NASZE IMPREZY Sieradz biega - Grupa biegowa
Strona główna
Regionalny Weekend Sportu
Aktualności
Najbliższe starty
Nasze wyniki
Stowarzyszenie
Galerie
Sylwetki zawodników
Porady biegowe
Trenuj z nami
Kalendarz biegów
Ultrabieganie
Triathlon
Odżywianie
Trening
Kontakt
NASZE IMPREZY

PARTNERZY
CZŁONKOWIE
WSPIERAJĄCY
PATRON MEDIALNY






Wyniki

kategoria 7-9 lat

60 m

dziewczynki
1. Kaczmarek Laura
2. Niewiadomska Aleksandra
3. Kaczmarek Maja

chłopcy
1. Sikorski Igor
2. Sobierakczyk Michał
3. Wojnowicz Mateusz

100 m

dziewczynki
1. Wojciechowska Tatiana
2. Kordulasińska Maja
3. Augustynika Lena

chłopcy
1. Sobierajczyk Michał
2. Sadowski Krystian
3. Olembrowski Bartłomiej

200 m

dziewczynki
1. Pawelec Zofia
2. Augustyniak Lena
3. Janiak Blanka

chłopcy
1. Kowiński Krystian
2. Zygnerski MIchał
3. Paś Aleksander

skok w dal

chłopcy
1. Wojnowicz Mateusz - 2,97
2. Matusiak Miłosz - 2,96
3. Sikorski Igor - 2,88

bieg w workach

dziewczynki
1. Kołodziejczyk Maja
2. Młynek Zofia
3. Augustyniak Lena

chłopcy
1. Sikorski Igor
2. Augustyniak Mateusz
3. Jura Szymon

rzut piłeczką

dziewczynki
1. Tabaka Wiktoria - 19,8 m
2. Kaczmarek Laura - 17,0 m
3. Niewiadomska Aleksandra - 17,0 m

chłopcy
1. Bronszewski Jakub - 25,0 m
2. Sobierajczyk Michał - 24,6 m
3. Paś Bartłomiej - 22,0 m

tor przeszkód

dziewczynki
1. Augustyniak Lena - 29.56
2. Niewiadomska Aleksandra - 33.13
3. Maślak Alicja - 33.22

chłopcy
1. Augustyniak Mateusz - 28.34
2. Wojnowicz Mateusz - 30.91
3. Paś Aleksander - 31.35

--------------------------------------------------------------------------------------------

kategoria 10-13 lat

100 m

dziewczynki
1. Łyskowska Maja - 13.25
2. Miazek Zuzia - 15.13
3. Bogusz Julia - 15.56

chłopcy
1. Rubajczyk Franciszek - 14.10
2. Kazimerczak Maksymilian - 14.97
3. Odbierzałek Kacper - 15.00

200 m

dziewczynki
1. Paszewska Kinga - 31.78
2. Weszka Natlia - 32.16
3. Szymczak Weronika - 32.46

chłopcy
1. Wiąz Szymon - 30.84
2. Reszczyński Mikołaj - 31.88
3. Zawadzki Fabian - 32.70

400 m

dziewczynki
1. Rębacz Paulina - 1.04.91
2. Paszczyńska Adrianna - 1.15.25
3. Goździewicz Julia - 1.15.47

chłopcy
1. Wiąz Szymon - 1.07.41
2. Jadczak Igor - 1.08.38
3. Obałka Marcin - 1.22.27

skok w dal

dziewczynki
1. Weszka Natalia - 3.98
2. Łyskowska Majka - 3.89
3. Krzeszkiewicz Aleksandra - 3.55

chłopcy
1. Rubajczyk Franciszek - 4.01
2. Glinowski Wiktor - 3.97
3. Kacper Odbierzałek - 3.89

skok wzyż

dziewczynki
1. Krzesińska Zuzanna - 1.27
2. Konwieszer Julia - 1.20
3. Wierzbowska Maryna - 1.18

chłopcy
1. Glinowski Wiktor - 1.50
2. Fogel Jakub - 1.45

1000 m

dziewczynki
1. Antkowiak Aleksandra - 04.05.25
2. Wiśniewska Emilia - 04.07.50
3. Tomaszewska Paulina - 04.10.47

chłopcy
1. Wiąz Szymon - 03.21.65
2. Kaźmierczak Maksymilian - 03.40.81
3. Kunert Maksymilian - 03.49.85

2000 m

dziewczynki
1. Zielińska Oliwia - 09.25.37
2. Wasiak Oliwia - 09.34.82
3. Pacyna Klaudia - 10.04.85

chłopcy
1. Wiąz Szymon - 07.04.81
2. Jatczak Igor- 07.22.90
3. Witczak Kacper - 10.08.46

--------------------------------------------------------------------------------------------

kategoria 14-17 lat

100 m

dziewczynki
1. Szymczak Wiktoria - 14.00
2. Polkowska Patrycja - 14.53
3. Rychlik Natalia - 14.81

chłopcy
1. Łukomski Adam - 11.22
2. Mikołajewski Jakub - 11.25
3. Smolarek Michał - 11.41

200 m

dziewczynki
1. Wika Wiktoria - 29.19
2. Polkowska Patrycja - 31.97
3. Rychlik Natalia - 32.28

chłopcy
1. Smolarek Michał - 23.13
2. Łukowski Adam - 23.14
3. Mikołajewski Jakub - 23.84

400 m

dziewczynki
1. Wolak Wiktoria - 1.05.72
2. Walczak Julia - 1.06.81
3. Miłek Paulina - 1.06.88

chłopcy
1. Smolarek Michał - 0.52.78
2. Rzepecki Mateusz - 0.53.31
3. Jasiak Kacper - 0.58.40

skok w dal

dziewczynki
1. Szymczak Wiktoria - 4,37
2. Paś Aleksandra - 3.25

chłopcy
1. Mikołajewski Jakub - 5.26
2. Grzegorzewski Michał - 5.09
3.Marczyński Michał - 4.60

skok wzyż

dziewczynki
1. Owczarek Patrycja - 1.50
2. Wolak Wiktoria - 1.40
3. Paś Aleksandra - 1.10

chłopcy
1. Ratajczyk Tomasz - 1.55
2. Bernacki Wiktor - 1.55
3. Marczyński Michał - 1.40

1000 m

dziewczynki
1. Miłek Paulina - 03.42.56
2. Walczak Julia - 03.42.85
3. Letka Lidia - 04.14.60

chłopcy
1. Rzepecki Mateusz - 02.47.29
2. Szafran Hubert - 2.49.75
3. Świerczyński Jakub - 03.19.38

2000 m

dziewczynki
1. Wolak Wiktoria - 08.38.03
2. Amelia Woźniak - 08.40.25
3. Mizerska Julia - 10.02.46

chłopcy
1. Rzepecki Mateusz - 06.42.25
2. Świerczyński Kuba - 07.28.50
3. Proszewski Kuba - 07.44.69