007, Kalisz
5. Pawlaczyk Nicola, 2006, Kalisz
6. Skurniak Małgorzata, 2005, Kalisz
7. Sobierajczyk Wiktoria, 2007, Błaszki
8. Szymańska Michalina, 2008, Kalisz
9. Wiśniewska Emilia, 2005, Kalisz
chłopcy:
1. Kucharczyk Wojtek, 2006, Kalisz
2. Szymański Franciszek, 2006, Kalisz


10.09.2017 r. (kategoria 10-13 lat) - skok wzwyż (godz. 13.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób


dziewczynki:
1. Dziubek Nikola, 2006, Kalisz
2. Jaroszkiewicz Alicja, 2006, Kalisz
3. Matuła Alicja, 2006, Kalisz
4. Sobierajczyk Wiktoria, 2007, Błaszki
5. Tomaszewska Paulina, 2006, Kalisz
chłopcy:
1. Nolbert Brunon, 2006, Sieradz


10.09.2017 r. (kategoria 10-13 lat) - bieg 1000 m (godz. 14.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób

dziewczynki:
1. Cebulska Joanna, 2005, Kalisz
2. Sokół Hanna, 2007, Kalisz
3. Tomaszewska Paulina, 2006, Kalisz
4. Urbaniak Oliwia, 2005, Kalisz
5. Wiśniewska Ewa, 2005, Kalisz

chłopcy:
1. Filipowicz Mateusz, 2006, Kalisz
2. Kucharczyk Wojtek, 2006, Kalisz
3. Nikodem Fabian, 2007, Sieradz
4. Nolbert Brunon, 2006, Sieradz
5. Rosiewicz Jan, 2004, Kalisz



10.09.2017 r. (kategoria 10-13 lat) - bieg 2000 m (godz. 15.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób


chłopcy:
1. Witczak Kacper, 2006, Kalisz


10.09.2017 r. (kategoria 14-17 lat) - bieg na 100 m (godz. 10.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób


chłopcy:
1. Bilski Piotr, 2000, Sieradz
2. Pietrus Jakub, Sieradz, 2001


10.09.2017 r. (kategoria 14-17 lat) - bieg na 200 m (godz. 10.45) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób


chłopcy:
1. Pietrus Jakub, Sieradz, 2001


10.09.2017 r. (kategoria 14-17 lat) - bieg na 400 m (godz. 11.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób

chłopcy:
1. Ciepłucha Amadeusz, 2001


10.09.2017 r. (kategoria 14-17 lat) - park linowy (godz. 11.30) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób

chłopcy:
1. Bilski Piotr, 2000, Sieradz


10.09.2017 r. (kategoria 14-17 lat) - skok w dal (godz. 12.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób





10.09.2017 r. (kategoria 14-17 lat) - skok wzwyż (godz. 13.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób





10.09.2017 r. (kategoria 14-17 lat) - bieg 1000 m (godz. 14.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób





10.09.2017 r. (kategoria 14-17 lat) - bieg 2000 m (godz. 15.15) - limit łączny dla dziewczynek i chłopców 25 osób

chłopcy:
1. Bilski Piotr, 2000, Sieradz
2. Proszewski Jakub, 2002, Sieradz